Litovali jste někdy, že jste podvedli?

Anonymní
3.6.21 15:14

Otazka muzum - litovali jste nekdy ze jste podvedli?

Nasla jsem nekolikrat svymu muzi psanicka s jinymi, davala opakovane nuz na krk a nic. Pred par dny jsem nasla jak si pise s ex moje pani musim koncit a ona jemu muj nejmilejsi atd. Hned vse mazal. Uz jsem to nevydrzela a vyhodila jo. Je ted u rodicu nez si najde neco svyho. A jeho reakce? Sbalil se a sel zadna omluva nic (jasne kdyz mysli na ni). Proto se ptam vas chlapu - litovali jste nekdy, ze jste svoji zenu podvedli? Az za nejaky cas pochopitelne ne v obdobi s ruzovymi brylemi s milenkou :mrgreen: Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26334
3.6.21 15:16

A ty ho chceš zpátky nebo co řešíš? Evidentně tě má u zadní části, není mu to ani líto a je mu to úplně jedno, měl tě jen na bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:18

@pikola Nechci ho zpatky jen me to zajima, je to pro me pochopitelne velky ublizeni. Nejsem tak bez citu, ze nekolikalety konec vztahu dokazu prejit ze dne na den.

• Citovat
  • Nahlásit
64236
3.6.21 15:22

Už jsi tu psala, viď.. On evidentně ničeho nelituje.. Je to hlupák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 15:27

@martina.se Ano. Bezpaterni hlupak

• Citovat
  • Nahlásit
7137
3.6.21 15:29

Čemu pomůže, když ti tady 10 cizích chlapů napíše, že časem toho třeba litovali? Chce to čas, abys tu situaci zažila a naučila se s ni fungovat. Držím palce ať je brzy lépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
3.6.21 15:29
@Anonymní píše:
@martina.se Ano. Bezpaterni hlupak

Tak ho přestaň řešit a buď ráda, že ses ho zbavila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8436
3.6.21 15:30
@Anonymní píše:
@pikola Nechci ho zpatky jen me to zajima, je to pro me pochopitelne velky ublizeni. Nejsem tak bez citu, ze nekolikalety konec vztahu dokazu prejit ze dne na den.

V pohodě sexík. Proč se stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
3.6.21 15:35
@Anonymní píše:
Nasla jsem nekolikrat svymu muzi psanicka s jinymi, davala opakovane nuz na krk a nic. Pred par dny jsem nasla jak si pise s ex moje pani musim koncit a ona jemu muj nejmilejsi atd. Hned vse mazal. Uz jsem to nevydrzela a vyhodila jo. Je ted u rodicu nez si najde neco svyho. A jeho reakce? Sbalil se a sel zadna omluva nic (jasne kdyz mysli na ni). Proto se ptam vas chlapu - litovali jste nekdy, ze jste svoji zenu podvedli? Az za nejaky cas pochopitelne ne v obdobi s ruzovymi brylemi s milenkou :mrgreen: Dekuji

Dobřes udělala :kytka:

Jinak myslím, že to bude kus od kusu, některý zalituje, až zjistí, že lepší pšenka mu jinde už nepokvete, některý je spokojenější jinde nebo i sám…

Je to jak u žen, zrovna včera jsem tu četla diskusi, že paní vzpomíná na bývalého, lituje, že se rozešla, že je těhotná s jiným, že rozbila rodinu.
A jiná je zase spokojenější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
3.6.21 15:44

Jsem měla kamarádku, jejíž snoubenec ošustil snad všechny okolo. Odešel taky tímto způsobem, po měsíci jí začal vypisovat jak ji miluje a strašně ji chce zpět. Po půl roce si myslela, že si to fakt uvědomil, změnil se a odpustila mu. po 2 týdnech to skončilo ještě větší katastrofou.

takže fakt neřeš, jestli je mu to líto teď nebo bude. Pracuj na tom, aby tobě nebylo líto, že konečně odešel. Protože bys měla slavit, že ses dokázala od toho pitomce konečně odtrhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
3.6.21 16:01

Ti, kteří jsou emocionálně ploší, asi nelitují, ani jim nedochází, co druhému dělají a jak se druhý cítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
3.6.21 16:05

Pokud to dělá opakovaně, nebude ve vztahu spokojenej, takže litovat nebude - bude to jen předstírat aby jsi ho vzala zpátky.
Věřím tomu, že toho lituje někdo kdo se ožere, skočí na první která projde kolem a pak vystřízliví, ale to co pooisuješ do toho nezapadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12886
3.6.21 16:05
@AnetEska píše:
Jsem měla kamarádku, jejíž snoubenec ošustil snad všechny okolo. Odešel taky tímto způsobem, po měsíci jí začal vypisovat jak ji miluje a strašně ji chce zpět. Po půl roce si myslela, že si to fakt uvědomil, změnil se a odpustila mu. po 2 týdnech to skončilo ještě větší katastrofou.takže fakt neřeš, jestli je mu to líto teď nebo bude. Pracuj na tom, aby tobě nebylo líto, že konečně odešel. Protože bys měla slavit, že ses dokázala od toho pitomce konečně odtrhnout.

Takže i tebe? :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
3.6.21 16:07
@Anonymní píše:
Nasla jsem nekolikrat svymu muzi psanicka s jinymi, davala opakovane nuz na krk a nic. Pred par dny jsem nasla jak si pise s ex moje pani musim koncit a ona jemu muj nejmilejsi atd. Hned vse mazal. Uz jsem to nevydrzela a vyhodila jo. Je ted u rodicu nez si najde neco svyho. A jeho reakce? Sbalil se a sel zadna omluva nic (jasne kdyz mysli na ni). Proto se ptam vas chlapu - litovali jste nekdy, ze jste svoji zenu podvedli? Az za nejaky cas pochopitelne ne v obdobi s ruzovymi brylemi s milenkou :mrgreen: Dekuji

Nikdy jsem zadne ruzove bryle nemel. Lituji pouze toho, ze jsem za mladych let nepodvadel. Ochudil jsem se o vice zazitku do sbirky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 17:51
@Pavlik Morozov píše:
Nikdy jsem zadne ruzove bryle nemel. Lituji pouze toho, ze jsem za mladych let nepodvadel. Ochudil jsem se o vice zazitku do sbirky.

My taky litujem, treba by s Tebou bylo obcas k vydrzeni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat