Otázka ohledně metody doktora Jonáše!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka91
Nováček 8 příspěvků 05.03.18 10:03
Otazka ohledně metody doktora Jonáše!

Zdravím všechny při pondělku!
Jsem tu nová a v prosinci 2017 jsem prodělala zamklé těhu. Jelikož bych se dalšímu ZT ráda vyhnula ( i kdyz vím, že může jít pouze o náhodu) začala jsem se zajímat o Jonašovu metodu. Jenže me plodné dny se s jonašem shoduji jen jeden den v roce! Přečetla jsem o tom hodně diskusí nicméně jsem nikde nedostala odpověď na mou otázku, která zní…Jsou zde ženy, které vědomě otěhotnely i když se jim plodné dny neshodovaly s jonašem a donosily zdravé dítě? :)
Všude čtu jenom o tom, že to lidem nešlo a museli cekat, až se jim plodné dny setkají. :zed:
Děkuji moc za odpovědi a přeji hezký den. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 05.03.18 10:05

Co takhle spíš řešit svou ovulaci než jonase? A každý lékař ti řekne že ZT se předejít nedá.

Kačka91
Nováček 8 příspěvků 05.03.18 10:09

@lachtanice86 samozřejmě vím, kdy mám ovulaci. Ta probíhá bez problémů. Ještě jsme se podruhé nesnažili Jenom se ptám čistě na jonášovu metodu.

Peczka
Extra třída :D 13035 příspěvků 05.03.18 10:28

@Kačka91 nevim, jestli to byla nahoda nebo to opravdu funguje, ale my se snazili 2 roky a vyslo to v dobe, kdy se moje ovulace a plodny den podle jonase lisilo jen asi o 3 dny. A mame i kluka, jak to vychazelo podle Jonase. Ted mi jeho dny vychazi vzdy pres MS a zase se nam rok druhe nedari. Ale mozna to je nahoda, kdo vi. :D

Agneth
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 05.03.18 10:42

Při Jonasovo plodných dnech jsem mela obvykle menstruaci. Ovulace byla o 14 dni jinak. Za mě je to fakt blbost, o Jonasovi si myslím sve (a to nejen kvůli tomuto).

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 05.03.18 10:42

Já jsem se na to teď ze zvědavosti koukla.. a teda zajímalo by mě, jak plodnost ženy souvisí s místem narození? Nicméně podle kalkulačky já asi nemám v osudu otěhotnět. Poněvadž plodné dny mám podle toho asi tři dny po menstruaci :D

Lekninka91
Echt Kelišová 9878 příspěvků 05.03.18 10:49

Ten sarlatan je doktor? :-D

Agneth
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 05.03.18 10:53
@Lekninka91 píše:
Ten sarlatan je doktor? :-D

To si piš. A proto mu to lidé tak zerou.

Lekninka91
Echt Kelišová 9878 příspěvků 05.03.18 10:56

@Agneth aha. Pro me je to stejne pochybnej typek :-D doktor je pro me muj gynekolog. :mrgreen:

emma38
Závislačka 3426 příspěvků 05.03.18 10:57

@Agneth Souhlas také s ním nemám dobré zkušenosti pro mě velice povrchní člověk…po napsání mých problému mě dorazil svým chováním urážením mě samotné (slovně)odpověd do mejlu se sprotými slovy s tím že mi nepomůže nechce a poslední věta sbohem :roll: a tohle že je doktor no to nevím… 8o a prý že je věřící…

emma38
Závislačka 3426 příspěvků 05.03.18 10:59

@Kačka91 na jonáše bych se vyprdla koupila si nějaký čistící čaj nedám dopustit na lapacho je hnusny ale vypít se dá a věřím že i mě hoodně pomohl pročistit tělo..

Agneth
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 05.03.18 10:59

@Lekninka91 No tak vis co, v jeho době medicínu studovaly z velke části prominentní dětičky. A když byly hodně prominentní, na chytrosti až tak nezáleželo. :jazyk:

Lekninka91
Echt Kelišová 9878 příspěvků 05.03.18 11:07

@Agneth tak jsem si o nem neco malo precetla a stacilo. Uz od pohledu je to podvratak :lol:

bartsch
Závislačka 4342 příspěvků 05.03.18 11:11
@Kačka91 píše:
Zdravím všechny při pondělku!
Jsem tu nová a v prosinci 2017 jsem prodělala zamklé těhu. Jelikož bych se dalšímu ZT ráda vyhnula ( i kdyz vím, že může jít pouze o náhodu) začala jsem se zajímat o Jonašovu metodu. Jenže me plodné dny se s jonašem shoduji jen jeden den v roce! Přečetla jsem o tom hodně diskusí nicméně jsem nikde nedostala odpověď na mou otázku, která zní…Jsou zde ženy, které vědomě otěhotnely i když se jim plodné dny neshodovaly s jonašem a donosily zdravé dítě? :)
Všude čtu jenom o tom, že to lidem nešlo a museli cekat, až se jim plodné dny setkají. :zed:
Děkuji moc za odpovědi a přeji hezký den. :kytka:

O Jonášovi si myslím své… tchán se úplně zblbnul a pořád jen Jonáš to, Jonáš ono… vůbec nechtěl nic slyšet :cert: Nyní na kontrole na interně - výsledky úplně v háji :cert: a teď mu lékaři budou dobří, aby ho dali do kupy. Já si z legrace jednou zkontrolovala, jestli mi početí mých dětí sedí podle Jonáše a evidentně mé děti vůbec neexistují :mrgreen:, protože v té době, kdy jsme je počali (věděla jsem přesně den), jsem vůbec neměla mít ovulaci :mrgreen:

Myssicka
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 05.03.18 11:29
@Lekninka91 píše:
@Agneth tak jsem si o nem neco malo precetla a stacilo. Uz od pohledu je to podvratak :lol:

A jsi si jistá, že myslíš Eugena Jonáše a ne Josefa Jonáše?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama