Otec odmítá pustit dceru s babičkou k moři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 15:48
Otec odmítá pustit dceru s babičkou k moři

Už nevím kam se obrátit, tak zkusím tady. S otcem dcery, jsme čerstvě od sebe, dcera je svěřená do mé péče, rozhodnutí od soudu zatím nemám. Každopádně přišla nabídka dovolené od babičky, mojí mamky, že malou vezme sebou na dovolenou k moři na týden, otec s tím nesouhlasí, je zásadně proti, prý se moje mamka nedokáže o malou postarat, podotýkám, že se o malou postarat dokáže, jsou v každodenním kontaktu, vodí malou každý den do školky, hlídá když je nemocná. Malá souhlasí, několikrát jsem se jí ptala, zda chce jet a jestli to zvládne. Otec mi vyhrožuje že bez jeho souhlasu nemůžu malou pustit a pokud to udělám tak mi malou vezme. Jak to tedy je, mohu pustit nebo né.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kanah
Stálice 99 příspěvků 14.03.19 15:49
@Anonymní píše:
Už nevím kam se obrátit, tak zkusím tady. S otcem dcery, jsme čerstvě od sebe, dcera je svěřená do mé péče, rozhodnutí od soudu zatím nemám. Každopádně přišla nabídka dovolené od babičky, mojí mamky, že malou vezme sebou na dovolenou k moři na týden, otec s tím nesouhlasí, je zásadně proti, prý se moje mamka nedokáže o malou postarat, podotýkám, že se o malou postarat dokáže, jsou v každodenním kontaktu, vodí malou každý den do školky, hlídá když je nemocná. Malá souhlasí, několikrát jsem se jí ptala, zda chce jet a jestli to zvládne. Otec mi vyhrožuje že bez jeho souhlasu nemůžu malou pustit a pokud to udělám tak mi malou vezme. Jak to tedy je, mohu pustit nebo né.

Samozřejmě, ze můžete ;)

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 14.03.19 15:52

Od soudu nic nemáte, takže bych normálně pustila. Dělat naschvály přes dítě je nejhorší :oops:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4128 příspěvků 14.03.19 15:54

Já myslela, že je třeba svolení obou rodičů pro vycestování dítěte do zahraničí? To už neplatí?

zudina
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 2 inzeráty 14.03.19 15:58

Ano musi byt souhlas otce

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 14.03.19 15:59
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 16:00

Budu tedy zítra volat na OSPOD jaka je situace a zda bez souhlasu může malá vycestovat. Abych řekla pravdu tak otec zatím neplatí a já prostě nebudu mít peníze na to abych malou na dovolenou letos vzala :oops: a věčně nějaké výhrůžky,cítím se jako jeho rukojmí pomalu se bojím něco dělat.Je to opravdu smutné, takhle se přes dceru mstít a nedopřát jí.

migmina
Kecalka 223 příspěvků 14.03.19 16:02

Poptej se u ospod.vysvetli jim situaci ze otec dela naschvali a nechce pustit dceru s prarodici k mori.ti ty tam urcite poradi a existuje nejake vychodisko kdyz je otec m***r.

ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 14.03.19 16:02

kolik jí je? bez souhlasu otce bych nepouštěla, ted to od soudu písemně nemáte, ale rozsudek už padl ne? aby jsi si nezadělala na problém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 16:03

@Yasmina21 takže tady je to jasné, děkuji za informace, otec nepodepíše, tím pádem zůstává malá doma.

zoidberg
Extra třída :D 12749 příspěvků 14.03.19 16:06

Pokud k tomu otec nemá nějaké závažné důvody, tak je to jen zbytečná obstrukce z jeho strany. Ale bohužel má na to právo. Ještě můžeš stihnout nahradit jeho souhlas soudem, pokud pojedou až v létě, tak to stihneš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 16:07

Nechci nějak porušovat zákon a souhlas nedostanu, nejhorší je , že jsem se malé zeptala dřív než otce, takže jí budu muset nějak vysvětlit že teda nakonec nepojede. Otec chce malou vzít v dubnu a květnu na Slovensko, takže bude muset mít také muj písemný souhlas, ale ptz nejsem jako on tak mu ho dám, aby si dcera alespoň něco užila… začarovaná situace :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 16:09

@zoidberg to už nestihneme, dovolená je sice v květnu,ale zaplatit se to musí do týdne, takže já to zaplatím a souhlas třeba nedostanu, nechám to tak, ale mrzí mě to hodně.

Kanah
Stálice 99 příspěvků 14.03.19 16:11
@Anonymní píše:
Nechci nějak porušovat zákon a souhlas nedostanu, nejhorší je , že jsem se malé zeptala dřív než otce, takže jí budu muset nějak vysvětlit že teda nakonec nepojede. Otec chce malou vzít v dubnu a květnu na Slovensko, takže bude muset mít také muj písemný souhlas, ale ptz nejsem jako on tak mu ho dám, aby si dcera alespoň něco užila… začarovaná situace :roll:

Asi jste to četla špatně…jedine ze babička chce vzit dceru nekam, kde je souhlas obou rodičů vyslovne vyžadován…jste jeji matka, mate ji sverenou soudem do pece a v dobe, kdy ji máte v peci ji chce vaše matka vzít na dovolenou, fakt nechápu, ceho se bojíte. Pokud vase matka neni naprosto neschopná a nezodpovědná, pak neni co resit. Shánět si souhlas soudu je dalsi kravina, at si otec sežene nesouhlas…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 89 inzerátů 14.03.19 16:22
@Anonymní píše:
Nechci nějak porušovat zákon a souhlas nedostanu, nejhorší je , že jsem se malé zeptala dřív než otce, takže jí budu muset nějak vysvětlit že teda nakonec nepojede. Otec chce malou vzít v dubnu a květnu na Slovensko, takže bude muset mít také muj písemný souhlas, ale ptz nejsem jako on tak mu ho dám, aby si dcera alespoň něco užila… začarovaná situace :roll:

Tak toho využij, pokud ji chce vzit na Slovensko nech si od něj předtím podepsat souhlas, že může s babičkou.. Jinak mu taky souhlas nedáš… Co?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama