Otec syna (3roky) mu nikdy neřekl jménem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:36
Otec syna(3roky)mu nikdy nerekl jménem

Ahoj holky, radsi píší anonymně…

Syn bude mít tři roky a jeho otec který mu sám jméno vybral mu jménem neřekl nikdy, opravdu ani jednou. Všimli si toho už i moji rodiče a kamarádi… Přítele jsem se na to ptala a odpověděl že mu prostě jménem říkat nebude… Co si o tom myslíte? Přítel je podivín a zvažují odchod, ne jen kvůli tomuto. Spíš mě zajímá názor jiných lidí. Je to nepříjemné jelikož syna oslovuje RAUBÍŘI. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25264 příspěvků 06.11.18 15:39

No tak na raubíři není nic špatného. Ale s kým jsi si to udělala dítě?že je podivín, to se jistě projevilo až po splození potomka. :zed: :zed: :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:42

@jenny.fields

Lide jsou různí , jsem rozčarovaná a ano výběr nebyl nejlepší , pokud jste si vy zvolila dobře tak gratuluji . Mám ještě jednu známou které jsme všechny záviděli manzela a manželství které bylo opravdu dokonale a před měsícem se zjistilo že má 3 další ženy a další děti . Myslím že člověk nějaké věci a chování dokáže skrývat …

Nicméně mě zajímal názor na to proč mu neříká jménem . RAUBÍŘI je sice ok ale syn poroste a přece mu takhle nemůže říkat pořád .

Uživatel je onlineTeresa.p
Kecalka 298 příspěvků 06.11.18 15:49

a co ti rekne kdyz se ho na to zeptas? my mame syna s vyvojovou dysfazii a spatne slysel na jmeno…tak jsem vzdy kazdemu rikala at oslovuje jmenem a ne prezdivkama. partner mu obcas rika broucku apod to mi nevadi, ale kdyz mu deda rekne “kluku” :cert: tak mu reknu, at ho prosim oslovuje jmenem.

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 06.11.18 15:52

A to tě to začalo štvát až teď? Mám známé, co synovi řikali přezdivkou a jak se jmenuje, jsem se dověděla o hodně později.

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 06.11.18 15:53
@Anonymní píše:
@jenny.fields

Lide jsou různí , jsem rozčarovaná a ano výběr nebyl nejlepší , pokud jste si vy zvolila dobře tak gratuluji . Mám ještě jednu známou které jsme všechny záviděli manzela a manželství které bylo opravdu dokonale a před měsícem se zjistilo že má 3 další ženy a další děti . Myslím že člověk nějaké věci a chování dokáže skrývat …

Nicméně mě zajímal názor na to proč mu neříká jménem . RAUBÍŘI je sice ok ale syn poroste a přece mu takhle nemůže říkat pořád .

A rád ho má?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:56

Ten vztah je chladný k němu . Mě nevadí když se dětem říká ruzne… Ale že mu neřekl NIKDY jménem mě divně prostě přijde . Divné mě to přijde celou dobu nicméně teď si toho všímají známí a tak se ptám na názor někoho jiného protože já jsem zvyklá dá se říct

Halamka
Závislačka 3698 příspěvků 06.11.18 15:57

Jméno patří k člověku a jeví se mi opravdu podivné neříkat svému dítěti jménem, být třeba zdrobněle. Přijde mi to jako že ho nepřijímá a celého. To samé u partnerů. Pokud by mě chlap oslovoval jen broučku a beruško a miláčku, tak bych to asi nedala.

rennys1
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 06.11.18 15:59
@jenny.fields píše:
Ale s kým jsi si to udělala dítě?že je podivín, to se jistě projevilo až po splození potomka. :zed: :zed: :zed: :zed:

zas ta milionkrát omletá hláška emimina :zed: :zed: :zed: :poblion: :poblion: :poblion:

jinak zakladatelko, divné to je, kdyby neoslovoval jménem, ale „miláčku, broučku, srdíčko …“, tak bych to brala, ale raubíři není zrovna mazlící. Ještě se mě ježí chlupy z oslovení JUNIORE a SYNÁTORE :cert: My zase dali blbé jméno synovi. Je krásné, ale nesnáším jeden tvar tohoto jména - a chlap mu říká právě jen tak :zed:

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 06.11.18 16:00

to je oslovení z Takové normální rodinky, ale tam byla dvojčata :lol: jinak to radši nebudu komentovat, já dítě oslovuji taky všelijak :)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18779 příspěvků 06.11.18 16:07
@rennys1 píše:
zas ta milionkrát omletá hláška emimina :zed: :zed: :zed: :poblion: :poblion: :poblion:jinak zakladatelko, divné to je, kdyby neoslovoval jménem, ale „miláčku, broučku, srdíčko …“, tak bych to brala, ale raubíři není zrovna mazlící. Ještě se mě ježí chlupy z oslovení JUNIORE a SYNÁTORE :cert: My zase dali blbé jméno synovi. Je krásné, ale nesnáším jeden tvar tohoto jména - a chlap mu říká právě jen tak :zed:

Ona sice milionkrát omletá je, přesto se po milionté najdou ženy, které si s podivíny pořizují děti a když jsou děti na světě, najednou jim to vadí, že jsou podivíni, a odcházejí. Stejně není, co radit. Nikdo z nás neví, jak to v té rodině chodí.

Takyjedna
Závislačka 4668 příspěvků 06.11.18 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, radsi píší anonymně…Syn bude mít tři roky a jeho otec který mu sám jméno vybral mu jménem neřekl nikdy, opravdu ani jednou. Všimli si toho už i moji rodiče a kamarádi… Přítele jsem se na to ptala a odpověděl že mu prostě jménem říkat nebude… Co si o tom myslíte? Přítel je podivín a zvažují odchod, ne jen kvůli tomuto. Spíš mě zajímá názor jiných lidí. Je to nepříjemné jelikož syna oslovuje RAUBÍŘI. :nevim:

A výběr jména probíhal jak? Shodli jste se na něm oba?

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5747 příspěvků 18 inzerátů 06.11.18 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, radsi píší anonymně…Syn bude mít tři roky a jeho otec který mu sám jméno vybral mu jménem neřekl nikdy, opravdu ani jednou. Všimli si toho už i moji rodiče a kamarádi… Přítele jsem se na to ptala a odpověděl že mu prostě jménem říkat nebude… Co si o tom myslíte? Přítel je podivín a zvažují odchod, ne jen kvůli tomuto. Spíš mě zajímá názor jiných lidí. Je to nepříjemné jelikož syna oslovuje RAUBÍŘI. :nevim:

Je to divné a smutné. A myslím si, že by to mohlo mít i nějaké následky na synka, když mu táta ani jménem nedokáže říct. ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 16:08
@Halamka píše:
Jméno patří k člověku a jeví se mi opravdu podivné neříkat svému dítěti jménem, být třeba zdrobněle. Přijde mi to jako že ho nepřijímá a celého. To samé u partnerů. Pokud by mě chlap oslovoval jen broučku a beruško a miláčku, tak bych to asi nedala.

Jsem s pritelem 10let,mame dve deti.. Vztah super a za tech 10let si nevybavim moc situaci kdy jsem mu rekla jmenem a kdy on mne to uz vubec :mrgreen: nerikame si ani milacku, broucku.. Proste se normalne spolu bavime bez osloveni a divny mi to neprijde :mrgreen: jen nejsme zvykli prijit domu a rict treba ahoj pepo, jak ses dneska mel.. Mel jem se dobre jak ses mela ty marusko :mrgreen:
Ale deti teda jmenema oslovum porad., pac je furt okrikujem nebo volame, tak to bys osloveni neslo :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 06.11.18 16:34

Tak já na syna taky kolikrát všelijak. Ale že bych nikdy nepoužila během dne jeho skutečné jméno, to si nedovedu představit. Natož 3 roky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >