Ostrava - angličtina, zkoušky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 18:32
Ostrava - angličtina, zkoušky?

Uvažuji o změně zaměstnání, možná celé profese. V současnosti učím na střední škole a bohužel začínám hořet jako papír. Mám toho v poslední době docela plné zuby. Napadlo mě, že by mi studium angličtiny mohlo jednak pomoci a třeba by mi také posloužilo jako vhodné odreagování.

Nemáte tip, jaké kurzy a kde by se daly zvládnout při zaměstnání? Ideálně něco, co by končilo nějakou zkouškou - kvůli motivaci. Ovšem nijak zvlášť to pro mě důležité není.

Aktuálně jsem někde mezi B1 a B2, v praxi se docela domluvím, zvládám číst jednodušší psanou angličtinu. V gramatice neskutečně plavu.

Prosím zachovat anonym - informace o změně profese, fakt nechci, aby se to rozneslo v práci.

Reakce:
P-aulin-a
Kecalka 164 příspěvků 12.02.19 08:59
@Anonymní píše:
Uvažuji o změně zaměstnání, možná celé profese. V současnosti učím na střední škole a bohužel začínám hořet jako papír. Mám toho v poslední době docela plné zuby. Napadlo mě, že by mi studium angličtiny mohlo jednak pomoci a třeba by mi také posloužilo jako vhodné odreagování.

Nemáte tip, jaké kurzy a kde by se daly zvládnout při zaměstnání? Ideálně něco, co by končilo nějakou zkouškou - kvůli motivaci. Ovšem nijak zvlášť to pro mě důležité není.

Aktuálně jsem někde mezi B1 a B2, v praxi se docela domluvím, zvládám číst jednodušší psanou angličtinu. V gramatice neskutečně plavu.

Prosím zachovat anonym - informace o změně profese, fakt nechci, aby se to rozneslo v práci.

Ahoj, je spousta kurzu AJ - vecernich. Nejsem si jista, jak se to s temi certifikaty, o ty si pripadne musis rict sama a zaplatit. Ale kurzy byvaji jednou tydne treba na 2-3 hodinky vecer. Muj partner je rodily mluvci a prave takove kurzy hodne ucival.
Uprimne - na gramatiku kasli, hlavni je mluvit - zbytek jsi schopna se doucit sama pak uplne bez problemu.
Kdybys mela zajem, hodne lidi si chvali, tak partner dela individualni 1on1 hodiny. Nemluvi vubec cesky, tak te to aspon donuti rozsirovat si slovni zasobu a mluvit, mluvit, mluvit.
Vzhledem k tomu, ze to je individualni hodina, tak to neni nejlevnejsi - ale da se treba domluvit s kamaradkou, pripadne s dalsimi par lidmi a hned to vyjde levneji :)
Samozrejme kdyby jsi chtela zahrnout i tu gramatiku, tak neni problem - jen jsou to vetsinou zbytecne penize, protoze to se da delat doma a zadarmo. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >