Otec dítěte je psychopat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 16:16
Otec dítěte je psychopat

Ahoj, jedná se pro mě o hodně citlivé téma a potřebuji od vás radu.
Jsem ve třetím měsíci těhotenstvi, je mi 32 let, příteli 44 let. Pro oba to bude první dítě, na které se moc těším, ale je tady to ale…
Přítel je psychopat, dokáže až psychicky deptat, ponižovat, dohadovat se, rozkazovat, z toho je zase úplně v pohodě. Podle mě je to psychopat s úzkostnými sklony. Má rád Poštu pro tebe a u toho brečí. Ne, nedělám si legraci.
Jsme spolu 3 roky, já jsem ho nejdříve nechtěla, byla jsem po bolestném rozchodu, kdy se se mnou přítel po 10 letech rozešel. Do stávajícího přítele jsem se zamilovala strašně moc a trvá to dodnes.
Moje rodina mi ho rozmlouvala, ale už si zvykli. Jsem u něj nastěhovaná, svůj byt pronajímám, takže mám se kam vrátit, kdyby došlo na nejhorší a to se klidně může stát. Nejsem naivní. Naštěstí mám velkou oporu v rodině a po md se mám taky kam vrátit.
Myslíte, že se jeho chování bude stupňovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 16:22

Myslím, že u pláče u pošty pro tebe nezůstane.
Píšeš:
Přítel je psychopat, dokáže až psychicky deptat, ponižovat, dohadovat se, rozkazovat, z toho je zase úplně v pohodě. Podle mě je to psychopat s úzkostnými sklony.

S tím chceš jako vychovávat vaše společné dítě?

Příspěvek upraven 25.09.14 v 16:23

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 25.09.14 16:23

8o já moc nechápu, že si někdo s takovým psychopatem pořídí dítě…? chápu, když se chlap změní až pak..i když… ale když už je od začátku zjevné, že není moc normální..na to žádná rada není :nevim:

mexxx
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 25.09.14 16:23

No nevím co chceš za rady,, lepší to nejspíš nebude :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 16:24
@L92 píše:
Myslím, že u pláče u pošty pro tebe nezůstane.
Píšeš:
Přítel je psychopat, dokáže až psychicky deptat, ponižovat, dohadovat se, rozkazovat, z toho je zase úplně v pohodě. Podle mě je to psychopat s úzkostnými sklony.

S tím chceš jako vychovávat vaše společné dítě?

Příspěvek upraven 25.09.14 v 16:23

Na tu Poštu pro tebe kouká on.

taibi
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 25.09.14 16:24

A nemela jsi nad tim premyslet trochu driv? A jak Te psychicky depta?

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 16:26
@Anonymní píše:
Na tu Poštu pro tebe kouká on.

Já vím, bylo to myšleno jakože určitě nezůstane u plakání u pošty pro tebe. Taková svízelná věta, ale to je jedno.
Nebudu tady hlásat, proč si s ním pořídila dítě, protože už se stalo. Jen sama sobě řekni, jestli s ním opravdu chceš být?
Máš se kam vrátit, což je taky podstatné. ;)

veveruschka
Závislačka 3909 příspěvků 25.09.14 16:27

No dítěti bude líp, když bude samo s vyrovnanou matkou než s otcem, který ho bude srážet. To asi úplně sebevědomí člověk nevyroste…

weendulka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 25.09.14 16:28

Přítel je psychopat, dokáže až psychicky deptat, ponižovat, dohadovat se, rozkazovat, z toho je zase úplně v pohodě. Podle mě je to psychopat s úzkostnými sklony. " .{color:black}"

A s takovým chlápkem chceš vychovávat dítě? Víš moc dobře jaký je a přesto? Nějak to nechápu…
A určitě se to bude stupňovat. Třeba až mimčo bude mít časté koliky a bude pořád plakat… Opravdu nechápu co tě k tomu vedlo. Ale to je čistě tvoje věc…
No a důležité je že máš kam jít, stojí za tebou rodina. A hlavně nejsi na něm finančně závislá, kdyby došlo na nejhorší.

Caitlyn
Kelišová 5809 příspěvků 25.09.14 16:29

Bĕž od nĕj pryč hned. Pak to bude horší, jak k nĕmu přilne dítĕ. Pro dítĕ bude vaše separace bolestná.

Gorlami
Závislačka 3284 příspěvků 25.09.14 16:33

Nechapu, co cekas, ze Ti tady lidi napisou, my ho nezname, tak asi nemuzeme vedet, jak na tom je a uz vubec ne, jak na tom bude. Jestli o nem mas pochybnosti, ze to je psychopat, tak nechapu, ze sis s nim udelala dite. Nicmene uz se tak stalo, takze good luck a pevny nervy. Jinak ho zkus dotlacit k psychiatrovi, diagnozy pres net jsou Ti na houby.

Tullia
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 1 inzerát 25.09.14 16:33

Těžko tady posoudíme, do jaké míry je jeho chování psychopatické. Nejlepší by asi bylo vyhledat nějakého psychologa, vyložit mu, podle čeho usuzuješ na jeho psychopatické rysy a situaci s ním probrat.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 25.09.14 16:35

Lrpsi to, myslim,nebude.JA mam dome totez. Stejne hovado. Nejhorsi, ze se to zacalo ukazovat, jak hovado, az po 2 diteti a strasne rychle se to shorsuje.Vi,a rekl mi uz, ze se uvedomuje, ze jsem v koute a neodejdu od neho, kam take s 2 detma, zadnou oporu jako rodina, kamosky nemam, jsem jak kul v plote, mozna tak rict.Ale jak pises, dela uplne mne stejne veci.Ze vseho mne obvinuje, msti se, manipuluje,te­rorizuje.Jsem tak na tom psychicky zle, ze uvazuji o psychol. poradne, aby jsem trochu byla v klidu a ty sve nervy nepredavala detem. Zivot mne nebavi, nevidim svetlo na konci tohoto tunelu, ale nemuzu nic delat. Svoje penize jsem vlozila v hypoteku, ale je na neho, rozdeleni majetku, peci o deti…Je to slozite a nevim si rady ted. A vcera ten…sbil psa, bo pes je muj a neposlechl ho-pes sel ocuchat navstevu, tak vzal klacek a sbil ho, ze pes nemohl na nohy, a to i stacilo se vzdalit na urad do mesta na 2 hod.Dnes bije psa, a zitra mne a deti…Bohuzel, uvedomuji si, ze sama na RD hypoteku a vse neutahnu, a po skonceni RD bude to jeste hur, zadna prace asi, jen doufam, ze neco pak rychle najdu a budu aspon trochu samostatna, ale nemam vymysleno este starost o deti:kdo da do skolky, kdo vyzvedne. Nejblizsi mesto 25 km, autobus. jizdni rad jak noty na buben a nevidim vychodisko, on to vi, a dela mu to dobre.Ale obvinuje mne, ze me zivi…Tk jdi pryc, pokud jsem tak spatna.Ale ne. Pry ja to musim vse vyzrat. takze davej bacha, at se nezamotas do toho.Ma rada-mej sebe rada a miminko.

berry4
Nadpozemská drbna 28360 příspěvků 25.09.14 16:37

Ano, bude.
Kam jsi dala rozum, pořídít si s ním dítě? :roll:

Garza
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 25.09.14 16:37

Nezůstala bych s ním. Bála bych se aby mě takový chlap časem nezačal bít. Vem si, jak malé bude v noci brečet a vzbudí ho, zlost si vylije na tobě, že ho dítě nenechá ani vyspat nebo tak. Já zjistit, že je můj chlap takový, tak bych od něj dala ruce pryč. Máš ještě rodinu, která jak píšeš, tě podporuje a je ti oporou. Vrátit se máš taky kam. Jak bude prcek větší, tak to co praktikuje u tebe, může praktikovat i u dítěte. Může, ale nemusí :nevim: :nevim:
Měl by se jít léčit. Není to vyrovnaný člověk a chceš aby takový člověk vychovával s tebou v jedné domácnosti vaše dítě? Nebo dítě jeho chování ušetříš aby vyrůstalo spokojeně a harmonii?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >