OSU - výuka a zkoušky v době pandemie

30.1.21 16:34

OSU výuka a zkoušky v době pandemie

Krásný den všem,

kdo prosím studuje na OSU (Fakulta sociálních studií)…jak probíhá výuka v době pandemie? A co zkoušky? Uvažuji o nMgr. Sociální práce s rodinou, ale dojížděla bych 400km a říkám si, zda to vůbec zkoušet. Jak fungují vyučující? Jsou vstřícní? Kdyby nebyl Covid, tak nic neřeším, ale dojíždění + uzavřené hotely a mít zkoušku třeba v 9 ráno… :nevim:

Díky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13253
30.1.21 17:16

@Kazimíra Olejovka 400 km? To je pres celou republiku 8o 8o 8o Najdi si stejny obor na skole blize bydliste :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 17:19

@cecetka Díky za radu, ale přihlášku blíže domovu již podanou mám. Otázkou je, zda se dostanu :nevim: Ostravu beru jako záložní plán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
30.1.21 17:26

No, že by tam extra moc lidí brali na tento obor na dálkové, o tom nic nevím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 17:49

@truelly Nedívala jsem se na úspěšnost, nicméně přijímačky mi přijdou velmi jednoduché - dle testu z minulého roku. A Bc. jsem tam také zkoušela (opět záložní plán) a byla přijata - opět mi to přišlo docela jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6732
30.1.21 18:49

@Kazimíra Olejovka aji kdyz se tedka dostanes, tak nez budes mit prvni zkousky, tak budou opatreni fuc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 18:59

@Cenarius To si říkám pořád…než…tak budou opatření fuč. :mrgreen: Já mám ráda, když se mohu připravit a vědět, s čím asi tak počítat. Vím, jak výuka probíhá na jiných VŠ a v době pandemie bych se tam nehlásila ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52174
30.1.21 19:00

@Cenarius myslis, ze to tak rychle zpacifikuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat