Ostříhání jahod na podzim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žofinka13
Stálice 58 příspěvků 25.09.14 17:37
ostříhání jahod na podzim

Dobrý den, prosím o radu co se týče zahradních jahod.Na konci srpna jsem je sestříhala a zbavila odnoží, během září zase obrazily, zkošatěly a jsou i nějaké nové odnože. Co teď s nimi před zimou? Znovu sestříhat nebo počkat do jara? Jsou jeden rok staré.

Děkuji za rady.

Reakce:
achroust
Stálice 78 příspěvků 25.09.14 19:18

Já tuto údržbu dělám až na jaře + je hnojím, a rostou se mnou už třetím rokem a máme opravdu dost jahod. Tak snad to dělám dobře :D :D

ljt
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:18

Ahoj. Klidně je ostrihej ale počkala bych alespoň do konce října nebo i půlky listopadu, záleží jakébude ppočasí. A jestli bude taková zima jak loni tak budou obrustat az do jara :jazyk:

Zdenickaa
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 25.09.14 19:28

Stříhala jsem je po ůrodě, a teď se na to chystám znova…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >