Otec mého dítěte mi vyhrožuje ze mi vezme dítě

14.12.19 12:18

Otec mého dítěte mi vyhrožuje ze mi vezme dítě.

Dobrý den jdu si pro radu mam skoro 10 měsíční dceru přítel byl jak na mateřské ( jelikož ja byla nezamestnana) a teď je i na rodičovské ( aby jsme měli vyšší rodicovskou jelikož me by ji dali rovnou na 3-4 roky jako nezaměstnané) ale k tématu vyhrožuje mi ze mi vezme malou jelikož má na sebe vše napsané má výhradní pravo prý?… jinak doma sem s ni ja on chodí do práce ale na černo jelikož firma patří jeho rodině… jsou Dobre zabezpečeny. Přítel má kriminální minulost bral tvrde drogy apod… co mam dělat? Nechce na me přepsat ani rodicovskou… mam strach ze o malou přijdu… neustále me psychicky tyra… moc děkuji za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.12.19 12:19

Proč sis s někým takovým udělala dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2108
14.12.19 12:28

No ty jsi chudinka… s takovým si udělat dítě
je mi líto toho dítěte, ten bude mít teda život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 12:34

K čemu je OSPOD a PČR?

Pokud tě týrá, není co řešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3024
14.12.19 12:36

Ze sis udelala nezaměstnana dite s fetakem nema ani cenu komentovat.. Jak mu mohli dat peknou materskou a rodicovskou, kdyz dela nacerno? Zadny vyhradni pravo na dite nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
14.12.19 12:41

Holky ti napsaly svoje, k tomu nemá cenu se vyjadřovat. Pokud to půjde soudní cestou, myslím že žádnej rozumnej soudce nesvěří takhle malé dítě otci. Ale nevím, nejsem právník. Jak budeš řešit rodičák nebo mateřskou, tak to si teda vůbec neumím představit. Příště, si dej bacha s kým se snažíš o dítě. Pochybuju, že se takhle chová až po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3526
14.12.19 12:41

Tak řidičák můžeš mít na sebe a jen doložit příjem otce ne? No zajdi na ospod a porad se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 12:50

Děkuji za vaše rady. Měla jsem asi doplním ze zamestanana jsem nebyla v ČR jinak jsem pracovala, ale v zahraničí nemám jak doložit příjmy. Partnera jsem znala 7 let nikdy se takhle nechoval vše začalo až po porodu… nedelam ze sebe chudinku jen jsem chtěla poradit. Jak říkám má velmi zabezpečenou rodinu. A ja chci pro malou jen to nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 12:51

A ještě dodám ze fetoval dříve. Dítě s fetakem bych si nikdy neudelala měla jsem ho za skvělého muže. A to ostatní zjistila až příliš pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 12:53

A to ze měl mateřskou je složitější jak říkám jeho rodina vlastní firmy apod… takže to měl zajištěné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 13:17

A ty od něj chceš odejít nebo proč by ti chtěl brát dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11770
14.12.19 13:20

Zajdi na ospod, tam ti poradí. Předně si musíš vyřídit svěření dítěte do své péče, bude dobré svědecky doložit, že o dítě pečuješ celodenně ty a partner pracuje. Zároveň zažádáš o alimenty a přesměruješ rodičák na tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 13:29

A ty nedostavas rodicak a pridavky ze zahranici?
Proc pises, ze je fetak, aby to zohlednil soudce?
A v dalsim prispevku pises, ze je to davno, s fetakem bys dite nemela. Tak je pritel v pohode, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69551
14.12.19 16:39

@Lynx.lynx A proc by soudce nemel svěřit dite rodici, ktery je s nim na mateřské a i na rodičovské? Jen protoze je to chlap? Ono se zakladatelce bude blbe prokazovat, ze to bylo jen na oko, kdyz s overenym podpisem predala peci o dítě jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
14.12.19 16:44

@j.a.n.i1 psala jsem spíš názor. Já všude čtu že matce takhle malé dítě soudce málokdy odebere, to to musí být vážný důvod. Z toho usuzuju. Já třeba dceru v 10m kojila. A kdybych se s chlapem soudila, pochybuju že by mu jí nechali. Co se týče rovnosti pohlaví, tak prsa s mlíkem má, asi, bohužel matka. Těžko soudce řekne, aby odstavila, že taťka si to dokrmí umělym mlíkem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama