Osypaní po mrkvi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jitumila
Stálice 72 příspěvků 20.10.14 21:17
Osypaní po mrkvi

Před dvěma dny jsme zacli s mrkvickou a malá se po ni osypala, mate někdo stejnou zkušenost? Co s tim?

Reakce:
alun-ka
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.10.14 21:23

Ano, mám. Syn měl hroznou reakci, ale zkusila jsem to znovu za nějakou dobu.Ale fakt 1.den jenom lžičku, další den dvě lžičky a tak pozvolna.

Jitumila
Stálice 72 příspěvků 20.10.14 21:29

Taky jsem zacla pozvolna po jedné lzicce a druhy den uplne osypana

Radka1979
Závislačka 2838 příspěvků 20.10.14 21:31

Zrovna ted je dcera po mrkvi slušné osypana.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 20.10.14 21:35

Tak nedávat mrkev, zkusit dýni, brambor a tak dále.

Jitumila
Stálice 72 příspěvků 20.10.14 21:35

Ale co ted, dáte jiny prikrm a jaky?

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 20.10.14 21:53

@Jitumila to je síla! U dalších dětí jsem začínala skleničkami od Hipp - hruškou. Víc jim chutnala a neměly po ní zácpu jako po mrkvi.

Jitumila
Stálice 72 příspěvků 20.10.14 22:01

A jedli pak i zeleninu? Me totiž straší doktorka ze kdyz začnu ovocem nebude pak zeleninu chtit

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 20.10.14 22:15

@Jitumila mám 4 děti. Dnes k večeři jedly papriku, rajče a nejmladší salátovou okurku ;) Podle mne to je nesmysl, že musíš dávát nejprve zeleninu, protože pak ji dítě nechce jíst… První dítě jedlo mrkev, další 3 už pouze ovocné přesnídávky, jako první. Jednak nebyly tak špinavé, jako od mrkve, pak mi přesnídávka šla z oblečení vyprat a také jim to mnohem víc chutnalo.

Nejvíc zeleniny jí naše 3. dítě (ta ji chce každý den na svačinu nebo večeři, sama si nakrájí papriky ap.), pak nejmladší, pak druhé v pořádí. Náš nejstarší, který jako jediný začínal mrkví a zeleninou jí hlavně ovoce ;) Víno, banány, melouny, jablka. Zeleninu moc nemusí… To je moje konkrétní zkušenost ;)

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 20.10.14 22:48

Já teda nemám problém s mrkví, ale s jablkem…syn měl přímo kopřivku…musela jsem na pohotovost a pak i na kožní…měl domácí přesnídávku, pak nastrouhané jablko, tak jsem si myslela, že bylo třeba kyselé, zkusila jsem kupovanou přesnídávku a měl opět lehké fleky, né už tak šílené, jak poprvé… 8o je to hrozné jablka jsou snad ve všem a přijde mi to jako takové základní ovoce…myslíte, že to s věkem přejde? :think:

phoma
Echt Kelišová 7952 příspěvků 20.10.14 22:50

@MonikaN.89 ka­marádka ma alergii na jablka v jakemkoliv stavu a jeji 30 nekdy to zmizi nekdy ne :(

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 20.10.14 22:54

Tyjo alergie na jabka to slysim prvne 8o

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 21.10.14 11:38

@phoma @Kofolová
jako já vím, je to šílené, ale fakt…varianta byla dětský šípkový čaj od Hipp a jablka…dala jsem mu domácí přesnídávku a dopadl takto, jak na fotce…dala jsem první den a ničeho jsem si nevšimla, dala jsem i druhý den a to už byla kritické, měl i zvýšenou teplotu, pak jsem po čase dala nastrouhané jablíčko a do 15 minut, jak když ho hodím do kopřiv…včera měl přesnídávku s jablíčkem normálně kupovanou a měl lehké flíčky, nebyla to taková reakce, jak předtím, sama tomu nemůžu uvěřit a docela mě to štve, protože jablka jsou fakt všude :roll: :x

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 11:41
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >