Ostrava Fórum Nová Karolína - kde kojit?

60
10.4.16 12:24

Ostrava Fórum Nová Karolína kde kojit?

Prosím maminky z Ostravy, je v Karolíně nějaká místnost na kojení jako v Avionu? Pokud ano, tak kde, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

154
10.4.16 12:52

Nevybavuji si, že by někde v karolíně byla kojící místnost, ale je fakt, že uz dávno nekojím a ani neprebaluji, tak jsem onu místnost ani nevyhledávala. Ale vím, že v shoppinu je nad ufo dětským koutkem( kde jsou ty skluzavky), přebalovací místnost s kojící místností, kde jsou i dvě křesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
10.4.16 12:56

Ji, o tom v avionu o tom vím tam je to super ale syn chce jít do kina tak potřebuju v Karolíně, tak si asi vlezu do auta :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
10.4.16 13:01

Teď jsem si vzpomněla, že vlastně v karolíně nahoře vedle restaurace Coloseum (názvem si nejsem jistá) je mezi dámským a panskym wc prebalovací a kojící místnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9356
10.4.16 13:12

@marrketas kojila jsem normálně na kterékoli sedacce. Je jich tam dost. Nebo když budete v kině tak tam se dávaly v pohodě nakojit ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
10.4.16 13:18

@Misschelle Ja sním nejdu do kina, jde s kamarádem, já na ně budu s malou čekat a ten film má skoro 3 hodky takže asi budu muset někde kojit. A neumím kojit mezi lidmi, asi jsem stydliva :lol: to už radši vlezu do toho auta :lol: @Zuzela tam kouknu dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
10.4.16 13:23

Jsou kojici mistnosti, jedna je ve druhem patre, jak je psano vys, ale byvala dost obsazena(pred pul rokem), jeste jedna je o patro niz. A pak se da jit nad hrackarstvi, jakoby do 3. patra, tam je i detsky koutek, mikrovlnka i prebalovaci pult. A vetsinou nikde nikdo, takze i kojit se da.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
10.4.16 13:26

Myslim, ze jedna je nekde u koutku-chacharek :think:  :think:

• Citovat
  • Upravit
60
11.4.16 11:43

Dík holky, vlezla jsem do toho chacharka a super :potlesk: :palec:

• Nahlásit