Otec chce dovolit dceři tetování

Anonymní
6.9.20 19:08

Otec chce dovolit dceři tetování

Dobrý večer, s manželem máme 14 letou dceru a dcera chce tetování teď zamnou přišla že jestli se bude chovat slušně tak že ji ho dovolí a že na něho může jít. Nesouhlasila jsem sním, nedovolím ji aby měla ve 14 tetování. Četla jsem si o něm něco a myslíte že by ji to tetování udělali ve 14 kdyby ji otec podepsal že stim souhlasí nebo bych to musela i já podepsat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2100
6.9.20 19:15

Spoluzcka sla za prijmacky na SS, myslim, ze stacil souhlas jednoho rodice. Vybrala bych kvalitni salon a chtela bych videt motiv a kdyby to nebyla nejaka silena barevna scifi hruza tak asi nenadelas skoro nic a pozdeji si to necha udelat stejne tak… Obejde ve meste tolik salonu, kde ji to nekdo udela a bude to silenost od amatera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4727
6.9.20 19:16

Stačí podpis dementniho otce.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
6.9.20 19:20

Tak brzy bych ji to nedovolila. At se rozhodne v dospelosti, co chce mit na cely zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
6.9.20 19:20

Snažila bych se oddálit dobu, kdy na tetování půjde. Třeba až skončí základku. Tam je šance, že si to do té doby rozmyslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14228
6.9.20 19:22

Hele zkus jako ústupovou variantu tetování henou. To se časem umyje a dcera si to vyzkouší. A jinak chlapovi bych velmi razantně vysvětlila, že takové sliby nebude dělat za mými zády. O tomhle rozhodují rodiče zásadně společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
6.9.20 19:22

Ja mam tetovani od 15.let a souhlas nikdo nepotreboval. No pekne jsem to doma schytala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
6.9.20 19:25

Taky jsem kdysi chtěla tetování. Našla jsem si salon a vydala se tam. Salon tam nebyl nebo jsem ho nedokázala najít. :D. Asi zásah z „hora“. Dnes po xx letech jsem šťastná, že jsem žádný salon nenašla a žádné tetování nemám. Oddaluj dobu co nejdéle to půjde. Snad se jí rozsvítí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51946
6.9.20 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer, s manželem máme 14 letou dceru a dcera chce tetování teď zamnou přišla že jestli se bude chovat slušně tak že ji ho dovolí a že na něho může jít. Nesouhlasila jsem sním, nedovolím ji aby měla ve 14 tetování. Četla jsem si o něm něco a myslíte že by ji to tetování udělali ve 14 kdyby ji otec podepsal že stim souhlasí nebo bych to musela i já podepsat?

kamarád je tatér a říká že chce podpis od obou rodičů. manžel byl svědkem jak tam naběhnul chlap asi s 10letým klukem a at mu na ruku vytetuje čerta 8o. kamarád říkal at mu přinese i podpis maty dítěte a on že tak to je blbý že ta to nepodepíše :mrgreen: kamarád ale říkal že i kdyby tak to vezme bez barvy a kluk by začal řvát. Prý tohle ještě nikdy řešit nemusel. že přijdou pubertáci to ano, ale bez podpisu rodičů mají smůlu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
6.9.20 19:38

Dovolila bych, ale určitě bych si pohlídala kvalitu tatéra a motiv. Také asi aj umístění tetování :think: Pokud budeš striktně proti, může dojít k hádce a pak by to nemuselo dopadnout nejlépe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10748
6.9.20 19:47
@Anonymní píše:

Nedovolila bych a vyřešila bych si to především s otcem.

Tetovat až v dospělosti, a i tak jí natlouct do hlavy, že si musí hodně rozmyslet, co a kam. Hlavně aby to bylo na místě, kde to může schovat, i když bude společensky oblečená - tzn. ne lýtka, ruce, krk, dekolt, samozřejmě obličej. Pokud by chtěla dělat nějakou prestižní práci, může mít s viditelnou kérkou problém.

V tomto věku jí to prostě musíte vysvětlit, že může mít problém na zbytek života, možná najít na netu různý zkažený tetování nebo odstrašující příběhy, kdy člověku uškodilo.

Já mám jasno, že dceři v pubertě dovolním všechno, co je reverzibilní: střihy vlasů, hennu, eventuálně víc náušnic… ale přes věci, které se nedají odstranit, nejede vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
6.9.20 19:52

Neumím si představit co tak uchvatneho by si mohla nechat chtít vytetovat 14náctiletá holka 8o Já nejsem proti tetování, ale ve 14 8o Taky bych byla proti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
6.9.20 19:57

Co si chce nechat vytetovat? Na tom taky dost záleží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
6.9.20 19:59

Do 18 zadne tetovani.
Pubertalni decko mit rozum nemusi, ale rodice by ho mit meli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
haley83
6.9.20 20:05

Nechci Vám brát iluze, ale permanentní tetování je od 1. ledna 2014 povoleno od 14 let podle nového občanského zákoníku §100; 2. Souhlas rodičů si mohou vyžadovat jednotlivá tetovací studia.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama