Otec u porodu pouze s negativním antigenim testem

Anonymní
19.4.21 17:20

Otec u porodu pouze s negativním antigenim testem

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nevíte jak to teď funguje s tatínky u porodů? Od 12.4.2021 prý musí mít negativní antigenní test jinak ho nepustí k porodu?!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4230
19.4.21 17:21

To musel mít už na podzim a otrstuji ho v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19767
19.4.21 17:24
@Zuzee87 píše:
To musel mít už na podzim a otrstuji ho v porodnici.

Jak kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
19.4.21 17:24

Testuji v porodnici, nebo se prokaze svým. Nam stačilo potvrzení z testu v práci v ten den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 17:32

To jsou testy v porodnici tak rychle vyhodnocené. Normálně se čekalo na výsledky do druhého dne :nevim:?

• Citovat
  • Nahlásit
28456
19.4.21 17:33
@Anonymní píše:
To jsou testy v porodnici tak rychle vyhodnocené. Normálně se čekalo na výsledky do druhého dne :nevim:?

Na antigenní? Ten je do 15minut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 17:43

@vokishka děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
252
19.4.21 17:44

Rodila jsem v březnu, mě testovali, chlapovi jen změřili teplotu, nic vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
19.4.21 21:50

@Eoma můžu se jenom zeptat jak to pak bylo s návštěvama. Mohl otec přijít nebo mohl být jen u porodu a potom při odchodu domů? Mám termín porodu 1.srpna, vím že se ještě ledacos změní ale jen tak pro info. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
20.4.21 07:58

@Kaktusanda je mám termín ve stejný den. Co jsme četla u nás v nemocnici, může otec přijít na návštěvu hodinu denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
20.4.21 08:07
@Sallema píše:
@Kaktusanda je mám termín ve stejný den. Co jsme četla u nás v nemocnici, může otec přijít na návštěvu hodinu denně.

Na stránkách naší porodnice o tom není právě žádná zmínka, ani o testování, ani o návštěvách tak se kouknu ještě později a když tam pořád nic nebude, tak tam pro svůj klid zavolám, ať vím co mě čeká. A to asi musí přijít sám že? Mám doma 3 letou dceru, tak se mi bude stýskat když jí neuvidím. Doufám, že bude vše v pořádku a budu moct jít po 3 dnech domů. Tobě přeju taky klidný porod, bez komplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
20.4.21 08:10

@Kaktusanda já si myslím, že do léta se to uklidní. Taky si nedokážu představit nevidět malého, má 1,5 roku ted, 3-5 dnů. Naše hodně komunikuje i na FB. A otec není návštěva, ale zákonný zástupce ditete, vím, že toto někde řešili na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19767
20.4.21 16:51
@Kaktusanda píše:
Na stránkách naší porodnice o tom není právě žádná zmínka, ani o testování, ani o návštěvách tak se kouknu ještě později a když tam pořád nic nebude, tak tam pro svůj klid zavolám, ať vím co mě čeká. A to asi musí přijít sám že? Mám doma 3 letou dceru, tak se mi bude stýskat když jí neuvidím. Doufám, že bude vše v pořádku a budu moct jít po 3 dnech domů. Tobě přeju taky klidný porod, bez komplikací.

Předjímáš něco, co teď nikdo neví. A i teď je to porodnice od porodnice. 3letou už vyřešíš přes Whats app. Případně můžeš rodit ambulantně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
23.4.21 10:09

Tak např. V pražské Krči zatím platí otec pouze u porodu a pak až na vyzvednutí. Návštěvy jsou zakázány úplně.
A to ani nesmí čekat v budově když mě budou přijímat.

Zatím není má vlastní zkušenost, jen co jsem se ptala a viděla během sepisování dokumentace.
Termín mám první týden v červnu. :)

Co se týče testů tak nevím. Ale přijde mi logické pokud dělají antigení testy. Jsou rychlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
28.4.21 09:24

Ahoj, řeším teď to samé, ještě ani nemám vybranou porodnici. V Nymburce můžou být návštěvy i otec u porodu ale v Mladé Boleslavi nevím jak to je a tak se nemůžu rozhodnout :think: hledala jsem recenze jak to je teď v době covidu a nikde nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat