OSTRAVA Dětský ráj miniskolka recenze

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 12:43

OSTRAVA Dětský ráj miniskolka recenze

Zdravíčko :)
Má někdo zkušenost vyloženě s mini-skolkou v dětském ráji v centru Ostravě?
Přístup vychovatelek, domluva, jak Vám dítko reagovalo atd. :) budu ráda za jakékoliv info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
13.1.22 12:56

Ahoj,

Některé moje kamarádky tam děti dávaly, co vím, tak byly spokojené a nikdy jsem žádné stížnosti neslyšela. Můj syn chodil do dětské skupiny v RC Chaloupka, tam jsme byli taky moc spokojení (a to je syn hodně náročný). Co rozhodně nedoporučuji je bilingvní mini školka kousek u Dětského Ráje ve vilce na Sadové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 13:19

@Eeeveee to ani nevím, že něco takového tam je :)
Ale díky za info.. My máme za sebou první dopoledne a trošku mi přišlo, že to tam mají, tak nějak na parku…když jsem kluka vyzvedavala…
Syn mi pojidal svačinu od druhého dítka, :D jako mě to nevadí ( neštitím se nebo tak, ale co bastilo to druhé mimi 🙈 to nevím) lítal s tím, kde chtěl přes celou tu jejich herní místnost.. div, že se nezadusil…neměl pití :/
Byl to první den, tak jsem si řekla, že ho nechávají tak, ať se rozkouka, ale říkala jsem i tak, že kouknu na nějaké recenze a nikde nic není 🤔 🤔 🤔 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.1.22 13:32

@Terezkapupi oni to tam vlastně mají jen jako hlídání 3× týdně ne? Nebo už se mi to plete? 😂
Já se ještě zkusím poptat holek a dám když tak vědět ;)
Jinak posílám ještě odkaz na tu Chaloupku, tam jsme byli moc spokojení, ty prostory jsou sice trochu “retro”, ale hlavně je to tam velké, mají vlastní oplocené hřiště atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 16:47

@Eeeveee :) 1× týdně
Budu ráda, když je vyzpovidate a hodíte mi info 🙈 kouknu na ty stránky a moc děkuji 🤩 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat