Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rikitan
Kecalka 152 příspěvků 16.04.18 10:37
Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Dobrý den, chci se zeptat, byl jsem týden na otcovské dovolené a zaměstnavateli mám sepsat čestné prohlášení, že moje přítelkyně (svatba nebyla) žije se mnou ve společné domácnosti. Je někde nějaký vzor? Našel jsem pár vzorů, ale jeden je pro odpisy na dítě, když žijeme ve společné domácnosti. Tento na otcovskou dovolenou najít nemohu. Děkuji moc.

Reakce:

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 16.04.18 10:41

Ahoj, nepotrebujes. Napis jen ja…narozen…cestne prohlasuji ze pritelkyne…na­rozena…semnou zije ve spolecne domacnosti. To by melo stacit. Dokladala jsem cestne prohlaseni, ze manzel neuplatnuje danove zvyhodneni na dcerku a bohate to stacilo ;) :oops:

kruel
Kecalka 270 příspěvků 16.04.18 10:52

@Rikitan
Stačí to opravdu jednoduše. ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ
Já…čestně prohlašuji, že přítelkyně (družka)…její jméno, datum narození, se mnou trvale žije ve společné domácnosti bytem:…(někde adresu nevyžadují).
V Praze dne 16.4. a podpis. Hotovka :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >