Ostropestřec smíchaný s jiným čajem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule23
Kecalka 494 příspěvků 05.01.17 15:04
Ostropestřec smíchaný s jiným čajem

Koupila jsem si čaj z ostropestřce kvůli pleti - četle jsem, že má dobrý vliv na akné. Ale ten čaj mi přijde tak hnusný, že nejsem schopná ho hrnek vypít (a to většinou bez problémů vypiju i čaje, které ostatním nechutnají). Zatím to řeším medem a limetkou - ale abych to vypila, dávám si do hrnku 2 lžičky medu, což denně konzumovat určitě nechci. Napadlo mě dát si do velkého hrnku (0,5 nebo 0,6 l) vylouhovat tento čaj společně s jiným, třeba bylinkovým nebo černým, abych to pak byla schopná pít samotné. Jde to takhle kombinovat, bude to mít pořád stejné účinky? A s jakým případně čajem? Můžu třeba s mátou, černým nebo ovocným?

Reakce:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 05.01.17 15:24

@levandule23 co příště zkusit ostropestřec v tabletách? To smíchání s jiným čajem by asi nemělo vadit…
Jinak já beru ty tablety a jelikož jsou dobré hlavně na odporu funkce jater a čištění, tak mám pleť spíš mnohem horší a taky se mi hrozně mastí vlasy :nevim: ale bude to snad dočasné, než se tělo vyčistí :-)

deMerteuil
Stálice 93 příspěvků 06.01.17 09:58

@levandule23 Ahoj, mně nejlíp zabírá alkoholová tinktura z ostropestřce (dostaneš v každé lékárně). Sice ten alkohol taky chuťově nic moc, ale je to jen 20 kapek a můžeš si to dát do džusu nebo zapít. Tinktura navíc zabírá mnohem rychleji než čaj nebo prášky. Výborné po flámu :D (ostropestřec čistí játra)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >