Reklama

Otázka pro pražskou kavárnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4608 příspěvků 21.01.18 10:55
Otázka pro pražskou kavárnu

Pro odlehčení :lol:.

Co si tam dáváte dobrého?

Já cappucino a karamelový pohár, manžel sachr a latté, naši jsou na slané, tak vajíčka na snídani a tcháni ke kafi štamprli :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 21.01.18 11:01

Flat white a k tomu neco sladkeho, pokszde jinak, miluji treba brownies :jazyk:

oranžová mašle
Povídálka 20 příspěvků 21.01.18 11:01

Hezké téma :)
Já nejraději latté a závin, pokud mají. A přemýšlím o koblihách :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11002 příspěvků 21.01.18 11:04
@Lenka002 píše:
Pro odlehčení :lol:.

Co si tam dáváte dobrého?

Já cappucino a karamelový pohár, manžel sachr a latté, naši jsou na slané, tak vajíčka na snídani a tcháni ke kafi štamprli :mrgreen:.

Já mám ráda kávu s mlékem a dort jakýkoliv. Marně přemýšlím, kdy naposledy jsem v Praze navštívila kavárnu… :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 21.01.18 11:05

Latté, kdyz si chci hodne doprat, tak cheesecake :)))

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11002 příspěvků 21.01.18 11:06
@oranžová mašle píše:
Hezké téma :)
Já nejraději latté a závin, pokud mají. A přemýšlím o koblihách :mrgreen:

Měla jsi už ten obří donut? U nás to prodávají ve vestibulu jednoho obchoďáku a radši se tomu vyhýbám. Jednou zkusím a pak už budu závislačka :lol:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11002 příspěvků 21.01.18 11:06
@Šarlota4 píše:
Latté, kdyz si chci hodne doprat, tak cheesecake :)))

A co šarlotu? ;)

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 21.01.18 11:12
Dobra kavarna

Ja bych jeste rozsirila otazku, jakou mate oblibenou kavarnu, je treba rozsirovat portfolio :lol: ja rada double shot a jednou jsem byla ve vnitroblocku v holesovicich, prostredi pekne, kavu uz jsem pila lepsi :P

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 21.01.18 11:13
@Russet píše:
A co šarlotu? ;)

Nikdy jsem nemela :think:

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44477 příspěvků 21.01.18 11:26

Byla jsem v lete pracovne v Praze, ale vikendy jsem mela volne.
Dala jsem si sraz se znamou v kavarne tusim Slavie rikala, ze to je. V 16h.jsme si daly Baileys.
Byl tam sympaticky cisnik. Bud my se stydely, ze co pijeme odpoledne nebo jemu to prislo divne. Protoze se porad usmival a dobiral si nas, ze jestli si dame dalsi.

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 21.01.18 11:32

No, když už se do toho velkoměsta vydám, tak je to téměř vždy presso bez kofeinu (kojeni-tehotenstvi-kojeni) s sebou ;-) V prvním tehu k tomu byl čokoládový muffin-od te doby jsem.ho měla jen jednou, v druhém tehu, ale se zlou jsme se rozloucili a dodnes nechápu, co jsem na tom viděla :-)

g.sandova
Závislačka 3737 příspěvků 21.01.18 11:40

Dávala jsem si minulý týden snídani, měla jsem tam zařizování. Dávám si Latte vždy a měla jsem chuť na slané. Takže toast se šunkou a sýrem

Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 21586 příspěvků 21.01.18 12:11

Nikdy jsem nebyla v žádné kavárně, ani v Praze, ani nikde jinde ;)

Vlastně jo, jednou jo, dala jsem si kávu s nějakým likérem. Ale je to už pár let.

Ijen
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 21.01.18 12:21

Tak skoro jsem se bála to téma otevřít :lol:

Já si dávám většinou a všude latte, ale kdy jsem si ho dala naposled v Praze to nevím, tam se vyskytuju max. na letišti.

g.sandova
Závislačka 3737 příspěvků 21.01.18 12:24

@Lenka002 nemělo tam být pro kavárenské povaleče :mrgreen:? To jsem byla dřív já

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >