Ostych a nervy při sexu s novým partnerem

Anonymní
10.10.20 13:36

Ostych a nervy při sexu s novým partnerem

Ahoj všem diskutujícím, prosím o anonym, holt jsem taková holka stydlivá :roll:

Mám prostě potřebu se před ním předvést co v nejlepším světle, prostě jako žena vamp. což nejsem. Chtěla bych působit, že mě děsně vzrušuje a předvést super orgasmus. Jenže…tohle je kontraproduktivní, čím víc se snažím, tím míň mě to baví…Zkušenosti v sexu jen s „nudnou“ klasikou beze změn a experimentů, která mě ale velmi bavila, dokud tedy byla.
Mám pocit, že by mi pomohlo trochu alkoholu, ale netroufal do odhadnout druh a množství. Jeste jiné typy jak se uvolnit před sexem a nevyšilovat? Navenek se tvářím přiměrěně, ale vevnitř to ve mě harpruje a vibruje…se nesmějte a poraďte. díky.

Linda

Ještě bych po pár příspěvcích tady holek zde bych dodala, že já si hrát nechci na nic, co nejsem. Sex miluju, užívám si ho včetně orgasmu, jenže právě s novým partnerem bohužel bez orgasmu, protože se stydím a navíc se chci předvést, že jsem nej.tu ženu vamp jsem myslela nadsazeně. Jinak nejsem ani příliš prudérní, takovej normal, jen mě prostě na tímhle chlapovi děsně záleží. tak poraďte. dekuji vsem :srdce:

Příspěvek upraven 10.10.20 v 13:59

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.10.20 13:39

Chápu že se chceš ukázat v co nejlepším světle, ale podle mně prostě nejlíp partner ocení, když budeš přirozená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
10.10.20 13:45
@Anonymní píše:

Mám prostě potřebu se před ním předvést co v nejlepším světle, prostě jako žena vamp. což nejsem. Chtěla bych působit, že mě děsně vzrušuje a předvést super orgasmus. Jenže…tohle je kontraproduktivní, čím víc se snažím, tím míň mě to baví…Zkušenosti v sexu jen s „nudnou“ klasikou beze změn a experimentů, která mě ale velmi bavila, dokud tedy byla.
Mám pocit, že by mi pomohlo trochu alkoholu, ale netroufal do odhadnout druh a množství. Jeste jiné typy jak se uvolnit před sexem a nevyšilovat? Navenek se tvářím přiměrěně, ale vevnitř to ve mě harpruje a vibruje…se nesmějte a poraďte. díky.

Linda

Hele, a nechceš být radši sama sebou? Aby to tvé „snažení“ nakonec neskončilo nějakým trapasem? :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
10.10.20 13:52
@Anonymní píše:

Linda

Míň se snaž být něčím čím nejsi a víc si užívej sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
10.10.20 13:53

Přetvářka ti nepřipraví moc dobrou startovací pozici. Časem až tě přestane bavit se nevyhneš otázkám, co stojí za tou změnou a proč už se nechováš jako předtím. Jsme jací jsme a když si budeš hrát na to co nejsi, časem na to dojedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7972
10.10.20 14:03
@Anonymní píše:

Linda

Ještě bych po pár příspěvcích tady holek zde bych dodala, že já si hrát nechci na nic, co nejsem. Sex miluju, užívám si ho včetně orgasmu, jenže právě s novým partnerem bohužel bez orgasmu, protože se stydím a navíc se chci předvést, že jsem nej.tu ženu vamp jsem myslela nadsazeně. Jinak nejsem ani příliš prudérní, takovej normal, jen mě prostě na tímhle chlapovi děsně záleží. tak poraďte. dekuji vsem :srdce:

Příspěvek upraven 10.10.20 v 13:59

Ale ono opravdu nefunguje nic jiného, než být přirozená a sama sebou :nevim:.

To je jako kdyby se rodící žena chtěla předvést, že porodí dítě ve stoje na hlavě. Prostě se jí to nepovede. Sex i porod jsou instinktivní a hormonální smršť a jakékoliv nucené chování ten průběh logicky nabourá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
10.10.20 14:13

Víš co ti poradím. Buď k němu upřímná, otevřete si láhev vína a řekni mu, že se před ním trosku stydíš a tak máš problém se naplno projevit. No a že ti nějakou dobu trvá než to rozsekneš, zvlášť když se ti tolik líbí. On bude vědět na čem je a z čeho ta tvoje nervozita plyne a ty si zase budeš moct říct, že to ví a třeba ti půjde rychleji se uvolnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16722
10.10.20 14:18

V sexu se ti předstírání hodně rychle vrátí a bude ti na nic. Nehraj divadýlko a chovej se přirozeně. A pokud musíš hrát, jak strašně tě vzrušuje, tak to asi s vaším vztahem bude obecně bída. Když chemie na začátku nestačí. :think:

A ne u všech je nový partner záruka úžasného a jedinečného orgasmu. Spíš funguje chemie a teprve potom si ti dva opravdu sednou. A pokud tohle zabiješ předstíráním, tak se do téhle fáze ani nedostanete. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 14:39

Jojo.ja vim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 14:41
@Martha03 píše:
Víš co ti poradím. Buď k němu upřímná, otevřete si láhev vína a řekni mu, že se před ním trosku stydíš a tak máš problém se naplno projevit. No a že ti nějakou dobu trvá než to rozsekneš, zvlášť když se ti tolik líbí. On bude vědět na čem je a z čeho ta tvoje nervozita plyne a ty si zase budeš moct říct, že to ví a třeba ti půjde rychleji se uvolnit.

Marto děkuju, o něčem podobným uvažuju, akorát nevím jak moc do detailů to probrat.Ty bys klidně řekla, hele, jsem z Tebe tak vedle, že mám problém s prožitkem? to asi ne…jak přesně by jsi to formulovala? děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
3725
10.10.20 14:53
@Anonymní píše:
Marto děkuju, o něčem podobným uvažuju, akorát nevím jak moc do detailů to probrat.Ty bys klidně řekla, hele, jsem z Tebe tak vedle, že mám problém s prožitkem? to asi ne…jak přesně by jsi to formulovala? děkuji.

Hele tak ono záleží jak moc se znáte a taky jak ti „huba“ narostla… :lol: Tedy jaké jsou tvé vyjadřovací schopnosti a do jaké míry se stydíš i mluvit o sexu. Řekla bych mu to zcela normálně bez zabíhání do detailů. Řekla bych "možná sis už všiml, že jsem před a během sexu lehce nervózní. Nerada bych, aby sis to vysvětloval jinak než to je… Mám problém se uvolnit, na začátku vztahu mi to chvíli trvá. Je mi s tebou moc hezky a to mě znervózňuje ještě víc. Tak budu ráda když ty začátky se mnou vezmeš sportovně :lol: :lol: " plus hodíte dvě další sklenky a půjdete sportovat dál :lol: Já nevím je to individuální. Musíš si tu formulaci udělat sama podle sebe a taky podle něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
10.10.20 15:08

A co mu teda chceš předvést? Chceš mu předvést svůj perfektní orgasmus? Nebo o co ti konkrétně jde? Co si myslíš, že ten chlap od tebe čeká? Proč myslíš, že nechce normální holku, třeba ho právě ta tvá přehnaná snaha o něco může naopak odradit.
Sama píšeš, že čím víc se snažíš, tím míň tě to baví. Co chceš slyšet za návody? Že máš nahodit bílé krajky a mašle do vlasů, nebo černý latex a do ruky bičík, aby na to už nikdy nezapomněl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 15:14
@bigl píše:
A co mu teda chceš předvést? Chceš mu předvést svůj perfektní orgasmus? Nebo o co ti konkrétně jde? Co si myslíš, že ten chlap od tebe čeká? Proč myslíš, že nechce normální holku, třeba ho právě ta tvá přehnaná snaha o něco může naopak odradit.
Sama píšeš, že čím víc se snažíš, tím míň tě to baví. Co chceš slyšet za návody? Že máš nahodit bílé krajky a mašle do vlasů, nebo černý latex a do ruky bičík, aby na to už nikdy nezapomněl?

No ani nevím co chci slyšet :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 15:17
@Martha03 píše:
Hele tak ono záleží jak moc se znáte a taky jak ti „huba“ narostla… :lol: Tedy jaké jsou tvé vyjadřovací schopnosti a do jaké míry se stydíš i mluvit o sexu. Řekla bych mu to zcela normálně bez zabíhání do detailů. Řekla bych "možná sis už všiml, že jsem před a během sexu lehce nervózní. Nerada bych, aby sis to vysvětloval jinak než to je… Mám problém se uvolnit, na začátku vztahu mi to chvíli trvá. Je mi s tebou moc hezky a to mě znervózňuje ještě víc. Tak budu ráda když ty začátky se mnou vezmeš sportovně :lol: :lol: " plus hodíte dvě další sklenky a půjdete sportovat dál :lol: Já nevím je to individuální. Musíš si tu formulaci udělat sama podle sebe a taky podle něj.

Tak moje vyjadřovací schopnosti jsou o dost lepší než schopnost mluvit o sexu. jinak, když mu to nevnuknu, tak si spíš nevšimne, jaká jsem stydlivá, i když já nejsem stydlivá, jsem spíš nervák. a nevsimne, protože já oplývám asi hereckým nadáním či co.umim utvářet dojem sebevedomé o sobě nepochybujici bytosti, ač realita je jiná. jinak ho znám dost dobře, myslím povahově a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
403
10.10.20 18:36
@Anonymní píše:
Tak moje vyjadřovací schopnosti jsou o dost lepší než schopnost mluvit o sexu. jinak, když mu to nevnuknu, tak si spíš nevšimne, jaká jsem stydlivá, i když já nejsem stydlivá, jsem spíš nervák. a nevsimne, protože já oplývám asi hereckým nadáním či co.umim utvářet dojem sebevedomé o sobě nepochybujici bytosti, ač realita je jiná. jinak ho znám dost dobře, myslím povahově a tak.

A k čemu ti je že vytváříš na ostatní dojem že si sebevědomá osoba když si ve skutečnosti úplně jiná? Nebylo by lepší nechat toho,, divadýlka'' a chovat se přirozeně, prostě taková jaká si? Myslím že by ti bylo líp a pak by si nemusela řešit že tvůj přítel neví že si stydlivá nebo nervák. Každej jsme nějakej a nějaká přetvářka ve vztahu je akorát na škodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama