Osudové setkání se stalo noční můrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 07:18
Osudové setkání se stalo noční můrou

Dobrý den,

přidávám příspěvek anonymně, protože je to tak občas lepší.
Doufám, ženy, že si to v klidu přečtete a na veškeré věci, kterým nebudete rozumět. Se zeptáte, a nebudete mít poznámky, jak už tak je. Doufám, že to budete respektovat děkuji.

Poznal jsem ženu je to v letošním roce na jednom portálu. A začali jsme si psát, klasické klišé.
Byt já to moc neznám, tak měla zájem mě poznat sama od sebe což jsem neplánoval. Vyměňovali jsme si nějakou dobu hezké slohy o tom, kdo se jak má a nemá. Volali jsme si i dlouhé hodiny, kde proběhl i nějaký flirt. Zjistil jsem, že se rozvádí, protože manžel celé roky jen slibuje a nekoná. Žena se odstěhovala od něj a bydlí ve svém bytě nějakou dobu.
Nabídla mi práci ve své firmě, a do konce, kdybych neměl dořešené bydlení, tak mohu chvilku zůstat u ní. A řeší se rozvod o to víc jsem byl v pozoru, že bych mohl skončit, jen jako náplast. A bohužel za ty roky už vím, jak to funguje. Chtěla mě až moc poznat což já třeba vůbec neznám za ty roky, co znám a neznám ženy.
Ano já vím, zní to sakra až moc jednoduše a moc pohádkově. Čtete dál prosím.
Domluvili jsme se po telefonu, že si někam zajdeme a uděláme si hezký den při lepším případě u ní přespím, což navrhla ona, kdybych neměl, kde spát. Upozornil jsem jí, že je to v pořádku a přespím na hotelu a druhý den můžeme opět na výlety. První, co mě asi zarazilo, že vůbec neměla starost zda vůbec dorazím, protože jsem jel trochu z větší dálky. Při příjezdu bylo velice málo aktivní ( na mobilu) a já si říkal, že to bude asi nějaký žertík. Na štěstí na místo dorazilo, byt trochu později, ale s omluvou. Ženy musím říct, že to byl hotový anděl, lepší, jak na fotce, co zaslala. Až jsem se styděl, že nevypadám lépe.

Dali jsme si večeři procházeli městem, zašli do kina, povídali si. A k večeru mě pozvala domu s tím, že bacha, že jestli mám rezervovaný hotel. Říkám ano neboj se, domluvili jsme se tak, asi abych nepočítal, že tam budu spát, i když jsem říkal, že nepočítám. Bylo to fakt, jak z filmu holky. Já vypil asi litr vína a byl v pohodě. A ona si jen připila. Vůbec jsem nebyl unavený, ale viděl jsem na ní, že je šťastná seděla u mě opřená povídali jsme si celé hodiny, když už bylo ráno říkám, že půjdu na hotel ( prospat se) a ráno se můžeme sejít u snídaně. Vůbec mě nenapadlo tam zůstat at si myslíte, co chcete. Bylo to tak vzájemné, že jsme se prostě vyspali a bylo to krásné.
Když jsem se probudili, tak první, co bylo z jejich úst, jak to vlastně bude dál. Holky mě nenapadlo, že žena, která říkala, že ted půl roku nechce vidět chlapa, že se mě na tohle bude ptát. I přesto jsem řekl, že se klidně můžeme vidět.

A ted to přijde. Celou dobu na očích jsem viděl, jaké si provinění ohledně toho, že porušila asi svůj slib. Na jednu stranu nechtěla, abych odešel na druhou stranu jsem se cítil, jako náplast. Bohužel další výlet se nekonal, protože celou dobu jsme k sobě byli upřímní a ona pak zatáhla ruční brzdu, že nejdřív musí vyřešit minulost a pak se můžeme bavit ( pár hodin jsme se o tom bavili) jako kdybych poznal někoho jiného.
Ona věděla, že mě zklamala a já věděl, že má strach. Začala na mě útočit, že budu jako její partner, a že to bylo až moc snadné, že určitě takhle se chovám ke každé a začala si vymýšlet, kde jaké důvody, aby se mi zhnusila.
Několikrát jsem řek, že jsem nic nesliboval a nezachoval se ani jako grázlík byt jsem mohl. Když jsem odjížděl držela mě ještě za ruce a byla, jako z ledu. Další dny a týdny si drží velký odstup byt si píšeme už je chladná a výjimečně se zasměje. A na jemné otázky vlastně, co to mělo být, a nebo jak si to dál představuje se vyhýbá. Vlastně řekla, že ted bude opatrná a bud jí někdo zklame a nebo ne. Což nechápu, když o mě mluvili, jako o super chlapovi.

Ano můj závěr je, že neví co chce, morální zásady ohledně toho, že je v rozvodovém řízení. Ano dámy vím, že partneři, když zjistí, že v tom někdo je, tak to ztíží rozvod. A ano měl jsem se sbalit a odejít hned, když jsem viděl, že jsem „náplast“ a ne zjišťovat, co se děje. Co sem taky mohl čekat, že jo? Ale tohle kolečko už znám, ale ne v takovém citovém podání.

Ptal jsem se na názory mé kamarádky, co řeší vztahy v poradně a ta řekla, že chtěla, abych věděl, jak se ona cítí, a že mě ted bude testovat, protože ani sama nevěřila, že to může dopadnout tak lehce hezky, že ted chce být dobývána.

Udělejte si závěr samy :)). Pokud chci ženě ublížit budu se chovat přesně takhle. Pokud ne tolik, jen se s ní vyspím a odejdu, ale proboha nezačínám něco s citama.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 52609 příspěvků 15.05.19 07:36

:mrgreen: :lol: podle dramatizace, názvu a délky jsem čekala finish minimálně vraždu.
No co, prostě žena v rozvodu… Moc bych to neřešila. Potřebuje chlapa, ale není na to připravena, chce i nechce. Ale stejná to nemá budoucnost. S ohledem na to, že to ani nezačalo, nemá smysl nějak zvlášť rozebírat motivy příčiny a následky. Příjmy jako fakt, že to nevyslo

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 15.05.19 07:37

Kde je ten problém? Nebo co tě trápí?

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 15.05.19 07:50

Nějak nevidím ani osudové setkání ani noční můru.

terien
Extra třída :D 11295 příspěvků 15.05.19 07:59

No, to je vážně drama :lol: nejsi náhodou trochu divnej? To by mohl být ten důvod, proč z toho vycouvala.

Petra Z
Hvězda diskuse 52801 příspěvků 15.05.19 08:07

Kde je noční můra???

Verun83
Echt Kelišová 9615 příspěvků 15.05.19 08:09

Jednoduche, nema vyresenou minulost a zrejme se to v ni mele.

arinecka
Kelišová 6188 příspěvků 15.05.19 08:11

Tak jsem to horko, těžko přelouskala, protože jsem byla zvědavá na tu noční můru a ona nikde :think:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 15.05.19 08:12

Proste jsi ji nepritahoval :nevim:. Co v tom hledas?? :nevim:

Hanyžka1
Kecalka 130 příspěvků 15.05.19 08:15

Chlapče, noční můra je např vážná nemoc v rodině, těžká autonehoda, úmrtí… Ach jo :zed: :zed:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 15.05.19 08:19

Pravda bude od každého trochu. Určitě si chtěla dokázat, že má na to, sbalit chlapa. Určitě se zalekla - mohla na ní dolehnout tíha pocitu viny (vzhledem k rozvodovému řízení). Určitě chce být dobývána - už to nejspíš pár let zažila..
Jak řekla Verun, mele se to v ní (je to typická ukázka ženský, která „neví co chce“.
A jak se chovat? No chovej se, jak je ti to přirozené. Pokud se budeš lámat, tak ji třeba i získáš, ale už pak v té roli budeš muset fungovat i nadále.
Takže pokud to cítíš tak, že ji chceš zahrnout pozorností, květinami a klidně se až „plazit“, udělej to.
Jestli to cítíš tak, že jí mile řekneš, ať si vyřeší minulost a sama se rozhodne, jak chce žít dál a pak dá vědět, udělej to.
Co čeká ona, těžko říct, záleží na její povaze. Ale ty se především nepřetvařuj, protože to z dlouhodobýho hlediska neudělá dobrotu…

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 15.05.19 08:22

Nechápu co ti vadí :nevim: ona není připravena na další vztah a je to u ni taky na houpačce - chce nechce chce nechce… a teď v tuto dobu by jsi byl prevoznik ať si to pripustis nebo ne.
Buďte v kontaktu a uvidíš. Ale do ničeho bych se nehrnula…
Tak ať se daří a dopadne to pro vás oba nejlíp ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 52609 příspěvků 15.05.19 08:23
@Petra Z píše:
Kde je noční můra???

No tak ona je můra, ne? Že ho nechce.

Petra Z
Hvězda diskuse 52801 příspěvků 15.05.19 08:27

@Lama Lama ajooooo :mrgreen:

Hroznej puberťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 08:28

Moc jsem nepochopil, o co tam vlastně šlo.
Prostě tě nechce, tečka. Proč nebo za jakých okolností nemá smysl rozpatlávat, stejně se k ničemu rozumnému nedobereš.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama