Osvědčený recept, jak pomoc prckovi na svět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.11 11:09
osvědčený recept jak pomoc prckovi na svět

ahoj chtěla bych od vás nějakou metodu jak pomoc prckovi na svět, máme termín a jemu se pořád nechce. co ste kdo zkoušeli a bylo to účiné??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
maggie79
Kelišová 6525 příspěvků 12.01.11 11:12

ahoj, tak osvědčený recept nevím, ale říká se že maliníkový čaj pomáhá, ale nejsem expert tak nevím, jestli to má nějaký účinky…

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 12.01.11 11:12

Rada která nepotěší - POČKAT, AŽ SE MIMÍSEK ROZHODNE SÁM :palec:

llena
Závislačka 3115 příspěvků 12.01.11 11:13

kamarádka měla podobný problém, zkoušela všechno, červené víno, horké koupele, sex, běhání po schodech čaje z maliníku…ne­pomohlo nic… a přenášela 11 dní :wink:

Příspěvek upraven 12.01.11 v 11:13

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 12.01.11 11:13

Mně to taky lezlo krkem, ale zkoušela jsem skoro všechno ( kromě nápoje s ricinovým olejem) a stejně nepomohlo. Syna jsem přenášela 9 dní a dceru den…

Peťajs
Povídálka 49 příspěvků 12.01.11 11:15

No mě bylo doporučeno přímo v porodnici sexovat,prej to sperma pomáhá.A mě fakt pomohlo :oops:

Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 12.01.11 11:22

já chci jen reagovat na ten maliníkový čaj a horké koupele.. mně dr. říkal, že to může být dost nebezpečné pro mimi, tak nevím..mě se to teda netýká, ale bavili jsme se o tom v rámci prohlídky.. prý je opravdu nejlepší sex :mrgreen:

eliáška
Povídálka 33 příspěvků 12.01.11 11:22

Ahoj Ivuš, taky mám termín a mimču se ven nechce a nechce. Vyzkoušela jsem všechno, sestřenka mi doporučila stát ve sprše, sprchovat si břicho a přitom poskakovat, na mě to tedy nefunguje. Ale za zkoušku nic nedáš :lol: . Myslím si, že když prcek prostě nechce, tak s tím nic moc nesvedem… :nevim:

JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 12.01.11 11:23

Hamiltonův hmat

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.11 11:24
eliáška píše:
Ahoj Ivuš, taky mám termín a mimču se ven nechce a nechce. Vyzkoušela jsem všechno, sestřenka mi doporučila stát ve sprše, sprchovat si břicho a přitom poskakovat, na mě to tedy nefunguje. Ale za zkoušku nic nedáš :lol: . Myslím si, že když prcek prostě nechce, tak s tím nic moc nesvedem… :nevim:

také jsem zkoušela snad vše ale furt nic tak uvidíme kdo bude rychlejší :-)

eliáška
Povídálka 33 příspěvků 12.01.11 11:24
Ali88 píše:
já chci jen reagovat na ten maliníkový čaj a horké koupele.. mně dr. říkal, že to může být dost nebezpečné pro mimi, tak nevím..mě se to teda netýká, ale bavili jsme se o tom v rámci prohlídky.. prý je opravdu nejlepší sex :mrgreen:

No jo, ale kdo má na něj chuť s mega břichem, já tedy ne :cry: tak prostě musím čekat 8-o

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 12.01.11 11:24

Stoprocentní neexistuje, mluvím ze zkušenosti, zkusili jsme ÚPLNĚ VŠECHNO a přesto mě nakonec objednali na vyvolání..Maliník, horká vana, červené víno, procházky, sex, ježdění po kostkách, jeden takovej „zaručenej“ koktejl za kterej bych si nejradši dala přes hubu, nějakej vyvolávací čaj… :mrgreen: NIC.Každopádně hodinu před vyvoláním mi praskla voda, nejspíš díky hamiltonu, takže mě pomohl jedině ten.

Příspěvek upraven 12.01.11 v 11:26

ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 12.01.11 11:24
JaSa píše:
Hamiltonův hmat

no tak ten si doma asi sama neudělám :roll:

eliáška
Povídálka 33 příspěvků 12.01.11 11:29

Na mě zkoušeli i ten chvat a nic :zed:

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 12.01.11 11:39

Kamarádce pomohl ricinový olej, ale já sama s tím zkušenost nemám

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >