Osudová láska skončila kvůli strachu

31.1.16 19:11

osudová láska skončila kvůli strachu

Ve svých skoro 50 letech jsem matkou 6letého kluka a potkala jsem muže „svého života“. Nikdy jsem s nikým nebyla tak šťastná tak okouzlená… tak vyděšená a zmatená a ustaraná ovšem taky. Má zvláštní přístup k životu a jaksi cokoliv říká tak současně svými skutky potvrzuje i vyvrací. Má neurčité avšak značné dluhy a exekuce a na mně mu vlastně vždy a pořád cosi vadilo… a přitom tvrdil jak mne nezměrně miluje. Vím co se dělo. Využitá. Zneužitá. Ale… je tak strašně těžké vydržet nereagovat na jeho zprávy kde sděluje že jeho cesta je u konce že jsem mu vzala jeho smysl života… ale… jde mi o jinou věc. Uvědomila jsem si že se VŽDY A POŘÁD BOJÍM a kvůli tomu strachu který je ve mně všudypřítomný jsem v životě udělala miliony chyb… je tu taky nějaká další „bojácná a ustrašená“… omlouvám se vám všem - mně na kompu prostě nefunguje čárka a otazník. Je rozbitý. Jako já. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
31.1.16 19:15
@maminazplzne píše:
Ve svých skoro 50 letech jsem matkou 6letého kluka a potkala jsem muže „svého života“. Nikdy jsem s nikým nebyla tak šťastná tak okouzlená… tak vyděšená a zmatená a ustaraná ovšem taky. Má zvláštní přístup k životu a jaksi cokoliv říká tak současně svými skutky potvrzuje i vyvrací. Má neurčité avšak značné dluhy a exekuce a na mně mu vlastně vždy a pořád cosi vadilo… a přitom tvrdil jak mne nezměrně miluje. Vím co se dělo. Využitá. Zneužitá. Ale… je tak strašně těžké vydržet nereagovat na jeho zprávy kde sděluje že jeho cesta je u konce že jsem mu vzala jeho smysl života… ale… jde mi o jinou věc. Uvědomila jsem si že se VŽDY A POŘÁD BOJÍM a kvůli tomu strachu který je ve mně všudypřítomný jsem v životě udělala miliony chyb… je tu taky nějaká další „bojácná a ustrašená“… omlouvám se vám všem - mně na kompu prostě nefunguje čárka a otazník. Je rozbitý. Jako já. :,(

nemám zkušenosti tvého věku, ale co je teda jádro pudla? Buď ráda, že jsi se takového člověka střepala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12152
31.1.16 19:15

@maminazplzne 8o no potěš koště…ztraceno v překladu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
31.1.16 19:16

@maminazplzne Má neurčité avšak značné dluhy a exekuce a na mně mu vlastně vždy a pořád cosi vadilo…

TAk v tomto případě je jen dobře, že intuice v podobě strachu zafungovala a držela tě zkrátka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3R
2824
31.1.16 19:18

@maminazplzne ahoj, nejsem ustrašená jen musím reagovat. Co čekáš od svého příspěvku? Radu? Nebo jen pochopení. To druhé, je ano chápu, že někdo tohle může prožívat. A ta rada zní: tohle není láska jen trápení a cesta do pekla. Život je krátký a strašně rychle utíká. Vem rozum do hrsti a začni jinak s někým jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 19:21

Hmmmm… svatá pravda. ale intuice byla hoooodně posílená právě tím že není ideálním partnerem. Prostě jsem si dřív líp a snáz uvědomila to že mám VŽDYCKY STRACH… a když není z čeho tak si ho nějak vymyslím. Vlastně jsem si najednou v noci uvědomila že NECHCI STRÁVIT STÁŘÍ s tímto mužem kterého budu pravděpodobně vždy podporovat a jen skákat podle jeho diktátu. A že ten strach CO BUDE KDYŽ… tam byl v mé duši pořád a vlastně i proto jsem se ve vztahu s tímto pánem ocitla.. když na začátku jsem viděla že není vše OK a bude to špatné tak najednou jsem se bála odejít protože on trpěl. v tu chvíli jsem ovšem netušila proč. Obávala jsem se že má nějakou nevyléčitelnou nemoc nebo tak. DLuhy vyložil až následně. Strach. Začátek i konec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
31.1.16 19:21

@maminazplzne A čeho se bojíš? Co ti nahání strach? že nebudeš dost dobrá anebo ta zodpovědnost za svá rozhodnutí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
31.1.16 19:25

@maminazplzne mimo jiné se říká, že strach nás chrání před lehkovážnými rozhodnutími… zejména ty, kdo dovedou používat i rozum a nejednají jen pudově… takže to ber, že není strach jako strach… tebe zarazil ten správný strach, který nás drží při životě… není hrdinství skočit bez uvážení do propasti jen díky absenci strachu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17473
31.1.16 19:26
@Regina Hero píše:
@maminazplzne Má neurčité avšak značné dluhy a exekuce a na mně mu vlastně vždy a pořád cosi vadilo…TAk v tomto případě je jen dobře, že intuice v podobě strachu zafungovala a držela tě zkrátka…

No presne tak :palec:

Navic z popisu zakladatelky na mne pusobi jako typicky manipulator viz jeho styl "miluji te, jsi smysl meho zivota, ALE. Delat tajemneho, zakladatelka vysiluje z vazne nemoci a nakonec se z toho vyklubou dluhy a exekuce - tak toho bych hnala svinskym krokem a byla rada, ze se ho zbavila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 19:26

@Regina Hero asi jo… mám to taky tak v hlavě v tomto případě. Ale bojím se vždy všeho a pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
31.1.16 19:28

V 50 jseš matkou šestiletého syna a potkala jsi muže „svého života“. Muže, který je zadlužený, velké dluhy, lže, a na tobě vidí pořád něco špatně - to píšeš. To je prosím vysněný můž. Připadáš mi jako zoufalka, na kterou se lepí blbci a vyčuránci a ty bereš vše, protože v tvém věku bys už mohla rozlišovat, co je pro tebe a dítě dobré. Takto to vypadá, že píše šestnáctka. Promiň, ale jseš na ránu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.16 19:29

@jenika1 jo máš pravdu. taky bych si jednu flákla kdyby to pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3R
2824
31.1.16 19:32

@maminazplzne to co popisuješ je už trošku patologické, troufám si říct spojené s dětstvím a nízkým sebevědomím. Intuice je fajn, abnormální strach bych doporučila odborně řešit. Už je ti dost let a strach tě omezuje v prožívání spokojeného života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
31.1.16 19:32

@maminazplzne toho syna máš s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
31.1.16 19:33

Já mám pocit, že ten nadměrný strach a obavy i z jiných věcí může pramenit z toho, že přebíráš odpovědnost za druh, to je otázka hranic. Jinak souhlas s @Regina Hero, že v případě tohohle muže Tě strach uchránil od mnohem horších trápení. Ale je dobrý se zamyslet, co v tobě si přitáhlo takovýho chlapíka, abys ho nepřitahovala pořád dokola jen v jiných podobách. Jinak strach znám, učím se s ním pracovat, ztuha ale jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama