Osvěžovač vzduchu Majda

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 00:39

Osvěžovač vzduchu Majda znáte??

Ahojky. Poradil by mi někdo? Má některá z vás tento osvěžovač vzduchu? Je to určeno pro miminka. Má to cenu kupovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2203
17.10.21 06:51
@Anonymní píše:
Ahojky. Poradil by mi někdo? Má některá z vás tento osvěžovač vzduchu? Je to určeno pro miminka. Má to cenu kupovat?

Za mě ne. Za mě vždy miminku stačilo pořádně vyvětrat, ať má lepší vzduch na spaní a žádné éterické vůně malá nepotřebovala :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 06:59

@EvieK Dobré ráno. Právě zvažuji koupi zvlhčovače vzduchu je to prý skvělý pomocník při nachlazení atd. Jaký na to máte prosím názor? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
2203
17.10.21 07:17
@Anonymní píše:
@EvieK Dobré ráno. Právě zvažuji koupi zvlhčovače vzduchu je to prý skvělý pomocník při nachlazení atd. Jaký na to máte prosím názor? Děkuji

Už jsem psala výše, za mě zbytečnost. Při nachlazení je nejlepší vyvětrat, maximálně rozvesit vlhké plenky ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7608
17.10.21 07:41

Pri nachlazeni nakapu tea tree olej nebo treba i levandulovy olej na polstar nebo prosteradlo. A vetram.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
17.10.21 08:18

Otvor okno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
17.10.21 08:20
@Anonymní píše:
@EvieK Dobré ráno. Právě zvažuji koupi zvlhčovače vzduchu je to prý skvělý pomocník při nachlazení atd. Jaký na to máte prosím názor? Děkuji

Stačí vyvětrat. Není potřeba za tohle utrácet a už vůbec né za nějaký ruční rozprašovače co jsou v úvodním příspěvku. To si můžeš udělat i doma a skoro zadarmo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15453
17.10.21 08:38
@Anonymní píše:

Pokud máte doma hodně suchý vzduch, je zvlhčovač super volba. Doporučuji ale ultrazvukový, kde si nastavíš požadovanou vlhkost vzduchu. Koukni se na heureku a vybírej podle recenzí. Nám zrovna včera jeden odešel, tak aktuálně vybírám nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat