Otázky na den otevřených dveří

142
12.4.16 15:36

Otázky na den otevřených dveří

Ahoj,

právě se tento týden chystáme na Dny otevřených dveří v MŠ a tak mě napadlo, že by bylo dobré se zeptat na spoustu věcí, když už tam budu - malá je zrovna nemocná, takže si tam půjdu pohrát sama ;)
A tak jsem chtěla porpsit o radu na co všechno je dobré se zeptat, protože určitě ty důležitý věci mě napadnout až potom.
Díky moc za každou radu.

Mx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6418
8.2.17 10:30

Oživuji.
Zítra jdu na Den otevřených dveří do školy, kam bychom chtěli dceru přihlásit.
Webovky jsou celkem obsáhlé, je tam info o kroužcích, jídelníček, družině.
Je ještě něco co byste poradily, na co se ptát? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
8.2.17 10:48

Taky jdeme za 14 dnů. Mně bude zajímat ještě, jestli budou do výuky potřeba nějaké další pomůcky, např. tablet a jaký případně koupit. Některé školy už na tom jedou. Jinak mě taky nic moc extra nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6418
8.2.17 11:00
@Plano píše:
Taky jdeme za 14 dnů. Mně bude zajímat ještě, jestli budou do výuky potřeba nějaké další pomůcky, např. tablet a jaký případně koupit. Některé školy už na tom jedou. Jinak mě taky nic moc extra nenapadá.

Vidíš, píšu si.
Jdeš jen na jednu? Nebo půjdeš na více se kouknout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20279
8.2.17 11:05

@bublinek Zajimal by me provoz družiny, chtěla bych mluvit s potencionálními ucitelkami prvňáčků, zajímala bych se o výuku jazyků, co se ve škole platí, jestli mají plavání, lyžaky a skoly v přírodě, jak učí čtení a matematiku, kolik je deti ve tride.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6418
8.2.17 11:10
@Svistice píše:
@bublinek Zajimal by me provoz družiny, chtěla bych mluvit s potencionálními ucitelkami prvňáčků, zajímala bych se o výuku jazyků, co se ve škole platí, jestli mají plavání, lyžaky a skoly v přírodě, jak učí čtení a matematiku, kolik je deti ve tride.

Díky, učitelky budou asi ve výuce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6418
8.2.17 11:14

Ptaly byste se na šikanu?
Když jsme měli ve školce představení školy pro talentované děti, jedna mamina se na to ptala. Ředitelka školy, říkala, že šikanu řeší otevřeně, aby se o tom vědělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
8.2.17 15:16

@bublinek Klidně se zeptej. Na tom není nic špatného a alespoň uvidíš, jak vedení školy zareaguje. Pokud přizná šikanu u nich na škole, tak bych se nebála tam dítě dát ;) Jinak bych se ptala na to, co už bylo zmíněno. Možná třeba ještě jak probíhá komunikace s rodiči - některé školy mají elektronickou žákovskou knížku, učitelé jsou v častém kontaktu s rodiči přes emaily,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama