Ostrava, FM, Valmez, NJ - podruhé chci rodit normálně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pucema84
Kecalka 171 příspěvků 04.11.14 21:23
Ostrava, FM, Valmez, NJ - podruhé chci rodit normálně.

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat na zkušenosti těch, které jste rodily poprvé císařem a podruhé normálně. Vím, že někde automaticky doporučují nebo posílají na druhý císař, ale já bych chtěla, pokud vše půjde v pohodě, rodit normálně své druhé dítě. První po neúspěšném vyvolání porodu muselo ven císařem. Prý kvůli příliš velkému plodu…nakonec měla 3300g. Myslela jsem, že budu střílet. :zed: Máte v tomto zkušenosti buď ve Frýdku-Místku, Novém Jičíně, Ostravě (v které konkrétní nemocnici) nebo Valašském Meziříčí?

Díky moc.

Reakce:
Zandi
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 04.11.14 21:37

Chystam se sice taky na druhy porod a to prirozene, prvni cisarem, ale budu taky vdecna za nazory i pribehy jak to nakonec dopadlo. Mam 16 mesicniho syna a jsem v 16tt jedineho ceho se bojim je ruptura delohy proto se i ja ptam stalo se to nekomu? A Pucema me taktez rekli velikost ditete 4kg a nakonec 3070g 47cm :zed:

pucema84
Kecalka 171 příspěvků 04.11.14 21:50

@Zandi No, mě to právě kvůli tomu strašně štve, že to byl prostě úplně zbytečný císař. Kdyby byly nějaké rizika, tak neřeknu, ale takhle…Kdyby dva, tři dny počkali, možná by to všechno dopadlo jinak. Hlavně to, že jsem malou nemohla mít hned u sebe, že jsem ji nemohla držet pořádně…to už moc nechci. A taky pobyt v nemocnici tak dlouho, když už doma jedno dítě mám. To se mi moc nechce být od ní tak dlouho. Samozřejmě, že když nebude vyhnutí, nebudu se bránit, ale moc ráda bych rodila spontánně.

Zandi
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 04.11.14 22:10

@pucema84 me se teda porod rozjel normalne praskla mi voda ale jelikoz jsem mela v prukazce ze malej nesestoupil automaticky cisar u me mohli alespon pockat a myslim ze by stacili 3h a porodila bych. Kontrakce jsem mela od 5h do 13h pak me fikli. Musim za me rict ze ja byla v porodnici pouhe 3dny, ale chapu ze nekdy to nejde a taky me to trapi a ta rekonvalescence po porodu silena toho se desim asi nejvicvze to nezvládnu, uz se senym jsem mela co delat jen jsem lezela a nic nezvladala jsem na to zvedava jak to dopadne tentokrat. A mela jsi spinal nebo uplneu narkozu?

pucema84
Kecalka 171 příspěvků 04.11.14 22:21

@Zandi No právě, ta bolest po tom, ještě jsem měla zanícenou jizvu, tak to všechno trvalo dýl. Ale malá byla zlaté miminko, tak mi to usnadňovala. Měla jsem jen spinal. Za to jsem byla ráda. Aspoň tak. Mně po vyvolání kontrakce začaly hned a celkem od začátku dost silné a cca co 5 minut, pak co 3. Tak jsem jela 13 hodin v kuse a pořád nic. V tu chvíli jsem byla ráda za návrh na císaře, už to muselo být po odtoku vody atd. Ale zpetně mě to strašně prudí. :?

Zandi
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 05.11.14 08:32

Ja mela blbeho cisare, dali mi spinal ale furt jsem to citila obcas ne obcas jo tak zacali rezat, rikala jsem si to vydrzim jenze pak mi skocila na bricho a teda neuveritelna boles do brichy to jsem uz nezvladla a zacala kricet nakonec po mne hodili masku a vic uz nevim. Manzel mi jeste rikal ze maleho museli tahat klestema ze byl v porodnich cestach, jak by taky ne kdyz uz ke koncj jsem mela kontrakce sotva po minute, hlavne ze jsou deti zdravi a doufam ze tentokrat vse probehne vpohode

pucema84
Kecalka 171 příspěvků 05.11.14 09:23

@Zandi To je taky drsné teda. Kdyby chvíli počkali, co? Každopádně, doufám, že se tu někde ozve a vyjádří své zkušenosti. :)

Zandi
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 05.11.14 09:33

Snad se nekdo ozve taky me to zajima :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 10:34

@pucema84
Mestska nemocnice Ostrava -Fifejdy. Ja teda po sekci chtela opet sekci a musela jsem se snazit, aby mi vyhoveli. Nutit do cisare te urcite nebudou, pokud bude vse ok.
Anonym ponechat, diky.

pucema84
Kecalka 171 příspěvků 05.11.14 14:29

Aha, díky. A můžu se zeptat, z jakého důvodu jsi měla prvního císaře? Tyhle faktory jsou prý dost rozhodující. Moc díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >