Reklama

Otázky na matky 3 dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 23:01
Otázky na matky 3 dětí

Chci se zeptat: jak vám funguje manželství se třemi dětmi? je doma pohoda? co sex. život? máte na něj vůbec energii? byl vám někdy muž nevěrný v době co jste už tři děti měly?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 18.12.17 23:05

Myslíš, že je přímá úměrnost v počtu dětí a spokojenosti vztahu? Jak souvisí funkční vztah, sexuální život a nevěra s potem dětí?
K tématu, já 3 děti (od 4 do 13 let) a u nás dobrýýý :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 18.12.17 23:05
@Anonymní píše:
Chci se zeptat: jak vám funguje manželství se třemi dětmi? je doma pohoda? co sex. život? máte na něj vůbec energii? byl vám někdy muž nevěrný v době co jste už tři děti měly?

Máme 3 holky po 2 letech (aktuálně 6, 4 a 2 roky). Nevím, jaký by to mělo mít vliv na chod nebo pohodu manželství. Jako neshody jsou, růžové to není 100%, ale to by ani nebylo normální. Zásadní problém nemáme, sex máme tak nějak podle chlapa. Mě by stačil méně. Ale máme a je dobrý.
Rozhodně je to o lidech. Můj muž je skvělý manžel i táta. Snad se nám to něčím nepokazí.
U vás to asi úplně OK není, když se takhle ptáš, viď?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16039 příspěvků 18.12.17 23:11
@Anonymní píše:
Chci se zeptat: jak vám funguje manželství se třemi dětmi? je doma pohoda? co sex. život? máte na něj vůbec energii? byl vám někdy muž nevěrný v době co jste už tři děti měly?

ptáš se na dost osobní věci a jsi anonymní? Proč?
my máme dětí kapánek víc, ale nestěžuju si. Naopak, řeka bych, že díky dětem jsme vyzráli a manželství je pevnější. Děti jsou holt pouto. Sex funguje a o nevěře nevím - nemám důvod k nějakým pochybnostem :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 23:13

Ahoj, zeptej se me za dva mesice, kdy se ma treti ditko narodit. :lol: :mrgreen:
Ne, vazne. :nevim: Doufam, ze vse bude v pohode a ze si budeme blizci i se tretatkem. :pankac: :hug: :srdce:
Jinak muz si dodelava skolu a ma docela narocnou praci, takze casu pro sebe moc nemame, ale myslim, ze je to vcelku fajn. A jinak u nas doma jsem vic naruzivejsi ja nez muz. I kdyz ted v dobe tehu mi nase frekvence (cca 1-2× tydne, jak kdy) dost vyhovuje. :oops: :lol: :mrgreen: A zcela uprimne doufam, ze mi neverny nebude ani po tretim ditku ani jindy. Verim mu a duveruju a kdyby nedejboze nahodou se tedy stalo, tak doufam, ze bude natolik soudny, aby to netahal domu, ale vyresil si svou chut a touhu a nemichal do toho city a tak. :pankac: :oops: 8) Zkratka doufam ze budeme mit kliku a vydrzime spolu az do smrti. :lol: :mrgreen: :hug: :srdce: :pankac: :mavam:
Anonym z duvodu intimnich informaci o sex. zivote. :jazyk:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 23:14

Tohle je zcestná otázka. Záleží přece na spoustě věcí a nemyslím, že to souvisí s počtem dětí. Jako že s dvěma dětma ho ještě v kalhotách udrží a se třema už ne? :think:?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39677 příspěvků 18.12.17 23:42

Nemyslím se že to souvisí s počtem dětí :mrgreen:

Netopirek
Echt Kelišová 7752 příspěvků 19.12.17 00:30
@Anonymní píše:

Tohle s počtem dětí nemá nic společného

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4837 příspěvků 19.12.17 03:31

Vsechno funguje uplne stejne, jako kdyz jsme meli jen dve. A vsechno dobry :mavam:

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 19.12.17 06:07
@bigl píše:
Myslíš, že je přímá úměrnost v počtu dětí a spokojenosti vztahu? Jak souvisí funkční vztah, sexuální život a nevěra s potem dětí?
K tématu, já 3 děti (od 4 do 13 let) a u nás dobrýýý :palec:

Přímá úměra: Čím víc dětí, tím víc sexu… Teď mě napadá, není to obráceně? :think: :lol:

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 19.12.17 07:11

Asi to, ze s jednim ditetem je tech starosti mene jak se tremi, casteji se uda babickam, tudiz vice casu na sebe. Nemyslim, ze je to spatne polozena otazka. Ale zakladatelka nejsem, mam dve deti a na vic by me nikdo nepresvedcil :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4210 příspěvků 19.12.17 07:22
@Anonymní píše:

4 děti a dobrý, řekla bych, že snad skoro nejlepší co kdy bylo po těch 20 letech soužití. Asi jsme vyzráli :-). Není to o počtu dětí, spíš bych řekla, že ty děti ten vztah ještě stmelily. Jinak kde jsou problémy, tak může být 1 dítě nebo žádné a jde to do kopru, takže o počtu dětí to fakt není.

libo
Závislačka 2688 příspěvků 19.12.17 07:51

Všechno funguje, jak má - máme tři děti (6,4,1) a za tři měsíce se nám narodí čtvrté. A jak už někdo psal-naopak děti rodinu stmelují a když dojde v manželství k nějaké rozepři (což je normální), tak máte o to větší důvod to dát do pořádku. Manžela miluju a on mě. A naše děti jsou to nejcennější, co máme.

Uživatel je onlinealli_li
Závislačka 3302 příspěvků 8 inzerátů 19.12.17 08:19

Mame 3 deti ve veku 7,6,5 let a je to supr. Pritel si to vylozene uziva a nekdy kdyz se nam povede byt bez deti mi i prijde, ze ho to mrzi. Ale cas spolecne jak s detmi, tak i bez deti, umime travit. Nehadame se, mame stejny pohled na vychovu, budoucnost apod. A z te intimni stranky je to porad stejne krasne;-)

Murka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 19.12.17 10:06

Mám dvě děti, třetí na cestě. První holka je z předchozího vztahu. Děti nás pojí dohromady, já i manžel máme rádi byt plný dětí, takže je možné, že bude dětí ještě víc. Když je nejstarší dcera na víkend u svého bio. otce, tak nám doma chybí. Vztah s mužem máme řekla bych normální, milujeme se, v základních věcech máme stejný názor, občas se pohádáme a pak usmiřujeme, muže jsem naučila, že když něco chce, musí si o to říct, že neumím číst myšlenky. Trávíme hodně času společně, ať už s dětmi nebo bez dětí, ale máme i svoje záliby a každý z nás umí být i sám doma aniž by se cítil nějak odstrčený nebo zanedbávaný. Není to o počtu dětí, je to o vztahu dvou lidí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >