Otázka pro holky z Prahy

Anonymní
3.6.18 10:06

Otázka pro holky z Prahy

Ahoj. Trochu divný dotraz.Byly jste se někdy podívat u domu Karla Gotta? a jak se tam lze dostat? autobus, tramvaj?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
691
3.6.18 10:15
@Anonymní píše:
Ahoj. Trochu divný dotraz.Byly jste se někdy podívat u domu Karla Gotta? a jak se tam lze dostat? autobus, tramvaj?
Pobavila jsi me :mrgreen: :mrgreen: Nee, to jsem se opravdu nebyla podivat a neplanuju to. Nejsem ten spravny typ…nicmene jestli chces adresu, tady je:Praha 5, Nad Bertramkou 2141/18, PSČ 150 00, Smíchov. Staci zadat do map a vyhledat si spojeni.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
3.6.18 10:16

Ne a ani by mě to nenapadlo…
:think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
3.6.18 10:18

@Halamka
Taky si ted rikam, jestli jsem o neco neprisla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45644
3.6.18 10:24

Ne tohle mě nikdy nenapadlo. Nevím, proč bych měla jezdit někomu očumovat bazén jen proto, že je slavný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
3.6.18 10:43

Ne, tak nějak postrádám smysl takového výletu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
3.6.18 10:47

Ne, nebyla a ani mě to neláká. Přijde mi to trapné někomu nakukovat do oken.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
3.6.18 10:54

8o
Ne…normalni člověk jako každý jiny…az zemře tak bude větší halo nez kdyz umřel Havel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
3.6.18 10:58
@Anonymní píše:

A proc anonym? Prijde ti to trapny a stydis se za to? Me by to teda ani ve snu nenapadlo. Denne jezdim okolo vily jineho slavneho umelce a je mi to uplne ukradeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2668
3.6.18 10:58

Ne, ani jsem nevěděla adresu, ale tramvají, třeba z Anděla, na Betramku dojedeš krásně, jede jich tam povícero, a pak kousek pěšky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18500
3.6.18 11:29

V zivote by mne nenapadlo očumovat Gottuv barak a to ho mam rada. Vubec se nedivim za ten anonym, bylo by mne taky trapne se zeptat… 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
3.6.18 12:17

Nebyla, ale viděla jsem údajně dům Slovacka a Patrasove - nešla jsem tam s tím ale záměrně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ontar
3.6.18 12:24

Typické EM…dotaz o voze a odpovědi o koze…ptala se na to jak se tam dostat, tak proč tady vypocujete své názory proč tam vy osobně nechcete jít, koho to zajímá? Já sám také nechápu, proč některé ženské vyšilují, když si manžel píše na seznamkách a nebo si občas ve vší slušnosti bokem štrejchne a nedivím se na fóru, proč se zabývají takovýma ptákovinama…

• Citovat
  • Nahlásit
1308
3.6.18 14:35

Bydlela jsem na bertramce nekolik let a par lidi se me ptalo jestli chodim ke Gottakovi na kafe :lol: ne nechodila jsem a ani nevim kde ma barak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
3.6.18 15:33

@ontar Vždyť jsou tu odpovědi na její otázku. Na první část určitě a na druhou /přesnou adresu/ také :lol: Tak jestli odpověď na otázku bere chlap jako záminku k registraci na seznamce, tak potom nechápu zase já :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama