Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rikitan
Kecalka 148 příspěvků 16.04.18 10:37
Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Dobrý den, chci se zeptat, byl jsem týden na otcovské dovolené a zaměstnavateli mám sepsat čestné prohlášení, že moje přítelkyně (svatba nebyla) žije se mnou ve společné domácnosti. Je někde nějaký vzor? Našel jsem pár vzorů, ale jeden je pro odpisy na dítě, když žijeme ve společné domácnosti. Tento na otcovskou dovolenou najít nemohu. Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

TeSudička
Stálice 68 příspěvků 16.04.18 10:41

Ahoj, nepotrebujes. Napis jen ja…narozen…cestne prohlasuji ze pritelkyne…na­rozena…semnou zije ve spolecne domacnosti. To by melo stacit. Dokladala jsem cestne prohlaseni, ze manzel neuplatnuje danove zvyhodneni na dcerku a bohate to stacilo ;) :oops:

kruel
Kecalka 111 příspěvků 16.04.18 10:52

@Rikitan
Stačí to opravdu jednoduše. ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ
Já…čestně prohlašuji, že přítelkyně (družka)…její jméno, datum narození, se mnou trvale žije ve společné domácnosti bytem:…(někde adresu nevyžadují).
V Praze dne 16.4. a podpis. Hotovka :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama