Otázka na chlapy: jak se pozná, že muž už ženu nemiluje?

9177
16.12.19 20:24

Otázka na chlapy: jak se pozná, že muž už ženu nemiluje?

Ahoj. Před pár dny jsme se s kamarádkami na předvánočním svařáku dostaly k tématu, jak se pozná, že chlap už ženu nemiluje (a někdy miloval) a jak se to liší od toho, když se vztah po nějaké době vyvine, přemění, ale láska tam nějak pořád je. Tohle téma neřeší žádnou konkrétní situace, prostě mě jenom zajímá, jak vy to vnímáte, jak se projeví, že už nemilujete. Odchází se? Takže dokud se chlap po práci vrací domu a usíná ve stejné posteli, pořád má rád? Přestane plnit, o co je požádán? Přestane dávat pusy? Nebo tohle všechno dokáže dělat i jen z lenosti a setrvačnosti? Jak vy to máte? Fakt jen zvědavostní dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.12.19 20:31

Poprosím o anonym, děkuji. S partnerkou jsem deset let, dvě děti, mám ji rád, ale už ji několik let nemiluji. Jak se to projevuje? Naprosto vymizela intimita, jak běžné doteky, polibky, tak i sex. Spíme i každý v jiné místnosti, přestala mě přitahovat jako žena. Nemám potřebu s ní trávit všechen volný čas. Ale jinak doma fungujeme jako rodiče a partneři zcela normálně, pracuji, pomáhám, občas výlety. Ale už tam není to něco a je to znát.

• Citovat
  • Nahlásit
239
16.12.19 20:42

Co je to láska?
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/L%C3%A1ska
Zajímavé čtení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 20:47
@sakota píše:
Odchází se? Takže dokud se chlap po práci vrací domu a usíná ve stejné posteli, pořád má rád? Přestane plnit, o co je požádán? Přestane dávat pusy? Jak vy to máte?

Neodchází se. Ano má stále rád, ale už nemiluje. Přestane dávat pusy.
S manželkou to tak máme po 22 letech manželství. Fungujeme jako pár, láska tam je, ale už se nemilujeme. Chceme spolu zůstat dál, jsme spokojeni. Žádné hádky. Doma pomáhám, dělám vše, nakupuju atd. Chováme se k sobě s úctou.
Pavel

• Citovat
  • Nahlásit
16.12.19 20:54

Tak já to řeknu jak to máme my. Moje žena se mě po čase zeptala, miluješ mě? Já ji odpověděl, ne a ani nechci tě milovat. Mám tě moc rád, bavis mě, zajimas mě, jsem na tebe pyšný a chci s tebou být do konce života, ale nechtěj po mě abych tě miloval. Vždy když jsem se zamiloval choval jsem se debilne a nicil vztah a bolelo to nás oba. Takže v zájmu svého zdraví a tvého zdraví nechtěj ať tě miluji, protože ten stav neumím ukocirovat. Aby to bylo fér tak po manželce nechci taky aby mě milovala, řekl jsem jí že se těším až nebude nosit ty růžové brýle a bude z ní normální žena. No a fungujeme perfektně, říká to ona a já taky. Pravda bolí ale dává možnost si rozumne vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21804
16.12.19 21:04

Kdo nebije, ten nemiluje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
16.12.19 21:04
@Anonymní píše:
Poprosím o anonym, děkuji. S partnerkou jsem deset let, dvě děti, mám ji rád, ale už ji několik let nemiluji. Jak se to projevuje? Naprosto vymizela intimita, jak běžné doteky, polibky, tak i sex. Spíme i každý v jiné místnosti, přestala mě přitahovat jako žena. Nemám potřebu s ní trávit všechen volný čas. Ale jinak doma fungujeme jako rodiče a partneři zcela normálně, pracuji, pomáhám, občas výlety. Ale už tam není to něco a je to znát.

Není to náročné? Byl iniciátorem této situace jeden nebo oba nebo se to prostě v průběhu let tak prostě stalo? Je to smutné takhle žít, myslíte, že to vydržíte navždy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4296
16.12.19 21:11
@Jemito sumafuk píše:
Tak já to řeknu jak to máme my. Moje žena se mě po čase zeptala, miluješ mě? Já ji odpověděl, ne a ani nechci tě milovat. Mám tě moc rád, bavis mě, zajimas mě, jsem na tebe pyšný a chci s tebou být do konce života, ale nechtěj po mě abych tě miloval. Vždy když jsem se zamiloval choval jsem se debilne a nicil vztah a bolelo to nás oba. Takže v zájmu svého zdraví a tvého zdraví nechtěj ať tě miluji, protože ten stav neumím ukocirovat. Aby to bylo fér tak po manželce nechci taky aby mě milovala, řekl jsem jí že se těším až nebude nosit ty růžové brýle a bude z ní normální žena. No a fungujeme perfektně, říká to ona a já taky. Pravda bolí ale dává možnost si rozumne vybrat.

To je teda ptákovina :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30314
16.12.19 21:12
@Jemito sumafuk píše:

Tos ale odpovídal na otázku, zda jsi do ní zamilovaný, ne jestli ji miluješ. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
16.12.19 21:13
@Čičorečka píše:
To je teda ptákovina :lol:

Taky to tak vidím, ale přemýšlela jsem, jak to panu filozofovi napsat decentněji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
16.12.19 21:15
@Jemito sumafuk píše:
Takže v zájmu svého zdraví a tvého zdraví nechtěj ať tě miluji, protože ten stav neumím ukocirovat. Aby to bylo fér tak po manželce nechci taky aby mě milovala.

Tak to jsi velkorysej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
16.12.19 21:22

Myslin ze si pan plete poblaznenou zamilovanost/zavislost s laskou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5817
16.12.19 21:23

Myslim ze kdyz druheho prestanete milovat tak vas proste prestane zajimat a doteky jsou neprijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21487
16.12.19 21:29
@Anonymní píše:
Poprosím o anonym, děkuji. S partnerkou jsem deset let, dvě děti, mám ji rád, ale už ji několik let nemiluji. Jak se to projevuje? Naprosto vymizela intimita, jak běžné doteky, polibky, tak i sex. Spíme i každý v jiné místnosti, přestala mě přitahovat jako žena. Nemám potřebu s ní trávit všechen volný čas. Ale jinak doma fungujeme jako rodiče a partneři zcela normálně, pracuji, pomáhám, občas výlety. Ale už tam není to něco a je to znát.

už naši předkové říkali, že pokud to nesedí v posteli, celkový vztah stojí za houby, řečeno slušně. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9177
16.12.19 22:00

Diky vsem za reakce. Ja to zkusim jeste trochu otocit. Kdybyste meli doplnit Dokud… (se libame/mame sex/usiname si v naruci/rekneme si, ze se mame radi/jezdime spolecne na dovolenou/jsem se neodstehoval…atd atd), tak ji miluju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat