Otcovství a jeho popření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:39
Otcovství popřření

Ahoj mamky mám takový problém mám v RL dcery napsaného otce, který ale její biologický otec není rozešli jsme se a já mu jí nechci dávat, protože už mu nevěřím… Ve vztahu mě bil a ponižoval před známými a přáteli… Bojím se aby neubližoval časem i dcerce. Holduje alkoholu a trávě jsem mladá matka a bojím se že by mi jí mohl odvést tím mě taky vyhrožoval a akorát se současným přítelem řešíme to, že pořád otravuje… Jak ho mám nechat odstranit z Rl bez jeho souhlasu? moc mi to pomůže. Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 03.01.14 08:42

Nijak. Ani se souhlasem. :mavam:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66617 příspěvků 03.01.14 08:43
@Krkael píše:
Nijak. Ani se souhlasem. :mavam:

No, se souhlasem by to šlo… vzít si stávajícícho partnera a ten by si pak dítko osvojil, to většinou soud schválí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:44

@Krkael takže jedině soudně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:45
@j.a.n.i1 píše:
No, se souhlasem by to šlo… vzít si stávajícícho partnera a ten by si pak dítko osvojil, to většinou soud schválí.

jenže on s tím nesouhlasí

pepino1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:46

No, jestli jsi mu ty deti podstrcila, tak se mu nedivim.

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 03.01.14 08:47
@j.a.n.i1 píše:

Jj, tak ale ona nepsala o přepsání ale o výmazu lo

Příspěvek upraven 04.02.14 v 20:43

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:48

Kolik je dceři? Nevím jak se to řeší ze strany matky ale ze strany muže: do 6 měsíců od narození může požádat o DNA testy sám, od 6 měsíců musíš žádat nejvyšší státní zastupiteltví. Těžko Ti v téhle věci radit, na 1.místě v určování paternity je zájem dítěte, možná bych zkusila kontaktovat nějaký úřad s tím že bych i nadále tvrdila že otcem dítěte jen ten co není a žádala o to aby s ním dítě nevylo ve styky z těch důvodů jak píšeš! Z tvého příspěvku mám pocit že jste nebyli manželé? To by Ti mohlo trochu pomoci, popř u soudu. Sešla bych se s nějakou sociální pracovnicí a promluvila bych si s ní…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:49

@pepino1 jenže on ví že není jeho!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:51
@MarkétkaBeruška píše:
Kolik je dceři? Nevím jak se to řeší ze strany matky ale ze strany muže: do 6 měsíců od narození může požádat o DNA testy sám, od 6 měsíců musíš žádat nejvyšší státní zastupiteltví. Těžko Ti v téhle věci radit, na 1.místě v určování paternity je zájem dítěte, možná bych zkusila kontaktovat nějaký úřad s tím že bych i nadále tvrdila že otcem dítěte jen ten co není a žádala o to aby s ním dítě nevylo ve styky z těch důvodů jak píšeš! Z tvého příspěvku mám pocit že jste nebyli manželé? To by Ti mohlo trochu pomoci, popř u soudu. Sešla bych se s nějakou sociální pracovnicí a promluvila bych si s ní…

rok

Medžika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:55

A když není otec? tak nejde smazat? :nevim: jak to, že to nejde? ani s testy DNA jo? :think:
Já otce nemám uvedeného vůbec 8)

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 03.01.14 08:56

@MarkétkaBeruška Což by musela důkazně prokázat

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 08:58
@Anonymní píše:
rok

tak to bych šla tou cestou přes sociálku a nejvyšší státní zastupitelství, ale na nic nečekej. Máš dvě možnosti: Bu´d budeš tvrdit že otcem tvůj bývalý je, ale pokud by on řekl že není, tak je to dost velký problém…páč ty si jako matka lhala. Nebo půjdeš s pravdou ven že otcem není, v tomto případě nevím jak se to řeší. ještě se tě zeptám odkud jsi? Nebo jinak…ať to nemusíš psát, jestli jsi ze západních čech, dala bych ti kontakt na osobu, která by to mohla pomoct

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 03.01.14 08:58
@magicalee píše:
A když není otec? tak nejde smazat? :nevim: jak to, že to nejde? ani s testy DNA jo? :think:
Já otce nemám uvedeného vůbec 8)

Nejde.

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.14 09:00

@Krkael také se obávám, doporučila bych zakladatelce jít na policii a udat ho za to domácí násilí, mít ten papír, se kterým by si u soudu mohla pomoct. Nicméně bude asi pozdě na nahlášení domácího násilí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama