Ostrava - Je to milý a sdrdečný člověk popisuje kamarád mladíka.

4077
10.12.19 23:26

Ostrava - Je to milý a sdrdečný člověk popisuje kamarád mladíka.

Co myslíte kdy se v tisku objeví články že ten člověk co střílel v nemocnici byl hodný a srdečný člověk co zdravil sousedku a pomáhal jí nosit nákup do patra…
https://www.novinky.cz/…ice-40306570

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29227
10.12.19 23:29
@MartinKa36 píše:
Co myslíte kdy se v tisku objeví články že ten člověk co střílel v nemocnici byl hodný a srdečný člověk co zdravil sousedku a pomáhal jí nosit nákup do patra…

Tak to obvykle bývá psáno i o teroristech. Takový tichý mladík. I ho.vna po psovi sbírala každý den pozdravil sousedku hlasitě :zed: Do hlavy lidem nevidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
10.12.19 23:31

To je klidně možný…Vždyt psali, že byl fajn a nosil ženským do práce kytky…Do hlavy nikomu nevidíš a psychiatrické onemocnění si nevybírá… Čímž ho rozhodně neomlouvám, naopak…Jsem z toho od rána dost smutná…Člověk neví dne ani hodiny, a ty oběti jsou taaak zbytečný… :( :( :( Je mi líto pozůstalých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5154
11.12.19 00:03
@pe-terka píše:
To je klidně možný…Vždyt psali, že byl fajn a nosil ženským do práce kytky…Do hlavy nikomu nevidíš a psychiatrické onemocnění si nevybírá… Čímž ho rozhodně neomlouvám, naopak…Jsem z toho od rána dost smutná…Člověk neví dne ani hodiny, a ty oběti jsou taaak zbytečný… :( :( :( Je mi líto pozůstalých.

No tak jestli měl nějaké duševní onemocnění, v důsledku kterého se dostal do stavu, kdy byl „bez sebe“, tak by ho to celkem i „omlouvalo“ :think: Ale těm obětem (ani jemu) to už život nevrátí :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6885
11.12.19 00:38

Však už to dneska proběhlo v nějakých zprávách v televizi, myslím na Primě, byli se ptát po sousedech - ne, byl úplně v pohodě, na nic si nestěžoval, často navštěvoval rodiče, pokecali jsme… :nevim: Teď jsem četla článek, že tam zemřel táta, který vlastním tělem kryl dceru a zachránil jí život, šílený, prostě šílený… Pořád si říkám, jestli tomu šlo nějak zabránit, eliminovat ho včas, často prý chodil po doktorech… Stejně otřesné, jako když vraždila ta čerstvě propuštěná schizofrenička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
11.12.19 06:12
@Michelle_M píše:
Však už to dneska proběhlo v nějakých zprávách v televizi, myslím na Primě, byli se ptát po sousedech - ne, byl úplně v pohodě, na nic si nestěžoval, často navštěvoval rodiče, pokecali jsme… :nevim: Teď jsem četla článek, že tam zemřel táta, který vlastním tělem kryl dceru a zachránil jí život, šílený, prostě šílený… Pořád si říkám, jestli tomu šlo nějak zabránit, eliminovat ho včas, často prý chodil po doktorech… Stejně otřesné, jako když vraždila ta čerstvě propuštěná schizofrenička.
@Michelle_M píše:

Jestli je pravda, co se pise, tak sice chodil po doktorech s presvedcenim, ze ma rakovinu, ale doktori nic nenasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
11.12.19 06:45

Na tom neni nic divneho. Ti lide se tak opravdu jevi a chovaji. Staci si precist o par masovych vrazich.
Dokud jim uz opravdu nepreskoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.12.19 07:35

Stalo se a ted co? Nechapu ten humbuk okolo. Takove veci se proste stavaji. Neobhajuji toto jednani, ale proc to kazdy tak resi? :zed: vsechny media chrli proud hovven s touhle tematikou a lidi sedi, cumi a budou o tom kecat mesic. Predtim kecaly mesic o vybuchu plynu v presove, tak ted budou kecat zase o tomhle. To nemate co jinyho na praci nez resit takovyhle udalosti? Hlavne by me zajimalo proc se tam sjizdi veskera politicka verbez okresniho, krajskeho i celorepublikoveho formatu a pronaseji svy kecy o tragedii. Jednou se stalo, tak to oznamim a nebud se v tom stourat jak klackem v lejnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
11.12.19 07:39
@MartinKa36 píše:

Myslím si o tom to, že novináři jsou rádi, že mají o čem psát a že ted budeme zaplaveni popisem života tohoto pána …

Osobně se vždycky uklidním tím, že statisticky takové kousky nejsou tak časté a je to prostě život, nejistý a nepředvídatelný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3442
11.12.19 08:14
@Michelle_M píše:

Hele chodil po doktorech, ale pokud nebyl u psychologa nebo psychiatra, tak smůla, ti by to poznat měli.. těžko můžeme vinit nějakého chirurga, že nepozná duševní nemoc.. je to asi jako chtít po někom, kdo spravuje auta, aby opravil bagr.. jiný obor..
Ale obětí je mi samozřejmě líto, manžel tam často jezdí, v těch místech přichází minimálně jednou měsíčně pro injekci.. šílené :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.12.19 08:22
@Michelle_M píše:

Jak to chces jako eliminovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
11.12.19 08:26

Ví někdo, co se stalo v té čekárně?

Jestli byl nějaký podnět, např. se pohádal s ostatními pacienty kvůli tomu, kdo je dřív na řadě?

Protože třeba měl tu zbran připravenou až na doktora anebo jen na sebe, to střílení do pacientů je zvláštní, tam muselo dojít ke sporu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
11.12.19 08:34
@free333 píše:
Ví někdo, co se stalo v té čekárně?

Jestli byl nějaký podnět, např. se pohádal s ostatními pacienty kvůli tomu, kdo je dřív na řadě?

Protože třeba měl tu zbran připravenou až na doktora anebo jen na sebe, to střílení do pacientů je zvláštní, tam muselo dojít ke sporu… :nevim:

Neni to jedno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
11.12.19 08:44

@Komsomol Prosím tě když tě to téma tak s*re, tak proč do něj píšeš? To, že se každý může vyjádřit ke všemu, neznamená, že je to tvoje povinnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30459
11.12.19 08:47
@Komsomol píše:
Neni to jedno?

Mě osobně by to opravdu zajímalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek