Otec nerespektuje bezpečnost 6tileté dcery

Anonymní
10.2.20 22:53

Otec nerespektuje bezpecnost 6tilete dcery

Dobry vecer, prosim o zhodnoceni situace a radu.jsme rozvedeni a otec dcery ma diametralne odlisny pristup k vychove a zejmena bezpeci deti a nyni neustale stupnuje sve excesy. dceru ma 2× v tydnu odpo a 1× weekend/14dni. nebudu nyni dlouze popisovat, co vse uz udelal, kdyztak doplnim. o co mi jde ted-o weekendu dceru odlozil ke sve byvale partnerce a kdyz se od ni vecer mela vracet domu, nechali ji jet samotnou na kole, bez mobilu, pres celou vesnici (cca 1,5km),kde bydli rumuni a ukrajinci a jezdi do spedicnich skladu ve velkem provozu kamiony a, samozrejme, i bezna auta. dcera neni neschopna, ale sama mi dnes priznala, ze se bala, otec ji sdelil, ze rumunum se ma schovat a kdyz by odmitla splnit, vynada ji. prosim o navrhy, co s tim. zvazuji svou miru precitlivelosti, ale toto je pro mne silne pres caru. dekuji za postrehy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.2.20 23:02
@Anonymní píše:
Dobry vecer, prosim o zhodnoceni situace a radu.jsme rozvedeni a otec dcery ma diametralne odlisny pristup k vychove a zejmena bezpeci deti a nyni neustale stupnuje sve excesy. dceru ma 2× v tydnu odpo a 1× weekend/14dni. nebudu nyni dlouze popisovat, co vse uz udelal, kdyztak doplnim. o co mi jde ted-o weekendu dceru odlozil ke sve byvale partnerce a kdyz se od ni vecer mela vracet domu, nechali ji jet samotnou na kole, bez mobilu, pres celou vesnici (cca 1,5km),kde bydli rumuni a ukrajinci a jezdi do spedicnich skladu ve velkem provozu kamiony a, samozrejme, i bezna auta. dcera neni neschopna, ale sama mi dnes priznala, ze se bala, otec ji sdelil, ze rumunum se ma schovat a kdyz by odmitla splnit, vynada ji. prosim o navrhy, co s tim. zvazuji svou miru precitlivelosti, ale toto je pro mne silne pres caru. dekuji za postrehy.

A to jela na kole vecer ted v unoru? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
10.2.20 23:02

:cert: je to špatné nebudu lhát. Už bych mu nevěřila. Toto je moc… nezodpovědné. Ještě prosím kolik je slečně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4335
10.2.20 23:04

Coze? To jako fakt?
Tak laxní a nezodpvedny!
Chudak holcicka, to bych teda hodne resila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
10.2.20 23:05
@Anonymní píše:

Přecitlivělost to není mojí dceři bude 11 a i teď by mě to neskutečně vytočilo :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 23:06

@malákráličice
V nedeli v 6.ten unor uz ani neresim (fakt se chova, j a k kreten, ale ona ho miluje, jako me a nechape ten silenej rozpor, tak se snazim „privirat oci“),ale to, ze ji nechali jet samotnou me nici.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 23:06

@rena621
6..

• Nahlásit
  • Citovat
3392
10.2.20 23:07
@Anonymní píše:
@malákráličice
V nedeli v 6.ten unor uz ani neresim (fakt se chova, j a k kreten, ale ona ho miluje, jako me a nechape ten silenej rozpor, tak se snazim „privirat oci“),ale to, ze ji nechali jet samotnou me nici.

A nešlo by to abyste jí vyzvedli když má od něj jet? :? Je to blbý dělat něco co má udělat on ale kvůli bezpečí dcery bych se asi pokusila si jí radši vyzvedávat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 23:09

@_.Emilyyy @Ravedd
Devcata, ja vim, proto se ptam na radu. rovnou rikam, ze domluva nepomaha, ex je narcis, jak vysitej a cim vic vi, ze neco chci a potrebuju, prip. Ze mi to vadi, tim spis to udela a zesili ty excesy. a vubec mu nedochazi, ze to odnasi hl. Ona.

• Nahlásit
  • Citovat
4335
10.2.20 23:09
@Anonymní píše:
@malákráličice
V nedeli v 6.ten unor uz ani neresim (fakt se chova, j a k kreten, ale ona ho miluje, jako me a nechape ten silenej rozpor, tak se snazim „privirat oci“),ale to, ze ji nechali jet samotnou me nici.

A proc ji neodvezl autem? To se oni fkat nebál?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 23:10

@Ravedd
Ja tam nebydlim :(,jsme od sebe 40 km. dcera mu je tam „vydana napospas“.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 23:10

@_.Emilyyy
Ne, je to idiot a mel rymicku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 23:12

A jak byste to tedy, prosim, resili? myslite, ze „pomuze“ socialka? poradi? bude je neco takoveho vubec „zajimat“?citim se hrozne bezmocna.

• Nahlásit
  • Citovat
1671
10.2.20 23:13
@Anonymní píše:
@rena621
6..

8o 8o 8o
Tak to je hodně málo. Neřeknu že by šla přes ulici vesnice kde auto přejde 1 za hodinu. Ale celu vesnici na frekventovaném miste, sama. Já úplně chápu smutek a strach. Kdyby se to stalo mě nevím zcela určitě jestli by se můj partner dožil rána. Jako opravdu to přehnal. Nezodpovědné a díky Bohů že se nic nestalo.Ja už bych se bála mu dítě dávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
10.2.20 23:14
@Anonymní píše:
A jak byste to tedy, prosim, resili? myslite, ze „pomuze“ socialka? poradi? bude je neco takoveho vubec „zajimat“?citim se hrozne bezmocna.

Tak určitě ta sociálka za pokus stojí ale asi záleží na koho natrefite. Já tenkrát řešila že holku ex vezl bez sedačky a řekli mi že když je u něj je to jeho zodpovědnost a já do toho nemám co mluvit :zed: držím palce ať se to nějak vyřeší :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama