Reklama

Otec bije děti, dá se s tím něco dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 22:53
Otec bije děti, dá se s tím něco dělat?

Jde o bývalého. Zjistila jsem od dětí, že když něco provedou (i něco malého, že se třeba navzájem praští nebo tak), tak jim otec dává 10 ran na zadek na holou. Má to tak stanoveno. Jako i mně občas ujedou nervy a děti dostanou na zadek, ale jde o jedno-dvě plácnutí, nikdy víc. Když si představím, že je mlátí jedna - dva - tři - čtyři- pět - šest - sedm - osm - děvět - deset ran - to musí hrozně dlouho trvat, je to z mého pohledu fakt bití.
Můžu s tím něco udělat? Může mu pohrozit ospod nebo tak něco??

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67100 příspěvků 09.10.18 23:01

poraď se na OSPODuco s tím. Je to hrozná představa, To je děs.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 09.10.18 23:13

No to teda..Tohle je už vyložené mlácení. Nahlas to.

lucynka25
Kelišová 7335 příspěvků 2 inzeráty 09.10.18 23:19

tak to bych řešila okamžitě 8o
máte střídavou péči nebo jen víkendy? Já bych ho asi zabila :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 23:59

Má je ob víkend plus jeden den v týdnu.
Jeho chování ve vztahu bych označila jako psychické týrání, jen jsem netušila, že s tím nastoupí na děti, resp. že tak brzy.
Nemám mu to jak dokázat… Každopádně na ospod se zajdu poradit. Ještě nějaké nápady…?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 00:14

Promluvit si s ním, pokud to chceš řešit po dobrém. Pokud po zlém, tak přiznání z něj dostaneš velmi snadno. Byla jsem v podobné situaci. Dotyčné osobě jsem přesně vypsala a popsala případy, kdy se utrhla ze řetězu a že nedopustím, aby se situace opakovala. V odpovědi všechny ty případy přiznala včetně svých pokřivených důvodů, které ji k tomu vedly. Obě zprávy mám uložené, pokud by byly v budoucnu potřeba.

Jagwa
Kecalka 212 příspěvků 10.10.18 15:48

Hned na sociálku? 8o A můžete dětem na 100% věřit?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >