Otec nezl. mě udal na policii

Anonymní
24.11.20 10:49

Otec nezl.me udal na policii

Dobry den, jdu si pro radu. Otec dcery me udal na policii, ze kdyz si sel pro dceru, tak v dany cas se nemohl dozvonit a dceru jsem mu nevydala. Doma jsme byli a nikdo nezvonil ( zvonek funguje). Otec me po 2.dnech nahlasil na PCR. v tem samy den jsem otci psala proc si pro dceru neprisel, ze cekala a otec nereagoval. Vse jsem predlozila u vyslechu a policie to predala prestupkovym a ta to odlozila, ba naopak ve vyrozumeni od mesta je, ze otec nezl. jako podezrely s ramci schvalnosti neprevzal nezl. a tim mel umyslne narusit obcanske souziti tak, ze se vuci jinemu dopusti schvalnosti. Je tam i zakon 7 odst. 1 pism. c)
Moje otazka? Muzu se proti tomu branit? Primo v tom zakoniku je, ze muze byt za krive obvineni otci udelena pokuta. Ma to cenu resit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68869
24.11.20 11:14

Nehroť vztahy, stejnak si nepomůžeš. Bude to slovo proti slovu. Ikdyby ne, tak jedno nepředání beztak nikdo řešit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19742
24.11.20 11:17
@Anonymní píše:
Dobry den, jdu si pro radu. Otec dcery me udal na policii, ze kdyz si sel pro dceru, tak v dany cas se nemohl dozvonit a dceru jsem mu nevydala. Doma jsme byli a nikdo nezvonil ( zvonek funguje). Otec me po 2.dnech nahlasil na PCR. v tem samy den jsem otci psala proc si pro dceru neprisel, ze cekala a otec nereagoval. Vse jsem predlozila u vyslechu a policie to predala prestupkovym a ta to odlozila, ba naopak ve vyrozumeni od mesta je, ze otec nezl. jako podezrely s ramci schvalnosti neprevzal nezl. a tim mel umyslne narusit obcanske souziti tak, ze se vuci jinemu dopusti schvalnosti. Je tam i zakon 7 odst. 1 pism. c)
Moje otazka? Muzu se proti tomu branit? Primo v tom zakoniku je, ze muze byt za krive obvineni otci udelena pokuta. Ma to cenu resit?

a opravdu si tím chceš procházet znovu a pořád dokola? budete se navzájem oznamovat na pčr, chodit tam na výslechy a pak před posudkovou komisi? :think: jestli chceš klesnout na jeho úroveň, tak do toho běž, ale pak si lidi budou klepat na čelo, ne že on je blb, ale že jaký šel, takovou našel…
Dej si decko, vydejchej to, zakřič si, ale na poprvé bych to neřešila, komise ti dala za pravdu a tak bych to nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2499
24.11.20 11:19

Jo. Policie nemá nic na práci, než řešit takový kraviny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:20
@Lama Lama píše:
Nehroť vztahy, stejnak si nepomůžeš. Bude to slovo proti slovu. Ikdyby ne, tak jedno nepředání beztak nikdo řešit nebude.

Zapomnela jsem dodat byli to 2. (ne)predani co me udal po sobe. Nehrotim nic, jen z otcovy strany se to muze opakovat a ja furt budu litat pro vysvetleni na policii?

• Citovat
  • Nahlásit
19742
24.11.20 11:22
@Anonymní píše:
Zapomnela jsem dodat byli to 2. (ne)predani co me udal po sobe. Nehrotim nic, jen z otcovy strany se to muze opakovat a ja furt budu litat pro vysvetleni na policii?

Tak ho udej, a budeš tam lítat dvojnásobně -) ke svému udání a tomu jeho. Klid a nadhled, to pčr ocení a jeho budou mít za chronického stěžovatele, co dělá potíže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:23
@Keyllah píše:
a opravdu si tím chceš procházet znovu a pořád dokola? budete se navzájem oznamovat na pčr, chodit tam na výslechy a pak před posudkovou komisi? :think: jestli chceš klesnout na jeho úroveň, tak do toho běž, ale pak si lidi budou klepat na čelo, ne že on je blb, ale že jaký šel, takovou našel…
Dej si decko, vydejchej to, zakřič si, ale na poprvé bych to neřešila, komise ti dala za pravdu a tak bych to nechala.

Tak clovek kdyz nekoho krive obvini, tak si to mam nechat libit? Stalo se to dvakrat co me udal

• Citovat
  • Nahlásit
68869
24.11.20 11:25
@Anonymní píše:
Tak clovek kdyz nekoho krive obvini, tak si to mam nechat libit? Stalo se to dvakrat co me udal

hele, ono tooh mezi Vámi bude víc, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:26
@Petula306 píše:
Jo. Policie nemá nic na práci, než řešit takový kraviny :roll:

Kravina? Co? Kdyz uz dvakrat na vas nekdo poda trestni oznameni a vy mate pravdu coz potvrdila i prestupkova zaslanim dopisu, ani vyslech na meste neprobehl tak ublizena se citim, kdyz dotycny lze

• Citovat
  • Nahlásit
68869
24.11.20 11:27
@Anonymní píše:
Kravina? Co? Kdyz uz dvakrat na vas nekdo poda trestni oznameni a vy mate pravdu coz potvrdila i prestupkova zaslanim dopisu, ani vyslech na meste neprobehl tak ublizena se citim, kdyz dotycny lze

jsi si jistá, že to je trestn oznámení, na co

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
24.11.20 11:29

Nemáte mobilní telefony, že si dítě předáváte jak za krále klacka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19742
24.11.20 11:30
@Anonymní píše:
Tak clovek kdyz nekoho krive obvini, tak si to mam nechat libit? Stalo se to dvakrat co me udal

Tak jdi do toho, jen počítej s tím, že tam strávíš dvakrát tolik času, co doposud. Tak jestli se ti chce, tak jen směle do toho.
Ptala jsi se, jestli má cenu to řešit. Odpovědi byly že nemá, ale ty chceš, tak moc nechápu smysl diskuze :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:30
@Lama Lama píše:
hele, ono tooh mezi Vámi bude víc, co?

Je bohuzel. Tim zasadnim ze prestal platit vyzivny dluzne i bezne i pres moji snahu se domluvit, tak jsem podala exekuci na vyzivny. Proto se msti touto cestou a udava me na policii za nevydani dcery.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:32
@mdvorak píše:
Nemáte mobilní telefony, že si dítě předáváte jak za krále klacka?

Mame a ja komunikuji, kdyz si pro ni neprijede, tak mu volam, nezveda, tak mu pisu ale bez reakce bohuzel

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 11:33
@Keyllah píše:
Tak jdi do toho, jen počítej s tím, že tam strávíš dvakrát tolik času, co doposud. Tak jestli se ti chce, tak jen směle do toho.
Ptala jsi se, jestli má cenu to řešit. Odpovědi byly že nemá, ale ty chceš, tak moc nechápu smysl diskuze :think:

Spis jsem myslela, ze priste uz takovou hovadinu neudela a bude se chovat jako člověk, kdyz tam bude urcity postih

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat