Otázka pro rodiče dětí celiaků, co potřebovali na začátku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 21:24
otázka pro rodiče dětí celiaků, co potřebovali na začátku?

Ahoj holky,
co byste se potřebovaly dozvědět na samém začátku, pokud byste se dozvěděly, že Vaše dítě je celiak a musí dodržovat bezlepkovou dietu? Mám připravený ebook, ladím detaily a chci předat své dlouholeté zkušenosti mamky bezlepkové slečny, aby pomohly co nejvíce a co nejrychleji všem, kteří se s takovou situací setkaly. Svůj začátek si pamatuju, ale nevím, jaký pohled na věc měli třeba ostatní bezlepkoví rodiče začátečníci.
Moc díky :srdce:

inko BL

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 21:36

No začátky…konkrétně v čem? Pokud se týká dotaz samotné stravy a vaření, tak těch informací a možnosti je v dnešní době tak velké množství, že bezny člověk s normálním IQ a běžnými kucharskymi dovednostmi snad nemůže mít žádný závratny problém. Alespoň tak to vnímám já, neřekla bych, že v této oblasti jsem nějak tapala. :nevim: Kde jsem se setkala s problémem, bylo školní stravování. Ale to už si musí rodiče vykomunikovat s jídelnou sami, případně se obrátit na místní spolek celiaků.

Anny A
Kecalka 410 příspěvků 02.03.19 23:11

Na facebooku skupina Bezlepkove recepty. Jsou tam nejen osvedcene recepty ale mnoho maminek vam tam se vším poradi.

Váš příspěvek
Reklama