Reklama

Otázka na běžkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 20.01.17 08:54
Otázka na běžkyně

Zdravím,
mám dneska docela dilema. Vyběhnout či nevyběhnout? U nás byla vyhlášená smogová situace a já bych si potřebovala dát běžecký trénink. Slečny a paní, co běháte, půjdete dnes běhat a případně chráníte se nějakou kuklou či šátkem před vdechováním prachu? Nerada bych se na to vykašlala, otázkou je, jestli běh při smogové situaci nepřináší víc toho negativního než pozitivního.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 20.01.17 09:07
@Xsvel píše:
Zdravím,
mám dneska docela dilema. Vyběhnout či nevyběhnout? U nás byla vyhlášená smogová situace a já bych si potřebovala dát běžecký trénink. Slečny a paní, co běháte, půjdete dnes běhat a případně chráníte se nějakou kuklou či šátkem před vdechováním prachu? Nerada bych se na to vykašlala, otázkou je, jestli běh při smogové situaci nepřináší víc toho negativního než pozitivního.

Já běhám i v minus 20ti, zkrátka každý den bez ohledu na počasí (jen ne v bouřce). Ráno jsem běžela, inverze tu nebyla, ale někdy bývá. Jinak v zimě řeším,,dýchání" přes šátek (mám palestinu), takže v pohodě :palec:

mag
Extra třída :D 11019 příspěvků 20.01.17 09:30

Běhám. Teď jsem teda chcíplá… ale jinak bych šla. Mám tunel. Ale kvůli mrazu ne smogu. Ten nijak neřeším.

mag
Extra třída :D 11019 příspěvků 20.01.17 09:31

@holkaZ v bouřce taky nevybíhám, ale závod jsem v bouřce uz běžela… :)

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 20.01.17 09:31

@Xsvel Ve smogu nebeham, v inverzi klidne ano. Kdyz nejde behat, volim bazen, i kdyz mi chlorovana voda prijde stejny „hnus“jako smog.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 20.01.17 09:32

@holkaZ mráz mi taktéž nevadí, vadí mi smog. Ale tak zase ta inverze tu muze byt klidně 14 dni a vynechat na tak dlouho je skoro jako začínat znova. Běhat ve fitku mě nebaví.
Přizpůsobuješ nějak v případě smogu trénink, třeba že běžís pomaleji, abys tak zhluboka nedýchala ten prach?

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.01.17 09:58

Tady máme dobré ovzduší, ale kdybych vylezla z domu a rovnou cítila, že se blbě dýchá, nešla bych.

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 20.01.17 10:23

V zimě jsem běhala, dýchala jsem přes šátek, ale ve smogu bych neběhala :nevim: To bych si raději zašla na pás, pokud z toho nechceš vypadnout.

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 20.01.17 10:24
@Lentilkaa2 píše:
@Xsvel Ve smogu nebeham, v inverzi klidne ano. Kdyz nejde behat, volim bazen, i kdyz mi chlorovana voda prijde stejny „hnus“jako smog.

Taky jsem se chloru bála, ale už plavu pravidelně nějaký rok a zatím žiju, hrozně mě to chytlo, tak snad nějaké problém nepřijdou :zed:

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 20.01.17 10:45

@Františka85 pokud si skutecne z Berouna, jak rika tvůj profil, tak tam ovzduší dobre nemáte :D jsem taky z Berouna. Dle informace ČHMÚ je situace na stupni 5, tedy špatná. A i objektivně se mi špatně dýchá. Ale tak já su původem z Vysočiny a mám asi jinak nastavené limity.
Každopádně mě těší, že skoro všechny chodíte, takže dám přes pusu a nos nějakou ochranu a půjdu taky. :)

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.01.17 10:55
@Xsvel píše:
@Františka85 pokud si skutecne z Berouna, jak rika tvůj profil, tak tam ovzduší dobre nemáte :D jsem taky z Berouna. Dle informace ČHMÚ je situace na stupni 5, tedy špatná. A i objektivně se mi špatně dýchá. Ale tak já su původem z Vysočiny a mám asi jinak nastavené limity.
Každopádně mě těší, že skoro všechny chodíte, takže dám přes pusu a nos nějakou ochranu a půjdu taky. :)

Jsem z Králova Dvora, ale nepřijde mi to tu nedýchatelné. Ale je pravda, že Beroun je o něco horší než KD.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 20.01.17 10:57

Já teda byla, ale jen na chvilku a zlehka. Přes půlku obličeje jsem si dala šátek a dýchala přes něj. No ale nic příjemného to tedy nebylo :)

Wjeruška 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 11:04

@Xsvel Ahoj, pokud potřebuješ vyběhnout a nezbývá než ven, určitě bych to řešila šátkem přes obličej, takhle zakuklená běhám v mrazech pořád ;)

Lentilkaa2
Kecalka 165 příspěvků 20.01.17 12:45

@radkka Mne chlorovana voda tady u nas v bazenu hodne vysusuje kuzi. Myslim, ze pokud je kryty bazen dobre odvetravany, tak by to melo byt jinak ok.

radkka
Generální žvanilka 20311 příspěvků 20.01.17 12:48
@Lentilkaa2 píše:
@radkka Mne chlorovana voda tady u nas v bazenu hodne vysusuje kuzi. Myslim, ze pokud je kryty bazen dobre odvetravany, tak by to melo byt jinak ok.

Já mám kůži suchou už tak, takže tohle nepozoruji, ale musela jsem začít nosit čepici, protože vlasy… děs.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama