Otáčení na bříško jedním směrem

71
29.6.19 22:38

Otáčení na bříško jedním směrem

Ahojky chci se zeptat, malá preferuje otáčení na brisko jedním směrem. Je ji 6 měsíců, dříve se otacela na obě strany, ale poslední měsíc vůbec. :nevim: Ani ž bříška na záda ji to nejde. Jak jste na tom byli vy? :think: měla bych to řešit s Dr.? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1938
29.6.19 22:49

@Annysek234 hlavne nic neres :mrgreen: me se mala otacela 2 mesice jen pres jednu stranu, sedet zacala v 10 mesicich, chodit v 16ti…a je v pohode ;) vsechno prijde, maji svuj cas :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
29.6.19 22:50

@Annysek234 ja sem ale teda nikdy neposazovala, nepodepirala, nepostavovala;netahala za ruce, nedavala do choditka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
29.6.19 22:53

@romik0013 ona je právě narozena v 36t. Už si začala cumlat nožičky, ale pořád se mi nějak nechce otáčet, tak mi to přišlo divné. Má 8kg. Bála jsem se aby neměla nějak špatně vyvinuté svaly na jedné straně, a Pak ji to nedělalo problémy při lezení, nebo sedani. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
29.6.19 23:03

@Annysek234 neboj,nebzde mit oslabene nic, moje mala si sedla sama krasne a lezla jak diva ;) ja sem zkousela davat kojici polstar na tu jednu stranu, aby ji to nutilo otacet se na jinou a pak sem jeste zkousela s ni cvicit jeden cvik, jak lezi, tak vemes nohu a jakoby s ni nakrocis jen jemne na tu stranu, na kterou se neotaci a ona by se mela sama natocit..na youtube najdes..zadej si tam treba, cviceni na pretaceni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
29.6.19 23:04

Ale pul rok je jeste docela brzo, ma fakt dost casu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
29.6.19 23:05

A to je narodena presne v termine…a vse ji trva neskutecne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
29.6.19 23:07

@romik0013 ona si na tu stranu otočí na bok, ale dává si nohy strašně vysoko, takže se nepretoci… Když ji je natáhnu, tak už se snaží otočit a povede se. Zkusím s ní zítra zacvičit. Hlavně mě zajímalo, kdy se kdo otacel vám. A kdy by mohla lézt a sedět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
29.6.19 23:49

Hlavně neporovnávej s ostatními! Můj syn se začal otáčet ve 4.měsíci, od 5. lezl, po 6. se postavil, pak hned posadil, od 7. bezpečně chodil kolem věcí, od 9. vyrazil do prostoru… Je to silně akční dítě :cert: Jinak ze začátku preferoval otáčení na jednu stranu, je to přirozené, že jim to jde na jednu lépe. Nech ji, ať si na to přijde sama a užívej si zdravé mimčo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
30.6.19 07:59

@Sashie ty jo, šikula, už se také těším, až bude živější. :) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
30.6.19 11:16

@Annysek234 na jednu stranu ano. Na druhou začal chodit v době, kdy přemýšlel úplně jinak než např roční dítě, kdy většina dětí začíná chodit. Takže to byl očistec, teprve teď (1,5 roku) má už i dostatečně dozrálou hlavu na to, aby se nezrakvil… Každé dítě má svůj program, každé je v něčem fakt dobré. A každý rodič by právě to měl na svém dítěti hledat a rozvíjet. Takže se netěš AŽ, ale podívej se na ní teď a uvědom si, jaký poklad máš doma :* a to si každý den pořádně užívej!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
30.6.19 20:24

@Sashie užívám si s ní každý den, je to láska moje. :srdce: stačí jen její smich a celý den se rozzari. :lol: jen teď bývá po ránu dost protivná. Možná zoubky, ale kdoví… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
30.6.19 20:57

@Annysek234 jo to už bude pořád něco :lol: my jedeme kolečko zuby, při tom se mu oprudí prdelka (přímá souvislost se zuby, nikdy bych tomu nevěřila), když přestane bolet prdelka, tak začnou zase zuby a pořád dokola :jazyk: ještě že už mu jich chybí jen osm :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
30.6.19 21:04

@Sashie nám se taky teď udelaly pupínky na prdelce, myslela jsem z toho vedra, ale když píšeš, že to může mít souvislost se zuby, tak nevím. Čekám každým dnem kdy se něco objeví, zatím má bílé dásně, ale nezdaji se mi otekle. Já jsem měla zub prý ve 4tem měsíci a přítel kolem 10teho měsíce, tak čekám. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
30.6.19 22:57

Nás poslali i na rehabilitace, když měl malý 5 měsíců a pořád se nechtěl otáčet na břicho a na bok se točil jen na levou stranu. Pak se najednou začal točit i na pravý bok, pak na břicho přes levou stranu, ale teda velice neochotně, na břichu ho to vůbec nebavilo a teď má 7 měsíců a točí se na břicho pořád, nejde ho ani přebalit. Pořád teda ještě jen přes levou stranu, ale taky myslím, že to má svůj čas. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama