Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rikitan
Kecalka 148 příspěvků 16.04.18 10:37
Otcovská dovolená a čestné prohlášení

Dobrý den, chci se zeptat, byl jsem týden na otcovské dovolené a zaměstnavateli mám sepsat čestné prohlášení, že moje přítelkyně (svatba nebyla) žije se mnou ve společné domácnosti. Je někde nějaký vzor? Našel jsem pár vzorů, ale jeden je pro odpisy na dítě, když žijeme ve společné domácnosti. Tento na otcovskou dovolenou najít nemohu. Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 158 příspěvků 16.04.18 10:41

Ahoj, nepotrebujes. Napis jen ja…narozen…cestne prohlasuji ze pritelkyne…na­rozena…semnou zije ve spolecne domacnosti. To by melo stacit. Dokladala jsem cestne prohlaseni, ze manzel neuplatnuje danove zvyhodneni na dcerku a bohate to stacilo ;) :oops:

kruel
Kecalka 155 příspěvků 16.04.18 10:52

@Rikitan
Stačí to opravdu jednoduše. ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ
Já…čestně prohlašuji, že přítelkyně (družka)…její jméno, datum narození, se mnou trvale žije ve společné domácnosti bytem:…(někde adresu nevyžadují).
V Praze dne 16.4. a podpis. Hotovka :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama