Otázka k chlapům: Co mu běží hlavou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 10:25
Otázka k chlapům: Co mu běží hlavou?

Pánové, prosím, zkuste mi říct, co běží chlapovi hlavou, když mu manželka řekne, že ji on a jeho milenka nakazili chlamydiemi?

Zkusím v kostce příběh:
20 let společného vztahu, dvě děti. Manžel si po třinácti letech našel milenku, měli spolu roční vztah a hodně zamilovaní. Ale opravdu hodně. Ženská starší o tři roky od něj, žádné dítě spolu. Já na to přišla, dala mu na výběr - buď ona nebo my. On si vybral nás, byť ji miloval a chtěl žít s ní.
A po osmi letech to udělal znovu. Znovu tatáž ženská, znovu mě podváděl (asi 5 měsíců) než jsem na to přišla a tentokrát odešel. Respektive on chtěl zůstat bydlet ve svém domě s tím, že bychom vedle sebe žili jako bratr se sestrou kvůli dětem, aby nás tu měli oba dva :roll:.
Tenhle model jsem ovšem zamítla, řekla jsem mu, že ho mám moc ráda a že si nedokážu představit, jak přijede od ní a já se budu tvářit, že je vše OK. Našel si podnájem v Opavě, ona bydlí (asi) v Ostravě. Nežijí spolu, ale poměr nejspíš udržují dál.
A teď k jádru pudla: tehdy před osmi lety ně mě přenesl chlamydie - přeléčili jsme se oba dva - tedy můj gynekolog mu poslal taky nějaké prášky, takže můj muž byl ušetřen ponížení na venerologii či urologii. Tehdy mi nedošlo, jak moc mu to ulehčuji.
Teď když se to stalo znovu, můj gynekolog mi automaticky napsal antibiotika a vyšetření mi udělal až pak a minulý týden mi řekl, že testy na chlamydie byly pozitivní, takže jsem prášky nejedla zbytečně. Takže opět jsem dostala od té jeho kurwy a od něj dáreček.
Dnes jsem mu to řekla, když si přijel pro děti a tvářil se zase cynicky - nejspíš mi nevěří, že by ta jeho madam byla taková poštětka.

Co se mu honí hlavou? Myslíte, že to bude řešit u Dr.? Vy chlapi, pokud si hypoteticky představíte tuhle situaci na sobě, jak by vám bylo? Naštvali by jste se na manželku, že vám řekla takovou lahůdku? Šli by jste k lékaři? A co milence? Jak by jste to oznámili jí? Jak moc by vás zasáhlo, že zrovna vaše milovaná a úžasná princezna vás nakazila pohlavní chorobou?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8890 příspěvků 04.05.19 10:31

Může si říct, že to dostal od tebe? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 10:32

On ale ví, že od mně nemohl, byla jsem věrná jako pes.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1989 příspěvků 04.05.19 10:34

A ona se nelecila?
A Ty jsi prisla na chlamidie az po takove dobe?
Nejspis jste s manzelem od sebe uz mesice, ze?

Jeste ctu, ze chlamydie jsou i prenosne nepohlavne

https://medicentrum.cz/…asena-nemoc/

Magdalenamag
Stálice 82 příspěvků 04.05.19 10:34
@Anonymní píše:

Ale zamilovaný chlap nevidí, neslyší. Bude si myslet, že je to od tebe. Protože přece to nemůže být od jeho princezny :nevim:

riccius
Kecalka 320 příspěvků 04.05.19 10:34

Tak já bych byl manželce vděčný a styděl bych se. A pak bych to řekl milence, tedy pokud bych měl čisté svědomí a věděl, že to nemám ještě odjinud. Na druhou stranu, jak on ví, že je má od ní a ne od tebe? To víš jen ty. Takže bych jí řekl, že to mám já, žena a že to bude mit pravděpodobně i ona, ať jde k doktoru.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 04.05.19 10:35

A není to jedno? Ty už s ním nespíš ne? I kdyby měl všechny choroby světa je to jeho boj…

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 04.05.19 10:36

No tak s ním už hlavně nespi bez kondomu.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8890 příspěvků 04.05.19 10:37
@Anonymní píše:

To je tvrzení proti tvrzení, důkaz na to žádný nemáš.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 04.05.19 10:43

Hlavou mu běží: Dobře jsem si zakukal 8)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 04.05.19 10:52
@TrueIsFalse píše:
Hlavou mu běží: Dobře jsem si zakukal 8)

Neasi :lol:
Zakladatelko, jestli si myslíš, že by si měl uvědomit, jaká je jeho milenka nevěrnice špinavá a vrátí se spořádaně ke své věrné ženušce, tak to je opravdu hodně nepravděpodobný.

samá práce
Závislačka 2784 příspěvků 04.05.19 10:53

Vzhledem k tomu, že milenka ví o manželce a manželka o milence, proběhlo mu hlavou něco o dvou slepicích. ;)

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7946 příspěvků 04.05.19 10:54

Co mu běží hlavou?

Co ta kr.va zase otravuje… :mrgreen:

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 04.05.19 10:55

Nenaštval bych se, neurazil bych se, neponížilo by mě to. Je to nemoc jako každá jiná. Poděkoval bych manželce za informaci a pro jistotu bych navštívil lékaře. To samé bych poradil milence. Nijak by mě to nezasáhlo. :nevim:

Promiň, že ti kazím škodolibou radost, ale tohle můžeš chytnout i na veřejném wc. Takže nemá smysl z toho cokoliv vyvozovat, jen to chce přeléčit antibiotikama, stejně jako třeba zápal plic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 10:57
@Kralikcek píše:
A ona se nelecila?

To nevím. Když se to stalo poprvé před osmi lety - bylo mi to fuk. On už s ní nespal.

@Kralikcek píše:A Ty jsi prisla na chlamidie az po takove dobe?

Ne. Prosím čti, co píšu.
Před osm i lety jsme to přeléčili oba dva. Ona? nevím.
Teď po osmi letech, kdy on se k ní vrátil, jsem chlamydie zase od nich dostala.
A znovu přeléčeno.

@Kralikcek píše:Nejspis jste s manzelem od sebe uz mesice, ze?

Ano, jsme od sebe asi 3 měsíce. Nespíme spolu už 4 měsíce.
Takže jsem přeléčená, čistá a ponížená.

@Kralikcek píše:

Jeste ctu, ze chlamydie jsou i prenosne nepohlavne

https://medicentrum.cz/…asena-nemoc/

Ne, tyhle chlamydie, co jsem měla já, jsou pohlavně přenosné - http://www.szu.cz/…kce-v-kostce
Viděla jsem výsledky u svého gynekologa, je to typ L1 - L3 Lymphogranuloma venereum.
Ne ten, o kterém se píše v tom tvém odkazu, tedy ne ty oční chlamydie (D – K 18 sérotypů Urogenitální a oční infekce).

A ano, v koutku můj muž ví stoprocentně, že já jsem je nakazit nemohla. I když mi tu podsouváte tvrzení proti tvrzení, opravdu tohle ví. Opravdu jsem mu byla věrná.
Ale prosím, tohle není předmětem otázky. Já jsem se ptala na jeho pocity a jeho možné řešení nebo neřešení situace. On fakt tuší, že ty chlamydie má od ní, i když přiznat si to asi nechce. Ale v koutku duše to ví…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama