Otázka pro muže - líbání bez sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:15
Otázka pro muže - líbání bez sexu?

Otázka pro muže - líbáte se rádi, když víte, že nebude sex? Nebo se tomu vyhýbáte? Vzrušuje vás líbání, že máte vždy erekci? Můj přítel se nechce líbat, když nemá být sex (třeba nějaká situace venku mimo možnost sexu, ale nemyslím nějaké velké okaté ožužlávání před lidma, prostě rychlý francouzský polibek, i s tím má problém), prý má erekci a je mu to nepříjemné.
Jak to mají ostatní chlapi? Ještě jsem se s tím nesetkala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 16.06.19 22:15

Z líbání jsem erekci neměl od 20-ti. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:19
@Lexter píše:
Z líbání jsem erekci neměl od 20-ti. :lol:

No já ho podezřívám z toho, že kecá 8o

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 22:21

Bez problému. Erekci jsem měl ze začátku vztahu, pak se to relativně uklidnilo. Paradoxně potom, co jsme spolu začali spát. Líbáme se často, takže potřebuju víc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:39
@171Jirka píše:
Bez problému. Erekci jsem měl ze začátku vztahu, pak se to relativně uklidnilo. Paradoxně potom, co jsme spolu začali spát. Líbáme se často, takže potřebuju víc.

No jsme spolu krátce. Jinak se ale ke mně má a věnuje se mi.

mrav
Vesmírná mluvilka 30015 příspěvků 16.06.19 22:45

Vzrušit se při líbání dokážu - ale mít erekci… :think: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:46
@mrav píše:
Vzrušit se při líbání dokážu - ale mít erekci… :think: :nevim:

To jsou pro chlapa dvě různé věci?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.06.19 22:46
@Anonymní píše:
No jsme spolu krátce. Jinak se ale ke mně má a věnuje se mi.

Á, tak potom chápu. Až se vztah trochu ustálí, tak to bude jiná.

mrav
Vesmírná mluvilka 30015 příspěvků 16.06.19 22:50
@Anonymní píše:
To jsou pro chlapa dvě různé věci?

Vzrušují mě krásné ženy - ale neudělám se do kalhot. :lol: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 22:53
@mrav píše:
Vzrušují mě krásné ženy - ale neudělám se do kalhot. :lol: :mavam:

Ale to taky přece není totéž, ne? Erekce přece nevede rovnou k ejakulaci. Ach vy chlapi :nevim: :lol:

měsíční svit
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 16.06.19 22:56
@Anonymní píše:
Otázka pro muže - líbáte se rádi, když víte, že nebude sex? Nebo se tomu vyhýbáte? Vzrušuje vás líbání, že máte vždy erekci? Můj přítel se nechce líbat, když nemá být sex (třeba nějaká situace venku mimo možnost sexu, ale nemyslím nějaké velké okaté ožužlávání před lidma, prostě rychlý francouzský polibek, i s tím má problém), prý má erekci a je mu to nepříjemné.
Jak to mají ostatní chlapi? Ještě jsem se s tím nesetkala.

Já tedy nejsem muž, ale odpovím za mého manžela. Jemu se postavil také při každém líbání a trvalo mu to tak několik let. :) Ale on se tomu nijak nebránil. Asi po 4 až 5 ti letech se to trošku zklidnilo. A já jako žena vlhnu při líbání pokaždé doposud. :oops: :lol:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 16.06.19 23:00
@Anonymní píše:
Ale to taky přece není totéž, ne? Erekce přece nevede rovnou k ejakulaci. Ach vy chlapi :nevim: :lol:

Ach vy ženy. :mrgreen: Pravdou je, že většině chlapů se z líbání nepostaví, leda bys ho líbala na stavitele.

Ten tvůj je třeba jen silněji vzrušivý.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 23:04
@Lexter píše:
Ach vy ženy. :mrgreen: Pravdou je, že většině chlapů se z líbání nepostaví, leda bys ho líbala na stavitele.Ten tvůj je třeba jen silněji vzrušivý.

No jo, taky to zažívám poprvé. Ale on je vážně snadněji vzrušivý. Má erekci i bez kontaktu, ne jakože úplně do tvrda, ale prostě erekci, stačí abych si vzala šaty. Nechci se ptát, jestli to tak měl s každou :D

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 16.06.19 23:05
@Anonymní píše:
No jo, taky to zažívám poprvé. Ale on je vážně snadněji vzrušivý. Má erekci i bez kontaktu, ne jakože úplně do tvrda, ale prostě erekci, stačí abych si vzala šaty. Nechci se ptát, jestli to tak měl s každou :D

Dokud nemá erekci při pohledu třeba na vysavač tak bych to vůbec neřešil. Je aspoň vidět, že o tebe STOJÍ.

Mart81
Kelišová 5361 příspěvků 16.06.19 23:08

Mít erekci venku před lidmi není nic moc, hlavně pokud je lépe vybavený a ještě v létě, kdy erekci není jak schovat a má kvůli vašemu polibku chodit se stanem v rozkroku. ;)

Když má z francouzského líbání erekci, nezbude vám, než se venku omezit na obyčejnou pusu nebo ho párkrát překvapit tím, že mu od vzniklého napětí pomůžete i na místech, kde by to nečekal. :)

Jinak asi záleží kolik je mu let, jak dlouho jste spolu, jak snadno se vzruší a jak moc ho vzrušujete vy. Pokud je spíš mladší a jste spolu krátce, docela tomu věřím. To se mu může snadno postavit i z toho, že se obejmete.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama