Osvědčené rady proti kopřivce ze sluníčka

Retea
31.7.13 13:50

osvědčené rady proti kopřivce ze sluníčka

Chci se zeptat těch, co trpí na alergii, nebo kopřivku ze sluníčka co jim nejlépe zabírá.
Prý je dobré na jaře občas solárko, užívání betakarotenu a z mastí proti svědění fenistil gel, anebo Psilo-balsam.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1191
31.7.13 14:00

Ahoj, před dovolenou u moře začínám brát betakaroten (ale nemyslím si, že by to mělo nějaký extra účinek, abych se pak neosypala), u moře mi pomůžou vyrážku potlačit pouze antihistaminika (mám Zyrtec). Beru celý pobyt jednu tabletu denně a jsem bez potíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
31.7.13 14:08

Nelézt na sluníčko. U mě to zabere na 100%…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
31.7.13 14:15

Osypávám se až 4-tý den pobytu u moře, takže letos volím místo tílkových triček klasické trička s rukávem a klasickým výstřihem u krku (prostě zakryté tam, kde se osypávám a kde bývám odhalená - u mne přímá souvislost) plus od jara baštím vařenou mrkev ve větším množství (na syrovou jsem alergická). Doufám, že to bude aspoň o chlup lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Retea
31.7.13 14:39

Holky díky, já jsem hodně snědý typ, letos jsem se osypala poprvé, ale jsem celé dny venku s malou. Myslím, že je to tím, že zatímco ona mezi 12 a 14 hodinou spí, tak já nedávala bacha a trochu to přehnala se sluněním. Ještě se chci zeptat, opakuje se to?

• Nahlásit
  • Citovat
2669
31.7.13 15:42

@Retea no já to mám s tatkou :D a tatka to ríkal u dr. a ten rekl..tak nechodte na slunko :mrgreen: takze nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
31.7.13 17:12

Kvalitní krém faktor 50+, když už na slunce musím. Předem vyzkoušet na malé části těla. Na slunce co nejmíň, zvlášť na jaře nebo u moře, t. j. u moře jsem byla co nejvíc ve stínu a klidně v triku. Zyrtec. Zapomeň na opalování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama