Reklama

OSVČ - rozhlasové a TV poplatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 23.07.18 22:30
OSVČ - rozhlasové a TV poplatky

Protože tady se ví i to, co není pravda :) - jak je to s rozhlasovými poplatky/TV poplatky u OSVČ, která má sídlo v rámci svého bydliště. Jako fyzická osoba hradí poplatky za domácnost a ty stejné TV ani rozhlas ke své činnosti nijak nevyužívá. Musí platit i jako OSVČ, to znamená za vždy dvakrát? Zrovna to tu řešíme s kamarádkou a nemůžeme se shodnout :lol:

Reklama

Reakce:

Laurren
Kecalka 266 příspěvků 3 inzeráty 23.07.18 22:49

Já jsem jim napsala na tu výzvu ČRo, že platím jako občan za domácnost a jako OSVČ TV ani rádio nemám a oni mi odpověděli, že pokud opravdu ne :mrgreen: , ať vyplním čestné prohlášení a pošlu jim ho. To jsem provedla a tím by to mělo být vyřešeno. Nic dvakrát platit nebudu.

JoHoP
Stálice 75 příspěvků 23.07.18 23:16

@Laurren No bacha na to, že můžou přijít s teorii, že můžeš poslouchat rádio přes internet na PC. S tím mám vlastní zkušenost, bylo to na provozovně. Jestli se, ale bavíme o poplatcích doma, tak bych to neřešil.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama