Otázka na muže: Poznáte při sexu, že žena rodila?

Anonymní
14.5.20 10:49

Otázka na muže: Poznáte při sexu, že žena rodila?

Řešíme to s kamarádkou. Obě jsme po porodu a naši manželé nám shodně tvrdí, že při sexu nezaznamenali rozdíl a protože jsme slušná děvčata a nemáme žádné milence, kteří by nám to mohli potvrdit nebo vyvrátit tak nevíme, zda nám muži nelzou, aby nás nezranili. Přitom obě jsme jim řekli, že bychom klidně šli na plastiku kdyby se jim v nás nelíbilo. S kamarády muži se toto stydime řešit, je to moc intimní. Tak jestli by nám tady nějaký muž neřekl jak to je. Zda se ten sex pro muže změní, zda si to i po porodu se zenou užívá, a vůbec pohled muže na sex po porodu. Prosím anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3281
14.5.20 10:59
@Anonymní píše: Řešíme to s kamarádkou. Obě jsme po porodu a naši manželé nám shodně tvrdí, že při sexu nezaznamenali rozdíl a protože jsme slušná děvčata a nemáme žádné milence, kteří by nám to mohli potvrdit nebo vyvrátit tak nevíme, zda nám muži nelzou, aby nás nezranili. Přitom obě jsme jim řekli, že bychom klidně šli na plastiku kdyby se jim v nás nelíbilo. S kamarády muži se toto stydime řešit, je to moc intimní. Tak jestli by nám tady nějaký muž neřekl jak to je. Zda se ten sex pro muže změní, zda si to i po porodu se zenou užívá, a vůbec pohled muže na sex po porodu. Prosím anonym, jinak smazat.

Co je tohle zase za kravinu? Vždyť se říká, že když žena má velký časový rozestup mezi dětmi, tak je to, jak kdyby rodila zase poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 10:59

Jo, jde to poznat. Prostě po pár tazích je ta vagína taková volnější.

• Citovat
  • Nahlásit
2436
14.5.20 11:01

Ne jediný rozdíl že žena začala po druhém snadněji dosahovat orgasmu.. Ale to s porodem souviset nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1379
14.5.20 11:04

Snad užívá, kdyby si to neužil /až do konce/, tak to přece poznáš. A hlavně ty sama bys během sexu cítila vevnitř rozdíl - co se prostoru týká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29982
14.5.20 11:07

Kupte si každá XXL dildo a dělejte si to navzájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já můžu říct, že má žena je vevnitř ještě užší než předtím. Od doby co porodila si sex užíváme 100× více :P i orgasmy má silnější, myslím takové ty stahy. Nemyslím si, že vám vaší chlapi lžou :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3281
@Anonymní píše:
Jo, jde to poznat. Prostě po pár tazích je ta vagína taková volnější.

Jenže vaginy jsou různé, někdo ji má užší, někdo širší. Záleží i na zvlčení. Když je žena moc vlhká, tak muž může mít pocit, že vagina je široká, protože mizí tření. A žena také méně cítí partnerův penis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18032
14.5.20 11:15

To je podobně nášlapněminová otázka jako…miláčku, nepřipadám ti tlustá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10429
14.5.20 11:16
@pohledzdruhestrany píše:

Přesně. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32659
14.5.20 11:17
@pohledzdruhestrany píše:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 11:19

Já po dvou porodech jsem ještě užší než předtím :palec: manžel říká že ji mám jak patnáctka (neptám se) :mrgreen: a hlavně sama cítím rozdíl, tak to snad cítíte i vy ne? Nebo jsi trol a jen honíš :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
15779
14.5.20 11:23

Proto vynalezli anální sex, aby i po porodu mohli muži užívat sexu doma a neutíkali lovit před gymnázium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
14.5.20 11:31
@Anonymní píše:
Já po dvou porodech jsem ještě užší než předtím :palec: manžel říká že ji mám jak patnáctka (neptám se) :mrgreen: a hlavně sama cítím rozdíl, tak to snad cítíte i vy ne? Nebo jsi trol a jen honíš :lol:

Možná tě více sešili, ale to také nemusí být výhoda. Jinak těžko se vagina po porodu zúží. Užší může být akorát poševní vchod, pokud měla žena šití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32659
14.5.20 11:32
@zoidberg píše:
Proto vynalezli anální sex, aby i po porodu mohli muži užívat sexu doma a neutíkali lovit před gymnázium.

No a ještě mu ani neotěhotní, co? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat