Mám se ostříhat sama? Nemám hlídání jít ke kadeřnici, malé mimink

Anonymní
25.12.20 20:02

Ostříhat se sama - nemám hlídání jít ke kadeřnici, malé mimi

Ahojte. Zkoušela jste se někdy ostříhat sama? Po porodu od třetího měsíce, teď malému pět, mi strašně padají vlasy. Ke kadeřnici ostříhat se nedostanu, ne jen touto dobou, ale nemám hlídání a malý by v kočárku řval, kdyby kočárek stal na liště, navíc chodím ke kadeřnici, která to tam má malé a ty laky na vlasy feny atd, rozhodně by řval, ani kočárek tam nezaparkuju dovnitř a venku dítě před dvěma řvát nenechám. Nejsem krkavci matka a navíc nevidět na dítě? Ani nápad. Napadlo mě, že si koupím kadeřnicke nůžky a zkusím se sama ostříhat, ale bojím se zubů atd. Konečky mám hrozne.mam rovné slabé jemné vlasy pod lopatky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.12.20 20:05

Třeba s nějakou kadeřnicí domluvíš tady ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
25.12.20 20:06

Jsou kadeřnice, co za tebou přijedou domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
25.12.20 20:08

Jako bych to psala ja. Akorat me vic trapi odrostla barva. Malou by pohlidal muz, ale potrebuju i barvu a mala cca po hodine, kdy me nevidi, spousti sirenu, zkousim a cekam, jestli se to nezlepsi.

Dost kaderniku je ochotnych prijit k tobe domu, jestli jsi pravidelna zakaznice, zkus se zeptat, jestli by neprisla- to by byla dobra cesta pro nas. Lepsi, nez se ostrihat na pankace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52212

Stoji to vic penez, ale jde se domluvit, ze kadernice prijde i domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20091

Teď si stejně k žádný nedojdeš, objednala bych si jí domů. Sama bych to nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
gulas.medovy
25.12.20 20:09

Tak si kup CreaClip, originální stojí pár korun. Nemyslím padělky z Číny. My ho doma měli a jednu dobu hojně využívali.

• Citovat
  • Nahlásit
881
25.12.20 20:11

Tak stříhám se sama, domlouvat hlídání, abych strávila půl dne u kadeřnice a ta mi střihla úplně něco jiného než jsem chtěla, je pro mě zbytečné, ale k čemu ti ta informace bude? :P Hlavně nedej na rady starších a nenamáčej ty vlasy, než je střihneš, po uschnutí to vypadá úplně jinak. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
25.12.20 20:11

Ja se sama striham už několik let. Mám kadeřnice nůžky a nůžky na prostrihavani. Ale už je mám asi tupé, teď jsem se strihala nůžkama na šití. Je jedno, jaké budou hlavní je, aby byly ostré. Pokud to budeš dělat poprvé, tak se nepouštěli do žádných střihu, ale najdi na youtube nějaké video třeba culikove metody, to i jsem já začínala a na tom v podstatě není co zkazit. Nebo si s kadernickyma nůžkama kup i sponu na strihani, nevim, přesně jak se to jmenuje, ale google určitě poradí. No anmdyz se ti to nepovede objednej si kadeřnici domu a ona ti to opraví. Jen se sama nestrihej moc na krátko, aby bylo z čeho opravovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
25.12.20 20:19

Striham se sama roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15511
25.12.20 20:21

Ja bych se sama neostříhala. ale taky zalezi co chces a jestli si na to troufnes…proč si nedomluvis kadernici domu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
25.12.20 20:21

No na to bych si netroufla bud požádat kadeřnici ať přijede k tobě nebo sehnat nějakou slečnu na hlídání co by vozila venku kočárek a ty si naplánuj čas u kadeřnice jak miminko spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
gulas.medovy
25.12.20 20:23

Chtěla jsem vložit obrázek. Na kadeřnici domů bych se vyprdla. Nikdy nemůžeš vědět, u koho předtím byla, ani nemůžeš mít jistotu, že není bezpříznakový přenašeč.

• Citovat
  • Nahlásit
1823
25.12.20 20:33

Mám stejnou situaci a střihla jsem si vlasy sama podle youtube a vypadalo to snad minimálně stejně dobře jako od kadeřnice :lol: Ale nic speciálního, a hlavně mám hodně vlasů které rostou rychle, takže by mě ani špatný výsledek asi úplně nezdeptal… V současné situaci se mi kadeřnici nahánět nechtělo… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.12.20 20:38

Ja se střiham sama, kdyz jsem to obcas zkusila u kadernice, zbyly mi jenom oci pro plac, ale sem původně vyucena kadernice :D jenom ostříhat sebe tezsi nez druhého. Nemas aspon nekoho, kdo by to zkusil? Mamku, segru, kamosku? Nebo se domluvit s nějakou kadernici, nektere te i prijedou ostrihat domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat