Otázka spíše na muže-je to projev důvěry?

Anonymní
7.2.21 07:56

Otázka spíše na muže-je to projev důvěry?

Hezký den,
bavili jsme se s partnerem o sexu a on řekl, že by ho rád měl delšího, že by se dva cm hodily. Je tohle projev toho, že se muž cítí ve vztahu dobře a komfortně? Nebo je to běžná záležitost? Vycházím z toho, že muži často řešívají jeho délku nebo tloušťku a podobně. Jestli je takové vyjádření(rád bych ho měl delšího) pro vás muže před partnerkou běžné.
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3032
7.2.21 07:57

V pubertě je to opravdu běžně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.2.21 08:00

Rozhodně to není běžné. A záleží, jaký je. Pro někoho to může být velké tajemství a pro jiného jen běžná poznámka :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4399
7.2.21 08:03
@Anonymní píše:
Hezký den,
bavili jsme se s partnerem o sexu a on řekl, že by ho rád měl delšího, že by se dva cm hodily. Je tohle projev toho, že se muž cítí ve vztahu dobře a komfortně? Nebo je to běžná záležitost? Vycházím z toho, že muži často řešívají jeho délku nebo tloušťku a podobně. Jestli je takové vyjádření(rád bych ho měl delšího) pro vás muže před partnerkou běžné.
Děkuji za odpovědi.

Ne neni to bezne, par chlapu jsem poznala a zadny podobnou perlu z pusy nevypustil, spise jsou na to sve nadobicko hrdi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
7.2.21 08:06

Myslím, že tohle chlap ženské řekne, když od ní chce být ujišťován, že právě ten jeho orgán je pro ni ten nej co kdy měla.
Něco, jako když se žena ptá muže, jestli není tlustá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3683
7.2.21 08:06

Myslíš jako to, že se ti svěřil? Spíš si myslím, že chtěl od tebe slyšet, jakého macka má a jak je to s ním úžasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
7.2.21 08:30

Já si spíš myslím, že je to otázka nízkého sebevědomí. Chce ujistit, že ti ten jeho malej stačí. Si to přeber na sebe, jako bys mu řekla, že chceš prsa o dvě čísla větší. To není otázka důvěry, ale nejistoty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30399
7.2.21 08:35
@Anonymní píše:
Hezký den,
Děkuji za odpovědi.

Spíš projev nejistoty, jako když jen některé ženy řeší věčně svoji postavu, prsa a některé to ani nenapadne nad tím přemýšlet… ;)

Očekával ujištění o své velikosti, že je dostačující, zřejmě by byl otrávený, kdybys mu řekla, že ještě 4 cm by se hodily, že to tak měl Ex a bylo to moc fajn… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:02

Moc děkuji za všechny názory. Je to můj druhý partner a s prvním jsme tohle nikdy neřešili. Je pravda, že bývalý ho měl většího už od pohledu. Je pravda, že to u současného přítele bude spíš snaha o to, abych ho ujistila, že on mi takhle vyhovuje. Čím více ho poznávám, tím víc mi přijde, že navenek působí sebevědomě, ale uvnitř takový asi není. Máte pravdu, že to nebude projev důvěry, ale spíše malého sebevědomí.

• Citovat
  • Nahlásit
3158
7.2.21 10:03
@Anonymní píše:
Hezký den,
Děkuji za odpovědi.

Projev důvěry? Tak ten v tom nevidím. Je to spíš o tom, že chce slyšet, jaký je alfasamec, než o důvěře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:08

A přitom on měl přede mnou x ženských(nikdy mi meřekl přesný počet) a on ví, že je můj druhý. Proto mě nejdřív nenapadlo, že by to mohl být prjev nějakého malého sebevědomí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:24

Když jsem tohle partnerce řekl, tak jsem v podstatě chtěl vědět, že ji dokážu uspokojit. Pro některé muže to totiž může fungovat jako „miluji tě“.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:24
@akavi píše:
Myslíš jako to, že se ti svěřil? Spíš si myslím, že chtěl od tebe slyšet, jakého macka má a jak je to s ním úžasný.

Ano, to jsem si myslela, že se svěřil, že mi věří.
On žádného macka nemá. Ale mně vyhovuje maximálně, ví to, říkala jsem mu to už dřív.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:26
@Anonymní píše:
Když jsem tohle partnerce řekl, tak jsem v podstatě chtěl vědět, že ji dokážu uspokojit. Pro některé muže to totiž může fungovat jako „miluji tě“.

Aha, děkuji za názor. On ví, že mě dokáže udělat kdykoliv. Ale miluji tě mi neřekl ještě nikdy, maximálně že sebe vytlačí-mám tě moc rád. Ovšem on je ten typický, co o tom nemluví, ale dělá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 10:27
@Lil Kitkatt píše:
Já si spíš myslím, že je to otázka nízkého sebevědomí. Chce ujistit, že ti ten jeho malej stačí. Si to přeber na sebe, jako bys mu řekla, že chceš prsa o dvě čísla větší. To není otázka důvěry, ale nejistoty..

Díky, tohle bude pravda.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat