Otáčela se už na obě strany a z ničeho nic přestala

16.2.16 15:40

Otácela se už na obě strany a z ničeho nic přestala

Ahoj, chci se optat. Dcera 6,5 m se pretaci ze zad na bříško asi od 4,5 měsíce. Před 14 dny začala i z břicha na záda, opravdu ji to šlo a nedělala prakticky nic jiného. Posledni 3 dny s tim ale úplně přestala. Pretoci se na břicho a řev, ze chce zpátky. Přijde mi, ze má strach aby se netukla do hlavy o podlahu, což se ji samozřejmě párkrát taky podařilo… Čím to může být? Strach nebo máte podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.16 16:13

Moje děcko se v 3,5 měsících do 4 měsíců přetáčelo na břicho, pak přestalo a nedělá to už měsíc a půl. Chodíme na rehabilitace (kvůli něčemu jinému) a ujišťují nás, že to je ok, že se malý ve svém vývoji soustředí na něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
16.2.16 16:41

Jo, může to být strach. Dcera se už otáčela v pohodě a spadla z gauče :oops: asi na měsíc se mi s tím otáčením a pohybem zastavila, ale když jsem po pádu letěla k doktorce(přeci jen pro klid duše-i když žádná hrůza to nebyla) sama mě na to upozornila abych zbytečně neplašila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9901
16.2.16 20:00

Mě teda malá často dělávala, že něco taky dělala několik měsíců, pak přestala třeba na týden a za týden zase začala dělat to, co před tím plus i něco nového…potřebovala si prostě udělat pauzu…dělala mi to tak vždycky, přestala až teď v sedmi a půl měsících - to už normálně začala lozit a pak stoupat a chodit kolem nábytku - přidávala nový věci bez toho, aby přestala dělat starý. Ale vím, že jsem řešila, že přestala dělat přetáčení na bok, přetáčení na břicho, vysoký pasení koní a přesun z břicha na čtyři…pak jak uměla na čtyři, tak začala nějak pérovat a to už nepřestávala dělat, to co před tím. Nikdy teda ale nepřestala na dlouho, max ten týden, jinak spíš jen pár dní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 15:26

Je pravda, že ted uase vic povídá, prdi pusou a žvaltlá tak se ji prostě asi nechce :P dám ji prostor ona si poradí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 19:54

Já jsem tady psala včera. Malý si dal pauzu 50 dní. Dneska se zase začal otáčet z ničeho nic. Na rehabilitacích tvrdí, že neurologicky zdravé dítě má v hlavě určitý program, podle kterého se vyvíjí, a ten neovlivní žádný tlak rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama