Otec dítěte klade na dítě velké nároky

Anonymní
15.8.20 22:01

Otec ditete klade na dite velke naroky

Ahojte, Holky jsem uplne zoufala maly bude mit6 let…3 roky ho ma byvaly co 14 dni na vikend.. dlouho jsme s tim bojovali ale jak byly zacatky za nami tak vse usedlo a vsichni jsme si zvykli.
Maly ma otce rad… syn ma problemy s reci zadrhava ted budeme resit s doktorkou logopedii…on do toho ale na syna klade naroky jako dneska treba ze ruka ma byt ori chuzi u tela.. dneska mi poslal tohle a me z toho chtelo vyskocit srdce z tela a na cele jsem mela stado zil…co me ale vytocilo nejvic ze syn jak se vratil od otce se hlidal a chodil s rukama u tela coz me bylo do place synovi jsem jasne vysvetlila ze se chodi prava ruka s levou nohou a ze muze chodit jak mu je prijemne a ze lidi okolo nas taky pouzivaji ruce k chuzi ze je to prirozene…
Nechci jim nic kazit ale co bynjste delaly vy? on se jeste urazil pan otec kdyz jsem mu napsala ze rika blbosti…pridavam screen co si o tom myslite? Vadi mi ze do syna tlaci takove blbosti oritom to ani neni pravda kor kdyz ma problemy s mluvenim… samozrejme rika ze je to moje vina ze s nim by byl davno o dost dal

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19167
15.8.20 22:05

Hele, nevim, jak chodi tve dite, ale tedy tvuj styl mluvy s jeho otcem stoji za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:07
@Cuddy píše:
Hele, nevim, jak chodi tve dite, ale tedy tvuj styl mluvy s jeho otcem stoji za to.

Ty ja nevim jak ty ale jak moje dite nekdo a je mi jedno kdo prirovna k fetce tak jsem myslim si jeste dost slusna :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:08
@Cuddy píše:
Hele, nevim, jak chodi tve dite, ale tedy tvuj styl mluvy s jeho otcem stoji za to.

Ale ok tvuj nazor

• Citovat
  • Nahlásit
5794
15.8.20 22:08

Chudak dite, oba rodice na hlavu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19167
15.8.20 22:09
@Anonymní píše:
Ty ja nevim jak ty ale jak moje dite nekdo a je mi jedno kdo prirovna k fetce tak jsem myslim si jeste dost slusna :oops:

no a mava tedy přehnaně tou rukou nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
15.8.20 22:09
@Jogrr píše:
Chudak dite, oba rodice na hlavu :roll:

Souhlas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:11
@Cuddy píše:
no a mava tedy přehnaně tou rukou nebo ne?

Nemyslim si

• Citovat
  • Nahlásit
28801
15.8.20 22:13
@Anonymní píše:
Ahojte, Holky jsem uplne zoufala maly bude mit6 let…3 roky ho ma byvaly co 14 dni na vikend.. dlouho jsme s tim bojovali ale jak byly zacatky za nami tak vse usedlo a vsichni jsme si zvykli.
Maly ma otce rad… syn ma problemy s reci zadrhava ted budeme resit s doktorkou logopedii…on do toho ale na syna klade naroky jako dneska treba ze ruka ma byt ori chuzi u tela.. dneska mi poslal tohle a me z toho chtelo vyskocit srdce z tela a na cele jsem mela stado zil…co me ale vytocilo nejvic ze syn jak se vratil od otce se hlidal a chodil s rukama u tela coz me bylo do place synovi jsem jasne vysvetlila ze se chodi prava ruka s levou nohou a ze muze chodit jak mu je prijemne a ze lidi okolo nas taky pouzivaji ruce k chuzi ze je to prirozene…
Nechci jim nic kazit ale co bynjste delaly vy? on se jeste urazil pan otec kdyz jsem mu napsala ze rika blbosti…pridavam screen co si o tom myslite? Vadi mi ze do syna tlaci takove blbosti oritom to ani neni pravda kor kdyz ma problemy s mluvenim… samozrejme rika ze je to moje vina ze s nim by byl davno o dost dal

Kluk není výstavní pes, to by si měl otec uvědomit.
Ale ty tvoje reakce tedy taky nejsou úplně normální 8o To nemůžeš s otcem svého syna komunikovat jako dospělý člověk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4689
15.8.20 22:14
@Anonymní píše:
Ty ja nevim jak ty ale jak moje dite nekdo a je mi jedno kdo prirovna k fetce tak jsem myslim si jeste dost slusna :oops:

Já si naopak myslím, že se držíš. To je masakr… Poradit neumím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:15
@Bábrdl píše:
Kluk není výstavní pes, to by si měl otec uvědomit.
Ale ty tvoje reakce tedy taky nejsou úplně normální 8o To nemůžeš s otcem svého syna komunikovat jako dospělý člověk?

Co bys mu k tomu napsala ty treba jednam prehnane nevim no :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1928
15.8.20 22:16
@Anonymní píše:
Nechci jim nic kazit ale co bynjste delaly vy? on se jeste urazil pan otec kdyz jsem mu napsala ze rika blbosti…pridavam screen co si o tom myslite? Vadi mi ze do syna tlaci takove blbosti oritom to ani neni pravda kor kdyz ma problemy s mluvenim… samozrejme rika ze je to moje vina ze s nim by byl davno o dost dal

Chudák dítě, takhle koktat nepřestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 22:16
@Anonymní píše:
Co bys mu k tomu napsala ty treba jednam prehnane nevim no :roll:

I kdyz zase jsem.nic tak spatneho nenapsala kdyz na to koukam zase

• Citovat
  • Nahlásit
491
15.8.20 22:17

. :potlesk:

Příspěvek upraven 15.08.20 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19167
15.8.20 22:17
@Anonymní píše:
Nemyslim si

ze s otcem ditete neresis to podstatne, tedy dite, ale utocis na nej. Muj muz tedy neni ex, ale take ma v urcitych vecech na deti vetsi naroky, nez ja. Ale verim, ze chce jejich dobro. U tebe bych se s ex snazila domluvit, at mu da ted s rukou klid, ze potrebujete odstranit to zadrhavani a cim vic veci bude mit syn k reseni, v o to vetsi nepohode bude a pujde to vse hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama