Otázka na menstruaci

20.11.19 16:12

Otázka na menstruaci

Dobrý den, víte dlouho jsem s nikým nespala a teďka nedávno jsem si našla přítele a pochopitelně jsme spolu spali a teďka je čas na menstruaci a ta nepřichází jakože nějaký náznak tu byl ale ne vážně menstruace je možné že jsem těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.19 16:22

Po sexu je vždy možnost těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
20.11.19 16:22

Test, pokud máš pochybnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
20.11.19 16:23

@Karolinaxxx pokud jste spolu spali bez ochrany, tak ano, je to možné. Takže si kup těhotenstký test, udělej si ho zítra, pokud nic tak znova za týden a pokud stále nic, tak na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 16:23

Pokud jste po termínu menstruace, můžete zkusit těhotenský test. Už by to mělo být vidět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 16:37

@Karolinaxxx a test sis neudělala proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 16:43

@lachtanice86 protože jsme spolu spali asi 5× za poslední týden.. Takže to asi nepůjde za tak krátkou dobu poznat paní chytrá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
20.11.19 16:44
@Karolinaxxx píše:
@lachtanice86 protože jsme spolu spali asi 5× za poslední týden.. Takže to asi nepůjde za tak krátkou dobu poznat paní chytrá

no ale nikdo tady není jasnovidec :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
20.11.19 16:51

@Karolinaxxx musíš čekat a pak si udělej test, nikdo ti tady neřekne jestli jsi v tom, nebo si zajdi na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
20.11.19 16:56
@Karolinaxxx píše:
@lachtanice86 protože jsme spolu spali asi 5× za poslední týden.. Takže to asi nepůjde za tak krátkou dobu poznat paní chytrá

No tak hlavně, že si ty jsi tak chytrá, že se necháš zbouchnout… Co ochrana měli jste? Kdyby jsi byla zodpovědná nemusíš řešit tohle, jak nějaká 15tka… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
20.11.19 16:58

@Karolinaxxx
No nevím kdo je tu paní chytrá… Když s někým spíš bez ochrany tak těhotná být můžeš, to už nás ucili na základní škole :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11334
20.11.19 17:22
@Karolinaxxx píše:

No tak hlavně, že jsi chytrá ty, když se musíš ptát, jestli po nechráněném styku můžeš být těhotná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 15:06

Ahoj holky :person_raising_hand: mozna blby dotaz ale zeptam se.. Od 28.10-3.11 jsem mela menstruaci (mivam pravidelnou).. 12.11. byl pokus o miminko, 25.11.jsem hrozne zvracela, pichalo me v podbrisku a byla jsem na gynekologii. P. doktorka rikala, ze na UT vidi jen volnou tekutinu a zvysenou sliznici..25. 11.jsem mela MS distat a nic, 2 dny zpozdeni… :rolling_eyes: Myslite, ze si mam zkusit test? Zatim byly negativni ( ty co jsem zklusrla pred tim). Diky za rady. Z ceho se mi MS mohla tak posunout? Nikdy jsem ji posunutou nemela :-(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama