Otáčení na bříško přes jednu stranu

4
13.7.21 14:15

Otáčení na bříško přes jednu stranu

Ahoj holky,

Chtěla jsem se jen zeptat.. Mám 7,5 měsíční holčičku, otáčela se na bříško přes obě strany, jednu používala víc a teď na tu druhou se už nechce točit vůbec a když ji začnu pomáhat, tak se vzteka. Druhé vzpřímení jí jde krásně, na bříšku se točí na obě strany..
A mě jen zajímá, jestli je to ok a nebo to mám nějak hrotit..

Děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8455
13.7.21 18:42
@Vera62 píše:
Ahoj holky,

Chtěla jsem se jen zeptat.. Mám 7,5 měsíční holčičku, otáčela se na bříško přes obě strany, jednu používala víc a teď na tu druhou se už nechce točit vůbec a když ji začnu pomáhat, tak se vzteka. Druhé vzpřímení jí jde krásně, na bříšku se točí na obě strany..
A mě jen zajímá, jestli je to ok a nebo to mám nějak hrotit..

Děkuji za názory :)

Zkus se zeptat spíš pediatričky ale nemyslím, že je to nějak nutné..chodím s malým na fyzio právě kvůli „preferovanosti jedné strany“ ale začali jsme v době kdy se učil být na břiše.. teď v sedmém měsíci nám fyzioterapeutka řekla, že ho můžeme motivovat nicméně zvládá zapojovat obě strany takže je to spíš o naši spokojenosti.. prostě, zachvilicku se posadí, postaví a to už bude zabírat oběma stranama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.7.21 20:05

@Skaiqy chodíme taky k fyzio na rhb, měla blokly krk a nechtěla se otáčet na bříško..
Už jsem to tam říkala, ale ona to po ní chce pokaždé vidět, i když ji minule stačilo, že jsem jí jen trochu pomohla na tu jednu stranu a otočila se.. Spíš mě zajímalo, jestli tady je někdo s podobnou zkušeností ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat