Otázka pro muže - orální sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:36
Otázka pro muže - orální sex

Mám nového milence a zajímalo by mě, když on sám není iniciativní, aby mi udělal orál, tak mu mám říct narovinu, že to chci? Jednou se mi zmínil, že pak mívá rýmu z toho. :roll: Ale mi to ještě nedělal.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 05.01.19 21:40

třeba nesnáší dělat orál

Božislava
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 05.01.19 21:43

Udělej mu ho sama a nevotravuj.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 05.01.19 21:43

Určitě by mě neurazilo, kdyby si o to holka řekla. Když se u toho ještě usměje a udělá takový ten šibalský výraz co ženy umí… Když něco chceš, tak si o to řekni. Třeba si do teď myslí, že to nemáš ráda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:45

Řekla bych mu ze ho chci a kdyby odmítl, odmítala bych mu ho dělat taky :lol: :lol:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 05.01.19 21:46
@Prof. Farnsworth píše:
Určitě by mě neurazilo, kdyby si o to holka řekla. Když se u toho ještě usměje a udělá takový ten šibalský výraz co ženy umí… Když něco chceš, tak si o to řekni. Třeba si do teď myslí, že to nemáš ráda.

Já myslím, že se jen bojí o život, když zmínil tu rýmu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:47

Obávám se, že pokud v tomto není iniciativní dam, tak se toho asi nedočkas. Buď to neumí a nebo to nemá rád. Chlapy, co to mají rádi do toho jdou sami od sebe.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 05.01.19 21:47

Rymu? Jezis ja se tak zasmala :mrgreen: :mrgreen:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 05.01.19 21:48
@Božislava píše:
Udělej mu ho sama a nevotravuj.

Už jsi někdy přemýšlela dělat kouče? Nebo psychoterapeuta? Já myslím, že máš abnormální cit a vlohy pro takové povolání :palec: Tebe číst, to je jako čichat k fialkám.

suvik
Nadpozemská drbna 26592 příspěvků 05.01.19 21:48
@Kfětoslava píše:
:mrgreen:
Bozka007
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 18 inzerátů 05.01.19 21:51
@Kfětoslava píše:

Dobrý komentář :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:51
@Prof. Farnsworth píše:
Určitě by mě neurazilo, kdyby si o to holka řekla. Když se u toho ještě usměje a udělá takový ten šibalský výraz co ženy umí… Když něco chceš, tak si o to řekni. Třeba si do teď myslí, že to nemáš ráda.

Ví, že to mám ráda…

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 05.01.19 21:51
@Twixinka píše:
Rymu? Jezis ja se tak zasmala :mrgreen: :mrgreen:

Třeba ji chtěl taktně naznačit, že by to chtělo dole občas umýt :mrgreen: Zakladatelko, to byl jen vtip - nikdo nepochybuje o tvé hygieně

Božislava
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 05.01.19 21:51
@Kfětoslava píše:
Už jsi někdy přemýšlela dělat kouče? Nebo psychoterapeuta? Já myslím, že máš abnormální cit a vlohy pro takové povolání :palec: Tebe číst, to je jako čichat k fialkám.

Děkuji! :hug:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1840 příspěvků 05.01.19 21:53
@Prof. Farnsworth píše:
Třeba ji chtěl taktně naznačit, že by to chtělo dole občas umýt :mrgreen: Zakladatelko, to byl jen vtip - nikdo nepochybuje o tvé hygieně

Nevěř mu, on nemá smysl pro humor. Ani pro ten černý. Jako jeden z mála na E-miminu. 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >