Otec u plánovaného císaře - Bulovka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.9.10 12:33

Otec u plánovaného císaře, Bolovka.

Dobré poledne,
chci se zeptat, zda může být manžel u plánovaného císaře na Bulovce? U akutního seděl někde na chodbě a pak okolo něj proběhla sestra s miminem..
kuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
15.9.10 19:12

Ahoj, rodila jsem na Bulovce plán. SC před 3 roky, tak nevím, jestli se to od té doby nezměnilo. :nevim: Každopádně manžel tu možnost být se mnou na sále měl, ale chtěli za to dost nehorázný poplatek (už fakt nevím přesně kolik). Nakonec jsme toho nevyužili, manžel čekal na chodbě, a vůbec jsme nelitovali. Měla jsem lokální umrtvení a celou dobu na sále mi seděl u hlavy mladý pěkný a příjemný anesteziolog, tak mi manžel ani nechyběl :oops: :-) Miminko ti stejně vytáhnou za 5 min., odnesou ho vedle a chlap má pak aspoň možnost být u něho od samého začátku a fotit. No a když mě pak zašili a mimčo odnesli na novorozenecké (předtím mi ho ukázali), tak pak byl chlap se mnou, doprovodil mě na JIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:32

Oživuji, vite nekdo, kolik se za pritomnost u sekce NA BULOVCE plati? Vygooglila jsem neco o sklenene stene, o poplatku ale nic - ma webu maji jen 500 Kc za normalni porod.

Mam vic dotazu, jeste asi zalozim dalsi diskuse, za coz se uzivatelkam omlouvam.
Tady mam jeden: cim se na Bulovce dokrmuje a nedelaji s tim problem?
Dekuji vsem, ktere rozklikavaji ozivene diskuse.

Příspěvek upraven 06.01.14 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4506
6.1.14 21:40

@Pudloslava
většinou 2500kč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30308
6.1.14 21:41

@Pudloslava Jee,hele, Pudlo-koukam, ze snizujes pujcku uspesne o dalsi kousek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:41

@Anix co znamena vetsinou? jakoze kazdymu jinak, nebo nekdy zapomenou?

AHA, JA ZAPOMELA zduraznit ze myslim na Bulovce, myslela jsem, ze to vyplyva z nazvu diskuse automaticky. uz jsem to tam doplnila.

Příspěvek upraven 06.01.14 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
6.1.14 21:42

Ahoj, rodila jsem tak v březnu 2012 a manžel čekal na chotbě, u samotného císaře být nemohl. Malého mu nabízeli si pochovat v podstatě skoro hned a potom mohl být jak dlouho chtěl u inkubátoru, i mu ho otevřeli :) Mně malého ukázali taky hned :) I jsem mu na sále dala pusinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
koprovka89
6.1.14 21:42

No já rodila plánovaným císařem na Bulovce v únoru a na sále tedy být tatínek nemohl, i když jsme to chtěli :think: Čeká v předsálí a jak malou vytáhli a odnesli, tak u toho mohl hned být a fotit, mě už jí pak na sál přinesli ukázat umytou a zabalenou :)

• Citovat
  • Nahlásit
2451
6.1.14 21:43

Na Bulovce dokrmovali nutrilonem a neměli s tím žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4506
6.1.14 21:43

@Pudloslava
NE… jakože co porodnice to jiné poplatky, respektive jejich výše… jako za nadstandartní pokoje, otce u porodu atd.!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:46

@nulu86 @koprovka89 a nepovidejte, tak to jsem asi cetla nejaky neaktualni web.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:46
@farska píše:
@Pudloslava Jee,hele, Pudlo-koukam, ze snizujes pujcku uspesne o dalsi kousek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

končíme!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30308
6.1.14 21:47
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:49

Jo a jak je to s tim dokrmem? čím se tam dokrmuje a z čeho a nedělají s tím problém. V podolí z toho moc nadšení nebyli, ale tedy kojení rozhodně tentokrát nechci obětovat vůbec nic. Leda snad tu stříkačku (a ne flašku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38265
6.1.14 21:50

@farska vážně zvažuji sterilizaci. Bude to třetí sekce a jizva není nic moc.

ale vy to hodlate nejspis splatiti porodama cely, ze jo? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat