Otec u porodu po celou dobu - Obilní trh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 1 inzerát 25.07.19 23:39
Otec u porodu Obilní trh

Ahojky,
Mám dotaz ohledně porodu. Jedna se o přítomnost otce u porodu od začátku do konce. V Praze třeba otec nemůže být přítomen (v některých porodnicích) na první dobu porodní. Ale nikde jsem se nedočetla zda je tomu tak i na Obilňáku. Ano nejlepší ráda zavolat si tam. Ale spíš bych ocenila nějakou zkušenost z praxe… Plus teda ještě jak porod probíhá - zda na první dobu porodní je rodička sama na pokoji (případně se svým doprovodem) nebo i s jinou rodičkou?? Mám těsně před termínem a zajímají mě zkušenosti :pankac: díky

Nejnovější zkušenosti z porodnice Obilní trh

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 25.07.19 23:54

Zkušenost tohoto týdne, byli jsme na porodním boxu od začátku do konce spolu, přijela jsem tam s prasklo vodou a první kontrakce měla až při prvním monitoru. Boxy jsou malinký, takže jsou tam ženský po jedné.

katuska1984
Kecalka 499 příspěvků 26.07.19 00:03

Byly jsme od zacatku spolu.

katuska1984
Kecalka 499 příspěvků 26.07.19 00:03

@debra.morgan ano.strasne male..z tohoto duvodu bych tam uz nerodila.

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 00:28

@debra.morgan díky díky. Právě že kamarádka chce rodit v Praze a přítele nechce u porodu na druhou dobu porodní a na první dobu to neumožňuje porodnice a má být na čekacím pokoji ještě s ostatníma a tak mě strašila… Že jsou malé mi nijak dvakrát nevadí :hug: a všechno jinak v pořádku???

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 26.07.19 00:54
@katuska1984 píše:
@debra.morgan ano.strasne male..z tohoto duvodu bych tam uz nerodila.

Tak to mi vůbec nevadilo, stejně jsem byla skoro celou dobu ve sprše 8)

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 26.07.19 01:04

@Pavculinka já tam byla moc spokojená, jak s porodem, tak s péčí na gynekologii a hlavně s dětskou, doktorka skvělá, fakt se mi tam líbilo… Pokoje jsou starší, to jako jo, ale asi nejsem náročná, nijak mi to nevadilo :nevim: za 48 hod od porodu jsme šli domů :potlesk: :palec:

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 01:40

@debra.morgan a to jsi podepsala reverz nebo vás pustili kvůli „plnosti brněnských porodnic“?? Mě totiž bylo řečeno že 3 noci po porodu bych tam měla strávit pokud nechci ambulantní porod a nechám na pupík dát tu „svorku“ nebo jak se to jmenuje :think: :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 26.07.19 02:57

@Pavculinka záleží kdy porodis, já porodila chvíli po půlnoci v pondělí a domů jsem šla ve středu bez reverzu, ale ležela tam se mnou paní, která porodila taky v pondělí, ale kolem desáté večer a ta chtěla jít taky ve středu a musela na reverz…

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 10:25

@debra.morgan děkuji moc :hug: :hug: hodně zdravíčka pro vás oba a nejlépe bez nemocí aspoň ten první rok :hug: :hug:

debra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 26.07.19 12:15

@Pavculinka není zač, klidně se ptej jestli tě ještě něco napadne :kytka:

fazolka121
Kecalka 363 příspěvků 26.07.19 12:28

Rodila jsem ted v únoru a byla to moje třetí porodnice a musím říci, že nejlepší volba. Na porod box stači, l máš tam svoje wc a sprchu. Celou dobu mohl být tatínek se mnou. Péče naprosto profesionální a je pravda, že na pokoji jsme byli tři maminky a bylo neustále plno, ale to mi nevadilo, mě šlo hlavně o přístup jak u porodu, tak i na oddělení a novorozenecké taky paráda. Rodila jsem pravda už po 4, tak mě brali možná jinak, ale i k prvorodičkám byli ohleduplní a co se kojení týkalo, tak mega mega vstřícní v každou denní dobu. Fakt bych neměnila. A za vše mluví i to že je tam moc rodiček, protože je o tuto nemocnici zájem. Já doporučuji

Pavculinka
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 13:33

@fazolka121 tak pro mě je tato porodnice priorita. Nikam jinam bych asi v klidu nešla. Je fakt ze Bohunice jsou také žádané, ale tam to prý jede jako ve fabrice na pásu. Všechno honem honem rychlo rychlo a ten osobní přístup tam prý chybí. Pokud pro mě bude místo až začnu rodit tak rozhodně chci sem. Kamkoli jinam se docela bojím. A že je oddělení šestinedělí zastaralé vím, ale to mi nevadí. Pro mě je důležitě že mají super péči jak o rodičku tak o miminko :srdce: :srdce:

Staninka30
Extra třída :D 10186 příspěvků 30.07.19 12:54

Taky bych nemenila, jedině Obilnak, pěkně se tam domluvite. I kdyz je menší porodni box, nevadí, máte tam WC hned na boxu co vic si přát, hlavni spokojenost ze miminko ke zdravé :srdce:

Helusa19
Kecalka 148 příspěvků 11.08.19 07:41

Dobrý den, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a mám pár dotazů na ty z vás, které jste na Obilňaku už rodily. Teda pokud samozřejmě můžu.. ;) ;)

Podle pokynů, které mají na webových stránkách, si mám vzít s sebou přezůvky, hygienické potřeby apod. Co noční košile? Musí tam člověk nosit ty jejich erarni nebo si dovézt svoji? A podle všeho, tak i na miminko oblečení a kosmetika bude u nich k dispozici. Pochopila jsem to správně? Omlouvám se, jestli někomu přijdou mé otázky směšně, ale budu rodit poprvé a začínám být z toho krapet vyjukaná.. :andel:
Byla jste se tam některá před porodem podívat a pozjišťovat co a jak?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama