Ostraněný vejcovod a vitrifikace vajíček

Anonymní
21.3.21 15:02

Ostraněný vejcovod a vitrifikace vajíček

Ahoj holky, jdu sem po dlouhé době jelikož věřím že se zde najde někdo kdo měl stejný nebo podobný problém.
Byla jsem u dr jelikož jsem měla silné bolesti na pravé straně kde mi před více jak 13 lety odstranili vejcovod, vaječník mi tam nechali a ten stále ovuluje, bohužel se občas stane že mi prokrvácí a vznikne krevní sraženina na kterou dostanu léky. Svému dr. plně důvěřuji a je to dobrý lékař. Při této kontrole min. týden utz zjistil že se mi na levé,,zdravé straně,, vejcovod zmenšil a zřejmě v něm přestala dozrávat vajíčka a normální cestou otěhotnět nepůjde…
Takže mi zbývá pouze vaječník bez vejcovodu, po konzultaci mi sdělil že jsou pouze 2% žen u kterých se stane že si vejcovod přetáhne vajíčko na druhou stranu. Je mi 32,
jednu dceru už mám (11 let) ale říkám si co kdybych za 2 roky chtěla se svým novým partnerem dítě :nevim:, nebude pozdě toto řešit? Co když vaječník doslouží a vajíčka nebudou? :zed:

Začala jsem tedy brouzdat po možnostech, jednou znich je zmražení vajíček. Máte některá stejný nebo podobný problém a nechaly si zmrazit vajíčka? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat