OSVČ - rozhlasové a TV poplatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2468 příspěvků 23.07.18 22:30
OSVČ - rozhlasové a TV poplatky

Protože tady se ví i to, co není pravda :) - jak je to s rozhlasovými poplatky/TV poplatky u OSVČ, která má sídlo v rámci svého bydliště. Jako fyzická osoba hradí poplatky za domácnost a ty stejné TV ani rozhlas ke své činnosti nijak nevyužívá. Musí platit i jako OSVČ, to znamená za vždy dvakrát? Zrovna to tu řešíme s kamarádkou a nemůžeme se shodnout :lol:

Reakce:
Laurren
Kecalka 266 příspěvků 23.07.18 22:49

Já jsem jim napsala na tu výzvu ČRo, že platím jako občan za domácnost a jako OSVČ TV ani rádio nemám a oni mi odpověděli, že pokud opravdu ne :mrgreen: , ať vyplním čestné prohlášení a pošlu jim ho. To jsem provedla a tím by to mělo být vyřešeno. Nic dvakrát platit nebudu.

JoHoP
Stálice 77 příspěvků 23.07.18 23:16

@Laurren No bacha na to, že můžou přijít s teorii, že můžeš poslouchat rádio přes internet na PC. S tím mám vlastní zkušenost, bylo to na provozovně. Jestli se, ale bavíme o poplatcích doma, tak bych to neřešil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >